Galeria strefowych brzuchatek

Zaczęty przez sweedee, 23 Paź 2007, 16:01:22

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

brawurka

marax patrzysz na to z innej perspektywy, ja na fora wchodze i podam prykład kiedy mi dzieczyny pomogły. jak zrobiło sie goraco to maja strasznie zaczela sie odparzac, lekarz kaza smarować sudokremem i tormentiolem troche i nic, dziewczyny poleciły mąke ziemniaczaną i odparzenia zniknęły jak reką odjął i przedewszystkim natulanie a nie przez leki

zuzia

moim zdaniem do rad z forum nalezy podchodzić, hmmmmmm, szukam odpowiedniego słowa, odpowiedzialnie i z głową.
tzn. nie stosować leków na własną rekę tylko na podstawie porad z forum, nie zastanawiać się czy mycie włosów zaszkodzi dziecku (gdzieś to wyczytałam) czy coś.
ale rady z forum czasami się przydają :)

marax

te same koleznaki lecza grzybice pochwy wkladaniem czosnku do pochwy -wiec ja bym uwazala i sprawdziala 10 razy zanim cos podam dziecku lub sobie.jasne ze wiele tych "ludowych' sposobow dziala ale wiele to wyssane z palca brednie.

marax

pisalam pare dni temu o pacjecie.Zdawalam "na nim " egzamin z neurologi.wyladowal na sali intensywnego nadzoru w stanie krytycznym poniwaz "napisal na forum jak go lecza i tam kazali mu natychmiast przerwac stosowanie lekow " efekt byl taki ze o maly wlos nie umarl.Moze przyklad drastyczny ale realny

brawurka

nie no ja jestem bardzo mądrą i rozważną kobietą :P ;D a matką jestem ostrożną. może mam tez szczeście że dziewczyny nie pisza rzeczy typu posmaruj swoje dziecko czymś tam. jak któraś o cos pyta poważnego to radza wizyte u lekarza. moze trafiłam na fajne babki.mąka zaszkodzic nie mogla, a pomogła.  ;)

sznapkowa

Ja też chcę mieć taki Brzuch !!!!

twinnie77

Cytat: sznapkowa w 13 Cze 2008, 11:31:11
Ja też chcę mieć taki Brzuch !!!!

To chyba da się jakoś załatwić???
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

nionczka

Wiekszosc dziewczyn na forach sa jednak normalne i dziela sie wlasnymi spostrzezeniami i doswiadczeniami. Mysle, ze gdyby nie bylo takiego forum lekarze mieliby o wiele wiecej pacjentek bez powodu. A tak jak sie przeczyta, ze cos jest normalnym objawem i inne tego typu sprawy juz nie lecimy spanikowane do lekarza.
Do forów (tak samo zreszta jak do lekarzy) trzeba podchodzic z dystansem i rezerwa. I nawet srednio inteligenta osoba potrafi ocenic co jest totalna bzdura a co nie.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

marax

Cytat: nionczka w 13 Cze 2008, 11:51:23
Wiekszosc dziewczyn na forach sa jednak normalne i dziela sie wlasnymi spostrzezeniami i doswiadczeniami. Mysle, ze gdyby nie bylo takiego forum lekarze mieliby o wiele wiecej pacjentek bez powodu. A tak jak sie przeczyta, ze cos jest normalnym objawem i inne tego typu sprawy juz nie lecimy spanikowane do lekarza.
Do forów (tak samo zreszta jak do lekarzy) trzeba podchodzic z dystansem i rezerwa. I nawet srednio inteligenta osoba potrafi ocenic co jest totalna bzdura a co nie.


przewaznie -nie dalej jak 2 tyg temu radzono na wywolanie okresu wit C - i to na naszym forum:)

Lwica

#209
Cześć dziewczyny! Dawno mnie nie było ale trochę sie problemików nazbierało i jakoś tak nie było głowy do pisania! Czasem poczytywałam co nowego. To ja też się dołączam do fotek brzuchatych.
Kiedy życie daje ci sto powodów do płaczu, pokaż mu, że masz tysiąc powodów do uśmiechu!

nionczka

Slicznie wygladasz Dorotka! I jaki wielki brzucho masz!
Super sweterek :-)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mika

Dorotka1981 ale pięknie wyglądasz  przytul jupi
Jak się czujesz???? mam nadzieje że problemy się same rozwiązały  przytul


Lwica

#213
A co do terminu to ja niby maksymalnie 14 lipca. Ale ostatnio siostrze się śniło że urodziłam 21 czerwca w dniu urodzin mojego kochanego mężusia. 
Kiedy życie daje ci sto powodów do płaczu, pokaż mu, że masz tysiąc powodów do uśmiechu!

twinnie77

Dorotka, super brzuszek! Już martwiłyśmy się o ciebie :) A z dzidziusiem wszystko w porządku?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

sweedee

Dorotka1981, cuuudnie!
Teraz, po aniaku, Twoja kolej!  :baby:
a chłopiec/dziewczynka/niespodziewajka?  ???
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


www.foto.adtwinzz.com
www.adtwinzz.com

mika

Dorotka1981 kupiliście już wózek??? macie wszystko dla maleństwa????

Lwica

#217
no już tylko miesiąc mi został! jupi a problemy jak nie zdrowotne to prywatne i tak w kółko! Ale jestem cały czas dobrej myśli i staram się żeby to nie wpływało na moją córcię!
Kiedy życie daje ci sto powodów do płaczu, pokaż mu, że masz tysiąc powodów do uśmiechu!

Lwica

No właśnie dzisiaj chyba jedziemy po wózek a jutro do hurtowni po resztę wyprawki (kosmetyki, termometry, buteleczki, smoczki, materacyki itp ) łóżeczko już jest ciuszki poprane w komodzie czekają.
Kiedy życie daje ci sto powodów do płaczu, pokaż mu, że masz tysiąc powodów do uśmiechu!

mika

to pochwal się co wybrałaś???

nionczka

Cytat: Dorotka1981 w 13 Cze 2008, 12:22:46
No właśnie dzisiaj chyba jedziemy po wózek a jutro do hurtowni po resztę wyprawki (kosmetyki, termometry, buteleczki, smoczki, materacyki itp ) łóżeczko już jest ciuszki poprane w komodzie czekają.

Wlasnie pochwal sie. Specjalny watek mamy na te tematy :-)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zosanka

Dorotka1981 ślicznie wygladasz! W ogole nasze forumki kwitna w ciazy :)
Mam nadzieje, ze wszystko sie juz Wam po ukladalo i z radoscia bedzie oczekiwac na Wasza Mala :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Mężczyźni działają na mnie bez przerwy, czasem na zmysły, częściej na nerwy...

Lwica

No ja jednak zdecydowałam się na starego sprawdzonego TAKO. Tylko że nowszy model RAPID. http://www.tako.net.pl/allegro/collection/rapid/800/rapid_sttf_c01_800.jpg plus fotelik do auta i parasoleczka w zestawie.
Kiedy życie daje ci sto powodów do płaczu, pokaż mu, że masz tysiąc powodów do uśmiechu!

sznapkowa

Cytat: twinnie77 w 13 Cze 2008, 11:37:50
Cytat: sznapkowa w 13 Cze 2008, 11:31:11
Ja też chcę mieć taki Brzuch !!!!

To chyba da się jakoś załatwić???

Żeby to takie proste było ... juz ponad 3 lata walczymy i nic :(

mika

moja szwagierka ma tako dla bliźniaków w takim samym kolorze  8) śliczny  8)