Galeria strefowych brzuchatek

Zaczęty przez sweedee, 23 Paź 2007, 16:01:22

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

foszek


zuzia

Cytat: sonja w 11 Cze 2008, 11:07:17
Ja emigruję:))
no ja zdecydowanie też. rozumiem teraz pojęcie "emigracja porodowa".

jusia

nionczka :o :o :o ale fajnie, szkoda, ze u nas tak sie nie da :( juz o aspekcie wizualnym dan serwowanych w polskich szpitalach nie wspomne, mialam nawet zdjecia zrobic i na kulinarnej umiescic ;)
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

golinda

ja po nawet krótkiej wizycie (nie mylić z pobytem) w szpitalu czuję się jakaś taka brudna
nie wyobrażam sobie, żeby coś tam zjeść
i nie ma znaczenia, czy to jest zasyfiały szpital bielański, czy piękna jednoosobowa sala w szpitalu św. zofii
jak już trafię, to może ewentualnie wody z butelki się napiję, obiadu nie tknę na pewno, trudno, schudnę.

gioseppe

dzieki dziewczyny za kalkulatory :)
polewam :)
http://www.szajnar.pl/   - makijaż Kraków - fotografia kobiet
http://www.facebook.com/EwelinaSzajnarMakeUP

kamelia04.08.2007

ja tez dziekuje za kalkulatory wagi. Musze uważac, bo mam 11 tydz. i 2 kg przyrostu wagi.
legalna teoria dowodowa rozbudowała klasyfikację dowodów wg. ich wartości, znano min. dowody pełne, niepełne, półpełne, niezupełne, więcej niż półpełne, mniej niż półpełne, a także oczywiste, poważne, przekonujące, rzeczywiste, wątpliwe, podejrzane

nionczka

A mi patrzac na wyliczenia kalkulatorów brakuje 3 kg.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

marax

Cytat: golinda w 11 Cze 2008, 13:07:31
ja po nawet krótkiej wizycie (nie mylić z pobytem) w szpitalu czuję się jakaś taka brudna
nie wyobrażam sobie, żeby coś tam zjeść
i nie ma znaczenia, czy to jest zasyfiały szpital bielański, czy piękna jednoosobowa sala w szpitalu św. zofii
jak już trafię, to może ewentualnie wody z butelki się napiję, obiadu nie tknę na pewno, trudno, schudnę.


sila przyzwyczajenie ja umiem jesc w prosektorium jak sie ejst faktycznei glodnym to sie zje wszedzie i nei wybrzydza:)

dragonfly

Cytat: maraxela w 12 Cze 2008, 15:39:16
Cytat: golinda w 11 Cze 2008, 13:07:31
ja po nawet krótkiej wizycie (nie mylić z pobytem) w szpitalu czuję się jakaś taka brudna
nie wyobrażam sobie, żeby coś tam zjeść
i nie ma znaczenia, czy to jest zasyfiały szpital bielański, czy piękna jednoosobowa sala w szpitalu św. zofii
jak już trafię, to może ewentualnie wody z butelki się napiję, obiadu nie tknę na pewno, trudno, schudnę.


sila przyzwyczajenie ja umiem jesc w prosektorium jak sie ejst faktycznei glodnym to sie zje wszedzie i nei wybrzydza:)
twardzielka:)

aja

#184
u mnie z waga chyba ok. patrząc na wykresy z podanych kalkulat.
ale najśmieszniejszy jest termin porodu - kliknełam na niego i według niego urodzę prawie 15 dni wcześniej niż we wszystkich w których sprawdzałam (również i lekarza) do tej pory, ale to nawet fajnie bo urodziłabym na swoje urodziny to dopiero PREZENT!!!!
nawet bym tak chciała!!!

http://zdrowie.onet.pl/1219200,2413,,,,przyrost_wagi_w_ci_zy,kalkulator.html
czyli tu...
http://zdrowie.onet.pl/1208857,2413,3490,,,termin_porodu,kalkulator.html

kamu2

Faktycznie ten kalkulator jakiś do kitu jest bo wyjątkowo wczesną date mi podaje,raczej mało wiarygodny jest
prawdziwa kobieta jest jak herbata: mocna i gorąca, jak posłodzisz-słodka, jak nie posłodzisz to pij kurwa gorzką!

foszek

Cytat: kamu2 w 12 Cze 2008, 17:56:23
Faktycznie ten kalkulator jakiś do kitu jest bo wyjątkowo wczesną date mi podaje,raczej mało wiarygodny jest
Bo tam podaje sie date owulacji :)
A skad ja to moge wiedziec?? Zwlaszcza jak mialam nieregularne miesiaczki ??

marax

ja tam wiem kiedy bylam na porodowce:):) i do tego dolicze sobie 36 tyg - i bedzie ok :) ja tam wiem swoje nie potrzebne zadne kalkulatory

foszek

Cytat: maraxela w 12 Cze 2008, 20:40:40
ja tam wiem kiedy bylam na porodowce:):) i do tego dolicze sobie 36 tyg - i bedzie ok :) ja tam wiem swoje nie potrzebne zadne kalkulatory
Szczesciara ;)

aja

Cytat: foszek w 12 Cze 2008, 19:53:52
date mi podaje,raczej mało wiarygodny jest
Bo tam podaje sie date owulacji
[/quote]

no faktycznie  :hammer:

brawurka

wg OM data byla na 6.12, wg tego kalulatora na 8.12, a wyciagneli Majke 13.12:)

kamu2

acha to ja źle wpisłam,tylko ze ja i tak nie wiem jak to było z moją owulacją,bo po tabletkach mi się wszystko porąbało
prawdziwa kobieta jest jak herbata: mocna i gorąca, jak posłodzisz-słodka, jak nie posłodzisz to pij kurwa gorzką!

marax

nie wie co wy sie tak uczepilyscie tej daty porodu-przyjmijscie ze od kazdej daty jaka sobei ustalicie to jest plus minus 2 tyg i szkoda marnowac czas na obliczanie sobie kiedy to bedzie bo i tak prawie zawsze jest to inaczej

aja

Cytat: maraxela w 12 Cze 2008, 22:11:12
prawie zawsze jest to inaczej
zgadza się ! ale nam a przynajmniej mi sprawia to przyjemność... chyba nie ma w tym nic dziwnego

marax

co sprawie przyjemnosc?? no nie wiem czy bedziecie rownie szczesliwe siedzac jak na szpilkach i oczekujac  danego dnia kiedy sie wreszcie zacznie:):) bo przeciez kalkulator tak wskazywal:) ja bym sie trzymala obliczen lekarza i dala sobie +-2 tyg

aja

marax myślę, że każda kobieta będąc już bardzo blisko terminu czeka i bardziej wzraca  uwagę na to co się dzieje-! wątpię aby jakakolwiek nie myślała  o wyznaczonej dacie porodu - wkońcu daję jakiś wyznacznik
jeśli chodzi o mnie to w zabawie z kalkultorami nie widzę nic złego (szczególnie na tym etapie ciąży czy na samym początku) tym bardziej że w moim przypadku daty się pokrywają również z datą wyznaczoną przez lekarza
i nie rozumiem dlaczego Tobie to przeszkadza i tak Cie irytuję...

marax

spoko luzik mi nie przeszkadza -tylko dziwne wydaje mi sie pytanie pt dlaczego kazdy kalkulator pokazuje cos innego - ale to nie twoje pytanie.tak tlyko mowie ze nie ma sie co nastawiac i tlyko w takim znaczeniu

brawurka

marax to taka ciekawść po prostu, co na jakiej stronie jest, przeciez żadna nie podaje: data z OM 13.06  data z USG  05.06 data wg kalkulatora z baby.pl 12.06, data wg kalkulatora z maledziecko.pl 04.06

marax

#198
spoko ja porpostu moze inaczej do tego podchodze- trzymam sie tego co powiedzial lekarz.jezeli mi sie lekarz wydaje malo wierygodny zmieniam lekarza i tyle.Nie wchodze na zadne fora ciazowe -bo zreczy jakie tam wyczytalam ,czesto prosza sie o zamkniecie calego forum.jedna drugiej radzi ,sama nei majac pojecia jakie sa tego konsekwencje.

nionczka

Maraxela, poki jest daleko do porodu fajnie jest miec jakis punkt odniesienia. Ja wiem, ze urodze kiedys w grudniu, moze styczniu a moze w listopadzie. Ale lubie wiedziec, ze istnieje prawdopodobienstwo, ze jedna moje dziecko urodzi sie w polowie grudnia i pod tym kontem planowac moje zycie.

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login