Galeria strefowych brzuchatek

Zaczęty przez sweedee, 23 Paź 2007, 16:01:22

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

abkasia

Cytat: brawurka w 20 Sty 2009, 16:45:29
po obserwacji siebie i znajomych stwierdzam ze mamy chłopców maja kreski, czarne wlosy itd
cos w tym jest!!
mi na samym poczatku ciazy takie wlochy wyrosly na brzuchu, ze az strach.. ale juz sie prawie wytarly.. wiec nie jest najgorzej..
a moja kolezanka w ciazy z dziewczynka- ani jednego wloska na brzuchu!!, choc ona jest blondynka, a ja jestem brunetka, ktora sie bardzo dobrze i szybko opala..

marax

a ja mam miec dziewczynke a mam takie wlochy na brzuchu jak szympans

salsa

Cytat: maraxela w 20 Sty 2009, 17:03:34
a ja mam miec dziewczynke a mam takie wlochy na brzuchu jak szympans

Marax, ale pozbędziesz sie ich do zlotu??? bo jak nie to na budyń nie licz ;)  :mocking:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

brawurka


marax

Cytat: salsa w 20 Sty 2009, 17:05:04
Cytat: maraxela w 20 Sty 2009, 17:03:34
a ja mam miec dziewczynke a mam takie wlochy na brzuchu jak szympans

Marax, ale pozbędziesz sie ich do zlotu??? bo jak nie to na budyń nie licz ;)  :mocking:

kochanie wydepiluje sie dla ciebie lol lol lol

salsa

Cytat: maraxela w 20 Sty 2009, 17:11:26
Cytat: salsa w 20 Sty 2009, 17:05:04
Cytat: maraxela w 20 Sty 2009, 17:03:34
a ja mam miec dziewczynke a mam takie wlochy na brzuchu jak szympans

Marax, ale pozbędziesz sie ich do zlotu??? bo jak nie to na budyń nie licz ;)  :mocking:

kochanie wydepiluje sie dla ciebie lol lol lol

a ja CI powiem, ze podoba mi sie pomysł Brawurki ;)
lol lol
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

Angie

U mnie niby dziewczynka, ale też dużo włosów na brzuch od pępka w dół  :zly:. Na szczęscie jasne.

golinda

Cytat: brawurka w 20 Sty 2009, 16:45:29
po obserwacji siebie i znajomych stwierdzam ze mamy chłopców maja kreski, czarne wlosy itd

moja koleżanka urodziła dziewczynkę i miała ciemny pasek i więcej niepotrzebnych włosów
ale ta dziewczynka to taka chłopczyca, więc kto wie? ;)

wrobelek0403

Cytat: salsa w 19 Sty 2009, 23:36:54
nie smiac się ;) jak ja bede w ciązy to chyba bede musiała przeczytać cała strefę ciążową  :headbang:

salsa, nie bedziemy czytac staroci, tylko zadawac pytania na biezaco - jestem pewna ze za piwko zadna laska nie odmowi nam odpowiedzi  :mocking: :mocking:
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

kasiad

u mnie też niby dziewczynka i brzuszek mam gładziutki i ani jednego włosa na nim  :mocking: i pępka wystającego też nie mam, jak na razie  :mocking:

Basia

Cytat: maraxela w 20 Sty 2009, 15:03:14
no i nie mam zadnych rozstepow a taka bylam pewna ze bede miala-szczerze to nawet zbytnio tego brzucha nie smarowalam niczym

ja się tego najbardziej w ciąży boje. Już mam mlion rozstępów i nie  umiem sobie z tym poradzić. Po ciąży to chyba juz nigdy się nie rozbiore...
Koniec ery grzecznej dziewczynki .....................

golinda

Cytat: Basia w 31 Sty 2009, 11:34:20
Cytat: maraxela w 20 Sty 2009, 15:03:14
no i nie mam zadnych rozstepow a taka bylam pewna ze bede miala-szczerze to nawet zbytnio tego brzucha nie smarowalam niczym

ja się tego najbardziej w ciąży boje. Już mam mlion rozstępów i nie  umiem sobie z tym poradzić. Po ciąży to chyba juz nigdy się nie rozbiore...

niekoniecznie..., moja mama ma tylko na pośladkach, tak samo jak ja - a po ciążach nic nowego :)
jest dla nas nadzieja!  :highfive:

niewiemjaka

#1062
update brzucholka ;) pępęk wklęśnięty i nawet taki dołek przez to mam na środku brzucholka
już taki wielki a to dopiero 7 miesiac sie zaczyna...

zosia2007

niewiemjaka ale ty szczuplutka jestes :)

nionczka

Slicznie, jak wlasnie zrobilam sobie pokaz slajdów z ewolucja mojego brzucha i sobie wspominam...
Zazdroszcze Wam troche dziewczyny tych brzuszków!!!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

abkasia

niewiemjaka sliczny brzuchol a ty chudzinka:)

Cytat: nionczka w 19 Lut 2009, 21:08:02
Slicznie, jak wlasnie zrobilam sobie pokaz slajdów z ewolucja mojego brzucha i sobie wspominam...
Zazdroszcze Wam troche dziewczyny tych brzuszków!!!

wlasnie sie zastanawiam czy bede tesknic za brzucholkiem... :hmm: :hmm: pewnie troche tak... choc teraz juz chcialabym miec mlode po drugiej str... no i znow byc szczupla i wiotka :mocking: :mocking:

niewiemjaka

no nie do konca taka szczupla, dupa mi urosla i schaby boczki i troche biust, gdzies to prawie 10 kg sie musialo upchac:)

ale lubie ten brzuszek, szkoda ze za 3 miesiace sie go pozbede... :D

Kasia

super wygladasz jupi


bardzo szczupło + piekny kształtny brzuszek


fasolka1980

Niewiemjaka - alez lachon z Ciebie!  7 miesiac i tylko 10 kg?  :padam:

eva_luna

niewiemjaka- super- szczuplutka z pileczka z przodu.

niewiemjaka

dzięki  :beer: o dziwo dzidziuś jest duży i prawidlowo sie rozwija, ja wazylam ponad 4 KG jako pierworodna... wiec ciekawa jestem czy ten mój pędrak pojdzie w slady mamusi....  :knuje:


abkasia

ja sie dzis zwazylam i od chyba 2 tyg nie przytylam.. :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi:

dragonfly

niewiemjaka alez super pileczka!!!! slicznie wygladasz!   :thumbup:

Dodany tekst: 20 Lut 2009, 12:45:14

Cytat: abkasia w 20 Lut 2009, 11:05:05
ja sie dzis zwazylam i od chyba 2 tyg nie przytylam.. :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi:
well done  :bravo: :bravo: :bravo:

Kasia

no ja tyję teraz na potęgę