koniec wolnosci maraxelki-relacja ze slubu

Zaczęty przez marax, 23 Paź 2007, 21:57:41

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ddu

ja to chyba nie mogę oglądac takich zdjęć, bo mi się moje przestają podobac :(
a pleneru też nie miałam

kate.zet1

Piękne zdjęcia Maraxela :) Najbardziej podobają mi się plenerowe - jesteś na nich taka spokojna i prawdziwa. Mąż też bardzo fajnie wygląda. Przeraził mnie tylko ten pentagram i trzy 6 przy pieknej parze modej - tak miało być? fotograf mógł to moim zdaniem wyretuszować.
Teściowa Ci się udała nie ma co!!!!!!!!!! :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:

marax

pentagram gdzie?? :) nawet nie zwrocialm uwagi ja mialam tylko 20 zdjec wyretuszowanych z pleneru wiec reszta jest naturalna to samo jesli chodzi o koscil i wesele 30 jest rpzerobionych reszta natura

didi_loczek

Jeszcze raz gratuluje, zdjecia przepiekne, zwlaszcza te z pleneru z nowa fryzurka.

Wierszyk Godzilli pierwsza klasa, juz zdarzylo mi sie byc swiadkiem takich cudow
i roznych wierszykow, widzialam nawet blogoslawienie wiazanka zrobiona z paprotki  :-P

Kasia

Cytat: "didi_loczek"widzialam nawet blogoslawienie wiazanka zrobiona z paprotki

o paprotce to dowiedziałam się z forum
i nawet widziałam na fotach forumek, które cyrku nie robiły

to chyba jakaś taka tradycja, jak całe błogosławieństwo

marax

eee no paprotka to byla podstawa nawet o tym nei wspominalam paprotka to wiecie przyzat musowy.Godzilla tylkpo tak groznie wglada w rzeczywistosci bardzo mila kobieta a ze wychowana w zabobonach to i je kultywuje,wprawiajac moich ordzicow w oslupienie hihihihi

kate.zet1

Cytat: "maraxela"pentagram gdzie?? :) nawet nie zwrocialm uwagi ja mialam tylko 20 zdjec wyretuszowanych z pleneru wiec reszta jest naturalna to samo jesli chodzi o koscil i wesele 30 jest rpzerobionych reszta natura

http://picasaweb.google.pl/lh/viewPhoto?uname=maraxela&aid=5124636112448976961&iid=5124636911312894210

Dużo masz takich zdjęć - to okno (czy co  to tam jest) jest bardzo fajnym miejscem do zdjęć, tylko te napisy mi się tam gryzą z romantycznymi pozami zakochanej w sobie pary ;-)

A zapomniałam jeszcze - nowa fryzura - bomba - bardzo Ci w niej do twarzy :)

marax

to znaczy jest byl;o tak.Od poczatku nie chcialam zdjec romantycznych w stylu pan spoglada pani gleboko w oczy-dla mnie to odpada,uwazam to za bardzos ztuczne.Chcialam bardziej przedstwaic klimat tego miejsca,miejsce mialo byc na 1 planie a nie my i nasze facjaty.Nie wiem na ile mi to wyszlo na ile nie ale mam nadzieje ze zbyt romantycznym kiczem "nie jada"

kate.zet1

Cytat: "maraxela"zbyt romantycznym kiczem "nie jada"

no nie, absolutnie kiczem nie zalatuje, nie masz sie co martwić haha akurat na moich zdjeciach( zobaczysz je jutro) styl "pan spogląda pani głeboko w oczy" jest dość popularny :mrgreen: Chociaz można by było to też nazwać "pan zagląda a pani patrzy w dal...." :mrgreen: z drugiej strony miłości i emocji nie da się całkowicie ukryć ;-)

inkageo

Wyszło Ci wyszło, ale mi się najbardziej podobają zdjęcia na których jesteście na pierwszym planie. Widoczki można sobie zrobić zawsze samemu, a dobrych zdjęć wspólnych nigdy za wiele :)
To mi się bardzo podoba:
http://picasaweb.google.pl/maraxela/ZdjeciaProfesjonalnePlener/photo#5124637615687530946

[ Dodano: 24-10-2007, 11:02 ]
Przyznajcie dziewczyny, że romantyczne są najlepsze, to też bardzo lubię:
http://picasaweb.google.pl/maraxela/ZdjeciaProfesjonalnePlener/photo#5124637203370670402
Imagine there is no hate

marax

na tym 2 gryze mu ucho ohihihi romanty w pelnej krasie

inkageo

Haha, a gryź go gdzie chcesz :) Ale podoba mi się, że Was widać :) Super jest ta fotka :)
Napisz mi proszę ile zdjęć z reportażu dostaliście na CD? Wszystkie czy tylko wybrane przez fotografów? A nam wrzuciłaś wszystko na picasę czy tylko przykładowe?
Imagine there is no hate

marax

ja ogolem 800 zdjec:) fotograf byl tylko na slubie w kosciele i 2 pierwsze godziny na weselu,no i 2h plener.Dostalam w albumie 30 zdjec ze slubu i wesela i 20 zdjec z pleneru reszta na plycie

inkageo

Uuuuu...800 :) To jest z czego wybierać :)
Imagine there is no hate

riannka

maraxela,
bardzo mi się podobają Twoje foty, moje ulubione:
http://picasaweb.google.pl/maraxela/Lub/photo#5122934875903029458

super wyglądasz w tej nowej fyzurze  :shock:

kamelia04.08.2007

gratulacje, zdjęcia sa co najmniej super, bardzo mi się podobał tez bukiet.
Wszystkiego dobrego
legalna teoria dowodowa rozbudowała klasyfikację dowodów wg. ich wartości, znano min. dowody pełne, niepełne, półpełne, niezupełne, więcej niż półpełne, mniej niż półpełne, a także oczywiste, poważne, przekonujące, rzeczywiste, wątpliwe, podejrzane

Pyś

PLENER - BOMBA!!!
Uwielbiam fotki czarno/białe.
Twoje są REWELACYJNE!!!


d ;-)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

sweedee

Cytat: "maraxela"tak to jest godzilla buahahahahahha:)
o kurcze!!! tak myślałam, że to ta!!!  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen: pasuje na Twoją Godzillę i wszystkie nasze bije na łeb!!!  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:

[ Dodano: 24-10-2007, 14:30 ]
Cytat: "maraxela"haha jeszcze lepsze mam.LUBIEZNICE,brudne i splamione sexem ukladaja sie rzedem na oltarzu.traktuja sakralne miejsce jak fotel gilekologioczny-!!!!!!!!rozdziawiaja nogi ukazujac nagie lona,po czym niedoszla PANI DOKTOR wykonuje zabieg przywrucenia dziewictwa w tym siedlisku zla.pozniej nastepuja ceremonia rozdziewiczania polegajaca na dzikiej orgii z 40 mezczyznami

:mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen: wariatki!!!  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


www.foto.adtwinzz.com
www.adtwinzz.com

marax

a tam zaraz wariatki koniec histori jest calkiem przyjemny  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:

sweedee

plener genialny!!! najbardziej mi się podoba gryzienie w ucho
;-)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


www.foto.adtwinzz.com
www.adtwinzz.com

abkasia

maraxela, bardzo ladny plener:) taki mroczny.podoba mi sie bardzo :-D  :-D

marax

co wy z tym mroczny normalny jest bez przeslodzonego romantyzmu!!!! bylam slodka bialo rozowa na slubie w kreacji anielskiej wiec plener juz byl po mojemu

salsa

maraxela, fiu fiu:) a twoj maz tez doktorek?? zeby tylko tacy nas leczyli:)))

moje gratulacje:)  :mrgreen:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

sputnik_sweetheart

Ach :mrgreen: miałam pracować no a co robię he he. Zdjecia super, zwlaszcza plener, to twoje czarno białe :
http://picasaweb.google.pl/maraxela/Lub/photo#5122934875903029458
bomba! Piękne!No i fryzura też :mrgreen:

marax

nie moj maz nauczyciel niepraktykujacy :) on raczej nie leczy masuje tylko wredne sasiadki