koniec wolnosci maraxelki-relacja ze slubu

Zaczęty przez marax, 23 Paź 2007, 21:57:41

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Izaura

maraxela, rewelacyjne zdjęcia, szczególnie plener świetny i zdecydowanie lepiej jest Ci w krótkich włosach!!

apropos godzilli to obawiam się że moja też będzie chciała odwalić niezłą szopkę z wierszykami...

ewa.wie

Maraxela piękny plener, zdjęcia świetnie wykonane, oświetlone, etc. Do tego piękne miejsca, takie romantyczne... A twoje zdjęcie przypominające Ligię na byku z "Quo Vadis" przecudne :-D

marax

A twoje zdjęcie przypominające Ligię na byku z "Quo Vadis"
Hmmm ciekawe ale chyba to dzielo mnie ominelo :):) :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:

dr_chaos

Fajne te zdjęcia, lepiej ci w krótkich włosach no i plus za brak cukierkowatości na zdjęciach z pleneru  :)

PS A mąż jak dla mnie ciasteczko  ;-)

PS2 Skąd brałaś płatki kwiatków do rzucania pod kościołem? z kwiaciarni załatwiałaś??

errata

Bardzo fantastyczne i piękne miejsce na plener. Gratuluje pomysłu!!!

panikarola

Rano o 9.00 pobieglam do fryzjera salon La graund-goraco polecam pelen profesjonalizm,

Maraxela!!! tak mi sie wlasnie zdawalo, ze mialysmy tego samego dnia miec slub (ja tez 29.09.) a tu co widze??? ze bylysmy tez u tego samego fryzjera!!!! tzn. w tym samym salonie... tam na Wita Stwosza bylas? pewnie sie nawet widzialysmy jakos w przelocie:) ja mialam na 10. Mi sie kojarzy jakas dziewczyna czesana chyba do slubu wlasnie, tak w rogu po lewej stronie od wejscia. Moglas to byc Ty? Ech, zycie...
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

marax

ja bylam po prawej stornie od wejscia czesana

panikarola

no to jednak Cie nie widzialam. niemniej i tak jest to ciekawy zbieg okolicznosci.
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

salsa

maraxela, uwazam, ze do Galerii powinnas dac foto "ofiara na ołtarzu" jest na prawde mistrzowskie!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

mobka

Zdjęcia bomba :) To na ołtarzu przepiękne :)
Możesz zdradzić namiary na fotografa i ceny?
I powiedz cóż to za kwiaty w bukiecie :)

marax

fotograf to http://www.fotograf.olesnica.pl/ cena 1200 slub wesele i plener.Kwiaty w bukiecie to storczyki i kurkuma

jo_miekka

Maraxella, wiem, że juz pewnie nie zrobi to na Tobie wrażenia, ale... super foty, naprawdę! Zwłaszcza miejsce - rewelacja! Super wyglądasz, a najlepiej na tych "leżących" zdjęciach. A poza tym lepoiej na plenerze niż na fotach z kościoła, jakoś tak chyba bardziej naturalnie i bardziej one oddają chyba Twoją prawdziwą naturę (chyba że się mylę).
Super, gratuluję!

marax

dziekuje no ciezko mi bylo oddac mojan energie zyciowa w kosciele -chociaz dawalam rade krecilam sie jak glupia machalam do gosci spod oltarza no i gadalam jak najeta pod oltarzem ,oppowiadajac kawaly mezusiowi:)

malutenka

Cytat: "maraxela"dziekuje no ciezko mi bylo oddac mojan energie zyciowa w kosciele -chociaz dawalam rade krecilam sie jak glupia machalam do gosci spod oltarza no i gadalam jak najeta pod oltarzem ,oppowiadajac kawaly mezusiowi:)
ja obskubałam pół bukietu w czasie mszy :mrgreen:

dzidzia101

Maraxela, zdjecia super. I para z Was superowa  :mrgreen:
Duuuuuuuuuzo szczescia Wam zycze!!!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

sierpniowajulka

Kobieto, szoruj z tymi zdjęciami do głównej galerii, coby zawsze można je było zobaczyć.
PS. Moje ulubione zdjęcie - odkrywcza tutaj nie będę specjalnie - to to z gryzieniem w ucho. Ze starym wampirzym klimatem filmowym mi się kojarzy...  :-P
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

aja

wiązanka ślubna - czyli ślubny wachlarz genialny, szkoda że dopiero teraz zobaczyłam bo bym ściągneła pomysł  :-D  a plener mnie dobił
zajeb...  uwielbiam takie zdjęcia
także nie wiem gdzie ta wiocha o której pisałaś  :mrgreen:


emcia

Śliczne, ściągam żeby mojego fotografa olśnić, żęby weny nabrał na mój plener. Rewelacja...

marax

a ja sie ostatnio w tym zdjeciu zakochalam

foszek

maraxela, jak sie skontaktowac z Twoja florystka


foszek

Dzieki, ide sie z nia umowic na bukiecik :-)
Ile wczesnij sie z nia spotykalas? Bylas u niej w studio? Jak wygladalo wybieranie bukietu dla Ciebie??

marax

ja spotkalam sie z nia gdzies 2 miesiace przed slubem ona obejrzala suknie pokazala mi katalogi,pokazala mi zdjecia swoich bukietow no i ja jej powiedzialam o co mi chodzi.Ja jzu mialam ustalona wersje ze to ma byc wachlarz ale to ona mi podpowiedziala kurkumy -jako kwiaty postrzepione pasujace do charakteru mojej postrzepionej sukni.Babka bardzo profesjonalna bukiecik taki jak chcialam-pozniej spotkalam sie z nia jeszcze raz pokazala mi szkic bukietu i tyle.Tania nie jest za moj bukiet zaplacilam 270 zl ale mialam pewnosc ze bedzie taki jak chcialam

bozena.dp

gratuluje  :)
zdjęcia plenerowe super i zgadzam sie z dziewczynami, że w nowej fryzurce wyglądasz dużo lepiej  ;-)
a propo włosów - zauważyłam, że wiele dziewczyn ścina włosy po swoim ślubie, jestem jedną z nich  :mrgreen:  tylko, że ja to zrobiłam już po sesji zdjęciowej