Nadszedl czas pozegnania

Zaczęty przez adrianna79, 23 Paź 2007, 23:46:23

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

adrianna79

Bardzo dziekuje za Wasza pomoc przez te dlugie miesiace... dlatego tez nie moglam odejsc bez pozegnania.

Inka, Siog i Mayagarmond dziekuje za poparcie w wielu watkach na gazecie :-).

Maraxela i Rubin04 - dzieki za uczestinczenie w Jason'a i moim dniu. Bylo bardzo fajnie poznac Was na zywo.

Salsa - wiesz ze ja bardzo ciebie lubie :-)

Do wszystkich innych dziewczyn, powodzenia w planowaniu! Nam udalo sie zaplanowac swietna impreze z drugiego konca swiata i jak my moglismy, to Wy tez.

Buzka,

Adrianna

zwierzatko_mojej_mamy

adrianna79,  jakzesz to? pozegnania? a co to za pomysl?? :>
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

adrianna79

Cytat: "zwierzatko_mojej_mamy"adrianna79,  jakzesz to? pozegnania? a co to za pomysl?? :>

duzo zmian nadchodzi.. wysylam podanie o prace w polsce wiec bede miala duzo podrozowania no i zdjaje egzamin za 6 tygodni wiec pelno kucia... na moje zyczenia moj mezusz zablokuje te stronke :-(... mam juz dosyc dolowania sie ogladaniem cudzych zdjec ze slubu, bo moich chyba nie zobacze... no moze po sprawie sadowej... tak wiec adios.. moze do zobaczenia po 1szym grudnia.

zwierzatko_mojej_mamy

adrianna79,  czyli nie tak definitywnie, tylko chwilowo?  :-? z powodu okolicznosci przyrody?
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

adrianna79

Cytat: "zwierzatko_mojej_mamy"adrianna79,  czyli nie tak definitywnie, tylko chwilowo?  :-? z powodu okolicznosci przyrody?

musze isc na odwyk od Was. Prawde powiedziawszy Wy dziewczyny bylyscie moim jedynimi kumpelami jakie mam :-)... u miejscu gdzie mieszkamy, w pracy nie panuja zadne konwenase przyjacielksie - praca i tylko praca... i jako ze musze zdac ten cholerny egzamin w grudniu... nie moge miec zadej "distraction"

zwierzatko, bardzo dziekuje za bycie wspanialo host. odwalas kawal wspanialej roboty! wszystkiego dobrego!

zwierzatko_mojej_mamy

adrianna79,  to sie nie distractuj do grudnia, a potem NATYCHMIASTOWO odblokowac ;D mam nadzieje, ze sie porozwijamy i jak wrocisz to sie zadziwisz ;D buziole ;)

[ Dodano: 24-10-2007, 00:00 ]
jakby co - host ma Twojego maila i Ci reminder przysle ;P wiec uwazaj ;) nie tak latwo od nas uciec ;P
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

adrianna79

zwierzatko, a kiedy jest twoj slub? na pewno wpadne zeby ciebie zobaczyc.

zwierzatko_mojej_mamy

adrianna79,  31 maj, ale zignronuj ta informacje ;P grudzien i ani chwili dluzej ;D zdawaj, karieruj sie i wracaj jako kobieta sukcesu ;D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

callja

Powodzenia w sprawach zawodowo-naukowo-uczeniowych - i czekamy na Twój powrót :!:

Pozdrówki ciepłe przesyłam :-D
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

mayagaramond

Buuuuuuuuuu,  :-(  :-(  :-(  :-(


Bede trzymac za Ciebie kciuki! I mam nadzieje, ze po egzaminie do nas wrocisz.


Cytat: "adrianna79"u miejscu gdzie mieszkamy, w pracy nie panuja zadne konwenase przyjacielksie - praca i tylko praca... i

Cos na ten temat wiem, my co prawda od przypadku do przypadku gdzies tam pojdziemy, ale mowic szczerze, to jak juz z kims caly dzien siedze to nie bardzo chce go tez wieczorem ogladac...

A moja najblizsza (w sensie km) przyjaciolka mieszka prawie 400km ode mnie...

Trzymaj sie Adrianna! :-D Wyslalam Ci pw
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

inkageo

Adrianna trzymaj się :) I tak namierzę Cię przez maila, nie schowasz się !!! :) No i będziemy grzecznie czekać na Twoje zdjęcia, na pewno wkrótce je dostaniecie !!
Imagine there is no hate

Kasia

adrianna powodzenia
i zrób wyjatek jak dostaniesz foty - podziel się z koleżankami :)

no i trzymam za słowo
żegnamy sie TYLKO do grudnia :)

abkasia

adrianna79, trzymaj sie kobitko :mrgreen: nie martw sie bedziemy Cie na maila molestowac od czasu do czasu:) a teraz ucz sie i zalatwiaj swoje sprawy!!!buziaki :mrgreen:  :mrgreen:

elizapj

powodzenia w przygotowaniach do egz!
ucz sie pilnie, i nie tesknij bo i tak tu bedziemy, jak wspomnienia z dziecinstwa -nigdzie sie nie zgubimy, nigdy sie nas nie poozbedziesz, zawsze tu bedziemy;)
czekamy na wiesci po 1.12!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mika

adrianna79, trzymamy kciuki bardzo baaaardzo mocno i czekamy na wiadomość od Ciebie
Buziaki

tachogti

adrianna79, walcz badz dzielna i nie zapomnij o nas!!!
Do grudnia!!!  :-D
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

beesok

Adrianna, co prawda ja tu jestem nowa i jeszcze nie wiem co, kto i jak  :oops: ale dzieki, ze mnie tusciagnelas i zycze Ci powodzenia we wszystkim no i please wracaj czasami bo ja chyba bede musiala tak jak Ty planowac to z konca swiata (mam w planach przeprowadzke :( i Twoje rady sa bezcenne  :-D

All the best!!!! :lol:

zuzia

Cytat: "adrianna79"Bardzo dziekuje za Wasza pomoc przez te dlugie miesiace... dlatego tez nie moglam odejsc bez pozegnania.

nawet sobie nie żartuj! W grudniu do nas wracasz!

Cytat: "adrianna79"mam juz dosyc dolowania sie ogladaniem cudzych zdjec ze slubu, bo moich chyba nie zobacze... no moze po sprawie sadowej... tak wiec adios.. moze do zobaczenia po 1szym grudnia.

Wiem o co chodzi. Ja też tak mam. Dlatego na razie nie zaglądam na cudze zdjecia a na zdjecia Inki w szczególności (sorry Inka - poogladam wszystko jak dostanę swoje bo inaczej zwariuje).
Daj namiary na tego fotografa. My i tak chcemy się gdzieś wszystkie spotkać to przy okazji napadniemy i na niego. Myślisz, że nie ulegnie presji tylu dziewczyn?

eva_luna

Adrianna powodzenia i spelnienia wszystkich planow zycze!!!!! Do grudnia czas szybko zleci, a wtedy wracaj do swoich!!

kate.zet1

Adrianna, szkoda, że odchodzisz :-(  ale rozumiem Cię po części - życie osobiste jest najważniejsze, ja też powoli oddalam się od forum - choć to bardzo ciężka sprawa. Życzę Ci powodzenia! :)

salsa

Cytat: "adrianna79"Salsa - wiesz ze ja bardzo ciebie lubie :-)

j Ciebie tez:) szkoda ze chcesz juz sobie isc:(

Cytat: "adrianna79"musze isc na odwyk od Was. Prawde powiedziawszy Wy dziewczyny bylyscie moim jedynimi kumpelami jakie mam :-)

i tak nas chcesz zostawic-moze nich CI męzus chociaz na czas niedzieli odblokowuje, co???
wiesz, ze nałóg leczy sie jednak małymi dawkami narkotyku  8-)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

mary

Cytat: "kate.zet1"Adrianna, szkoda, że odchodzisz :-(  ale rozumiem Cię po części - życie osobiste jest najważniejsze, ja też powoli oddalam się od forum - choć to bardzo ciężka sprawa. Życzę Ci powodzenia! :)


Ja też rozumiem Twoją decyzję. Być może dlatego, że nie jestem tu stałą bywalczynią w centrum uwagi. Coraz częściej myślę, że życie jest ważniejsze niż forum, nawet to. Do naszego ślubu jednak daleko jeszcze, więc mój pobyt tutaj tłumaczę zbieraniem informacji. A potem? Czas pokaże...
Trzymaj się i bądź dobrej myśli w spr. zdjęć ;)