Dobra pralnia w Warszawie!!! Szukam!!!

Zaczęty przez asik801, 24 Paź 2007, 09:55:28

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

asik801

Dziewczyny chcę wyprać swoją suknię ślubną, poszukuję wieć dobrej pralni w Warszawie. Może macie jakieś namiary?

zuzia

asik801,
ja nie prałam swojej sukienki, ale:
1. zapytaj w salonie, w którym ją kupiłaś. Może oni mają jakąś sprawdzoną pralnię (bo przecież jak np. wyprzedają modele z salonu to gdzieś je piorą)
2. odradzam Ci arkadie i inne wielkie centra handlowe. Tam potrafią zniszczyć lub niedoprać zwykłe ciuszki a co dopiero sukienkę slubną.

mika

też polecam sprawdzenie w salonie, ja nie maiałam takiej okazji bo moja suknia nie była z salonu, uprałam w pralni chemicnzej w Jabłonnie i wróciła jak nowa i pięknie odprasowana

asik801

Dzwoniłam właśnie do swojego salonu, bez problemu koszt 200zł. Nie wiem czy to dużo czy nie?

mika

asik801, ja w zwykłej pralni płaciłam 100 zł te salonowe są droższe

zuzia

Cytat: "asik801"Dzwoniłam właśnie do swojego salonu, bez problemu koszt 200zł. Nie wiem czy to dużo czy nie?

z tego co były tutaj opinie na forum - ceny wahały się od 100 zł do 200 zł. Pamiętaj, że w wawie zazwyczaj jest najdrożej.

asik801

Cytat: "mika9983"asik801, ja w zwykłej pralni płaciłam 100 zł te salonowe są droższe

Tylko jak zadzwoniedo takiej pralni, to mowią mi że nie biorą odpowiedzialności za ozdoby- moja jest wyszywana kryształakami praktycznie cała więc tu ryzyko jest duuuże:(

monia_look

Dziewczyny pisały coś na starym forum o pralni na rogu Jana Pawła i Nowolipek pod salonem sukien ślubnych. Podobno któraś zapłaciła 130pln. 200 to wg mnie bardzo dużo i tyle biora chyba salony za pośrednictwo (oddajesz do salonu gdzie kupiłaś i oni sami oddają do czyszczenia...).

mika

Cytat: "asik801"Tylko jak zadzwoniedo takiej pralni, to mowią mi że nie biorą odpowiedzialności za ozdoby- moja jest wyszywana kryształakami praktycznie cała więc tu ryzyko jest duuuże:(

z tego co ja wiem to żadna pralnia nie bierze za to odpowiedzialności a przynajmniej nie zwrócą ci kasy jak się coś odpruje ... w mojej sukni pod biustem też były koraliki i nic im pralnia nie zaszkodziła

sierpniowajulka

CytujDziewczyny pisały coś na starym forum o pralni na rogu Jana Pawła i Nowolipek pod salonem sukien ślubnych. Podobno któraś zapłaciła 130pln. 200 to wg mnie bardzo dużo i tyle biora chyba salony za pośrednictwo (oddajesz do salonu gdzie kupiłaś i oni sami oddają do czyszczenia...).
Ja tam prałam swoją suknię. Zapłaciłam 120pln, a suknia wygląda jak nowa (koraliki na niej naszyte jak były, tak nadal są). Pralnię poleciła mi pani Edyta z Madonny.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

asik801

Dzięki dziewczyny:) Już dzwoniłam do tej pralni- powiedziano mi że max 180 zł- zależy od sukienki:)

ewa.wie

Dobra rada: nie pierzcie sukni gdziekolwiek :-? Ja swoją oddałam w pralni gdzie powiedziano mi, że piorą suknie. Nie zauważyłam tylko prawie nie widocznego napisu, że nie biorą odpowiedzialności za ozdoby... I co - odebrałam suknię pozbawioną guziczków na plecach :cry:

anna789

Eko-Top to również poprawki krawieckie. Firma oferuje przeróbki dla każdego. Dopasowują odzież do każdej sylwetki, naprawiają rozdarcia, przetarcia, dziury. Wymieniają suwaki. Możesz ich znaleźć między innymi w Warszawie przy ulicy Sowińskiego 53a.