Co nasi faceci myślą/mówią o naszym siedzeniu na tut. forum?

Zaczęty przez mary, 23 Paź 2007, 17:30:42

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

salsa

Cytat: "mary_popins"kurcze, mój wcale nie chce oglądać sukienek.

moj oglada bo mu pokazuje i pytam sie co mysli- on ma oko, jak chodze z nim na ciuchowe zakupy (ktore oboje uwielbiamy) to najlepsze ciuchy on mi znajduje! :oops:

:oops:  :oops:

my mamy nawet 3 komputery, ale i tak oboje na siebie krzyczymy ze za duzo siedzimy:P
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

mary

kate.zet1, ja do ślubu mam jeszcze dwie pory roku, więc nie spodziewam się rzadszego tu bywania. Pewnie będę musiała patrzeć na to pukanie w czoło, lada chwila ;)

tachogti

My mamy dwa kompy ale moj juz sie nauczyl ze jak spie  "u nas" a nie u mnie u rodzicow i jestem bez komutera to pyta "sprawdzic Ci poczte i forum?" i czyta mi na glos co nowego jak cos innego robie  :-P fotki chetnie tez oglada i komentuje  :-D
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

salsa

Cytat: "mary_popins"Pewnie będę musiała patrzeć na to pukanie w czoło, lada chwila ;)

eee, jak dotrwa do slubu mimo Twojego uzaleznienia to znaczy ze bardzo kocha:) ja sie zastanwiam kiedy moj mnie wyrzuci z domu!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

mary

no zaraz się zacznę martwić co z moim jest nie tak ;) Czemu on tak nie pasjonuje się pasją ślubną?  :-/  :-P

[ Dodano: 23-10-2007, 18:16 ]
salsa, a to faktycznie jest możliwe :-P  Młoda żona to chyba raczej na kolanach u męża a nie przed kompem winna siedzieć  :-P  :-D

salsa

Cytat: "mary_popins"Czemu on tak nie pasjonuje się pasją ślubną?

bo ma pasji po dziurki w nosie-moj tak koło marca ( a slub był w lipcu) zaczał odmawiac uczestnictwa w czyms wiecje niz podstawowe minimum-za duzo tego było. Pomaganie olegało na tym ze dostawal ode mnie liste tego co ma zrobic i robił-
teraz to jest mądrala ale przed slubem to juz miał serdecznie dosyc tych przygotowan.
najprzyjemniejsze to było dla niego z tych rpzygotowan kupowanie garnitury i butów dla niego:)))

[ Dodano: 23-10-2007, 18:25 ]
Cytat: "mary_popins"salsa, a to faktycznie jest możliwe :-P Młoda żona to chyba raczej na kolanach u męża a nie przed kompem winna siedzieć :-P :-D

maz własnie wroci z tesco bedzie gotował pozny obiad

a jak siedzimy na necie to on na laptopie obok mnie i ciagle sa buziaki i rozmowa i "ukochania""
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

jusia

mój mąż (ale to brzmi;) śmieje się z nas troche (nas tzn. bab) ale jak mu czasem opowiem jakie tu historie się wypisuje..słucha z zaciekawieniem, a i zdjęcie takie czy inne obejrzy...i skomentuje...ale ponieważ każdy ma swego kompa to nikt nikomu nie wchodzi w drogę i przez ramię nie zagląda;) to forum jest fajne, bo tak naprawdę, nie jest tylko ślubnym forum, jest takim miejscem o nas i dla nas młodych kobiet, bardzo cieszę się, że powstało, bo urodziło się także na moich oczach:) ja wprawdzie często się tu nie wypisuję, bo w pracy to niespecjalnie mogę, a wtedy się chyba najwięcej na forum dzieje, ale czytam często i przywiązuję się coraz bardziej, niestety z Lodzi dziewczyn mało, więc na spotkanie łodzianek przyjdzie jeszcze poczekać:)
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

wrobelek0403

moj sie smieje, ale ostatnio skonczyło sie na tym, ze odciał mi internet na dwa tygodnie przed egzaminem, i miał troche racji, bo wystarczyło, ze wchodziłam na "moment" sprawdzic poczte, albo orzeczenia na stronie sadu najwyzszego i wsiakałam na godzine lub dwie. ale ogolnie to nie marudzi, bo wtedy czas na swoje grzebanie.
ogolnie, to potrafimy siedziec kazde na fotelu ze swoim kompem i: ja - fora, on- grzebie swoje analizy. jak małzenstwo z dziesiecioletnim stazem ;-)

ech, czas ruszyc dupke na jakis fitness :)

pozdrawiam
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

po 1. to moj w zasadzie nic nie rozumie
Czasem mu pokazuje foty, ale jego fotografie slubna srednio interesuje, woli cmentarze, ruiny zamkow i stare fabryki, aha no i koty.  :mrgreen: (ale bardzo mu sie podobalo zdjecie zlozonej na oltarzu maraxeli)

A teraz kazal mi sie z Wami pozegnac, bo sam chce posurfowac.  :-/ A ja sie dopiero co zalogowalam...


W taki razie ide do wanny
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

mary

salsa, to Ty męża na zakupy i do gotowania wysłałaś a sama na necie siedzisz? Jak się męża ustawia, by tak móc? (ku przyszłości to pytanie).

salsa

Cytat: "mary_popins"salsa, to Ty męża na zakupy i do gotowania wysłałaś a sama na necie siedzisz? Jak się męża ustawia, by tak móc? (ku przyszłości to pytanie).

moj maz b. lubi gotowac no i wogle nie wymiguje sie od prac domowych, wiec szybko wszystko zrobimy i mamy spokoj

dzis zadzownił do mnie i wpoeidział za mam nie planowac obiadu bo on dzis gotuje

cos ostanio czesciej niz ja:P
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

rubin04

My mamy 2 komp. Po pracy jestem ok. 17 w domu wiec mój by mnie odciagnac od komputera powiedział że o 22:00 jest szlaban na kuchnie - czyli ze po tym czasie juz nie ugotuję nic na następny dzień, i bede miec wyrzuty sumienia że on nie ma obiadu do pracy - choc jak nie ide do kuchni za długo to on zaczyna gotowac (a gotuje genialnie!) i niby mi na kobieca ambicję wjeżdża...

No a w aktach desperacji wobec moejgo uzależnienia czasem grozi blokada forum :)

A tak z ciekawostek to mój juz jak wracam do domu ostatnio to zaczął pytać "co u twoich internetowych kolezanek?"

I nie chcę chyba wiedzieć co Wasi ukochani - ci co przegladają zdjecia - mówili o mojej studniówce!!  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

inkageo

Imagine there is no hate

malutenka

Co mówi?
'Po co Ty siedzisz na forum ślubnym, jak już wyszłaś za mąż?'

mary

salsa oh, to już wiem jakim cudem nabiłaś już tyle postów ;)  :-P

Widzę, że mój P. ma przodującą alergię na nasze forum. Jeszcze chwila a przy nim lepiej będzie nie otwierać tej strony ;)

salsa

Cytat: "rubin04"I nie chcę chyba wiedzieć co Wasi ukochani - ci co przegladają zdjecia - mówili o mojej studniówce!!

ja mojemu tych  nie pokazywałam:)


Cytat: "inkageo"Można nawet wcale nie gotować tak jak ja ;)

wiemy wiemy:))))
a twoj gotuje? JA sobie nie wyobrazam dnia bez ciepłej obiado-kolacji, jakos tak w ogole nie lubie jesc na zimo i jak juz musze jakies kanapki to tylko w pracy :(
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

inkageo

Cytat: "malutenka5"Co mówi?
'Po co Ty siedzisz na forum ślubnym, jak już wyszłaś za mąż?'
Haha, mój nie pyta bo już dawno się zorientował, że my tu o ślubach to tak przy okazji gadamy ;)
Imagine there is no hate

salsa

mary_popins, nabiłam bo miałam udupienie w domu na kilka meisiecy-i tak pracowałam ze sie w forum wciagnełam:P
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

mary


salsa

Cytat: "mary_popins"inkageo, Ty w ogóle nie gotujesz obiadów?

ja bym chyba umarła z zalu jakbym nie mogła gotowac:)
ale chetnie oddam sprzatanie, wszczegolnosci odkurzanie-oraz oddam PRasowanie-chce ktos?? :-/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

malutenka

Cytat: "inkageo"Haha, mój nie pyta bo już dawno się zorientował, że my tu o ślubach to tak przy okazji gadamy ;)
Jak mu pokazałam tematy na forum to już się dowiedział, że nie tylko śluby ;) a jak mi jeszcze opera nie umarła, to w pierwszej dziesiątce odwiedzanych stron strefa zawsze zajmowała 1 miejsce :mrgreen:

salsa sprzątanie za gotowanie, ok? :mrgreen:

inkageo

Cytat: "salsa"a twoj gotuje? JA sobie nie wyobrazam dnia bez ciepłej obiado-kolacji, jakos tak w ogole nie lubie jesc na zimo i jak juz musze jakies kanapki to tylko w pracy :(
Czasem gotuje, ale my codziennie jemy ciepły posiłek, a nawet dwa, bo kanapek to ja nie lubię ;) Jedzenie nam spada z nieba i ze sklepu ;)
Imagine there is no hate

mary

Dziewczyny, a nie szkoda Wam, że czas, który można (po pracy) spędzić z narzeczonym/mężem spędzacie przed kompem? Bo ja tak natchniona słowami P. zaczęłam się zastanawiać...

inkageo

Wiecie co, ja nigdy w życiu nie ugotowałam rosołu i nie usmażyłam schabowych :) Ile jeszcze atrakcji przede mną :) Mam na swoim 25-cio letnim koncie kilka rodzajów makaronu i sałatki ;)
Imagine there is no hate

salsa

Cytat: "inkageo"nie ugotowałam rosołu
fuj, nie uznaje tych scieków z kury:P to niedokonczona zupa jest  :mrgreen:

mary_popins, ja spedzam, bo moj siedzi obok wtedy i gadamy-teraz akurat wyjatkowo sam w kuchni ale mowimy do siebie przez pokoj:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)