kuchnia w gargamelu golindy

Zaczęty przez golinda, 25 Lis 2011, 11:31:58

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

inkageo

Imagine there is no hate

wrobelek0403

#26
Cytat: golinda w 25 Lis 2011, 14:06:55a może czerwony? i tapeta czerwona z elementami srebrnego?

nie, taką tapetą moze sie zrobic pstrokacizna. jak dla mnie pomysł ze stonowanym szkłem i tapetą jak najbardziej ok.

natomiast jak najbardziej kolorowe dodatki typu poduszki na siedzisko, młynki czy misa na owoce.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zwierzatko_mojej_mamy

a mi sie kurde podoba malinowy - nie taki ostry jak widac na monitorze, ale zakladam, ze wiem o jaki chodzi ;D era wersalskich tapet chyba juz zostala wyczerpana po kolejnych sezonach i juz sie opatrzyla mi bardzo - dobrze, ze mojej wersalskiej nie zdazylam polozyc i lezy w pawlaczu, bo pewnie bym juz ja zdzierala ;D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

wrobelek0403

#28
Cytat: golinda w 25 Lis 2011, 14:19:33
a tapeta w rogu? zostaje, czy nie?

nie no wywaliłabym, w tym miejscu jesli juz, to powinna siegac od okna do okna.

to juz lepiej w tym kącie, co jest stolik Ninki.


to kuchnia kolorowa dodatkami.



Dodany tekst: 25 Lis 2011, 14:26:28

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 25 Lis 2011, 14:22:37era wersalskich tapet

dlatego proponuje albo gładką, albo foto czarno-biała :)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zwierzatko_mojej_mamy

cz-b moze zrobic smutek wielki :)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

wrobelek0403

golinda, a nie masz zdjec takich obejmujacych calosc kuchni???

te kawałki utrudniają całosciowa wizje :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

nionczka

Cytat: inkageo w 25 Lis 2011, 13:23:19
Ja jestem na tak, ale gdzie kolor, kolor, kolor? :)

Dodany tekst: 25 Lis 2011, 13:24:34

Chociaż poduchy kolorowe poproszę!

zgadzam sie z kolezanka
Nie przekonala mnie ta wizualizacja z malinowym, ale poczulam, ze kolor powinien byc. I to moze nawet ten rozowy.

Jestem jedyna przeciwko szarej szybie i tapecie?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

nionczka

Juz wiem co mi nie lezalo w tej wizualizacji. Malinowa szyba jak najbardziej, tylko nie podoba mi sie, ze przy okapie nie dochodzi do tych poleczek. Albo nie podobaja mi sie puste poleczki na golej scianie.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

wrobelek0403

Cytat: doda w 25 Lis 2011, 20:14:12
aha i tam gdzie jest płyta grzewcza, to nie podoba mi się szyba pociągnięta pod sam okap. zakończyłabym ją niżej

tyle, ze to niepraktyczne, bedzie sie brudzic, rodzice tak zrobili i plują sobie w brode.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

elve

Mnie się tapeta nie podoba, szczególnie w rogu kuchni
Ja bym uzupełniła drewno w rogu i nad kuchenką, a pod okapem dała lacobel w kolorze ściany. Kuchnia broni się sama nie trzeba jej koloru ani więcej glamour

Angie

ja się nie znam, ale ta tapeta w rogu wygląda dziwnie ;D
Co do reszty to nie wiem :D

salsa

ja sie wyłamię - mnie sie bardzo podoba kuchnia golindy w sensie meble, drewno, podłoga, szare sciany i jakos nie wiem po co robić tam pstrokaciznę ;)
tapetę z rogu bym wywaliła
za kuchenką mozna dac szybe albo zostawić tak jak jest - to fajnie wygląda
jakis kolor to ewentualnie za pomoca dodatków (a moze turkus?) nie malowałabym tych lamperii :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

elve

salsa wcale się nie wyłamujesz :rotfl:

salsa

#38
a bo ja tak pobieżnie rzuciłam okiem i odniosłam wrażenie, ze taperkę taką, kolorek cos tam - a ja bym wywaliła te ozdobniki bo mi się podoba kuchnia bez tych dodatków :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

nionczka

Cytat: salsa w 25 Lis 2011, 22:52:22
a bo ja tak pobieżnie rzuciłam okiem i odniosłam wrażenie, ze taperkę taką, kolorek cos tam - a ja bym wywaliła te ozdobniki bo mi się podoba kuchnia bez tych dodatków :)

ja ozdobniki tez, ale do kolorów mam słabość. W ogóle nie wiem jak Wy, ale ja nie potrafię poradzić tak obiektywnie komuś. od razu idę w kierunku tego co ja lubię. Nie chciałabym, żeby mi też tak doradzano, więc chyba się przymknę :-)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

salsa

nionczka, ja tez mowie co mi sie podoba - uważam, ze to zawsze ejst kwestia gustu - trudno by mi było doradzać i proponować cos w stylu, ktory mi nie odpowiada :)
nawet dekoratorzy wnętrz maja swoj styl i upodobania i często widac to po ich stylizacjach :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

zwierzatko_mojej_mamy

no ja tez tak uwazam przeciez i doradzam po swojemu ;) ja osiagnelam ostatnio apogeum bieli/czerni/szarosci wszedzie, ale to wszystko musi byc zlamane przez kolor, bo inaczej mi idzie sie pociac ze smutku - a komus innemu taka kolorystyka doda skrzydel na tydzien ;) dlatego ja jestem za malina ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

salsa

no ja bym kolor do tej kuchni wprowadziła jednak dodatkami ;) w kuchni zawsze duzo sie dzieje wiec i tak czesto stoją różne rzeczy - dlatego obawiam się, ze to sie szybko moze znudzić ;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

zwierzatko_mojej_mamy

e tam dodatkami - ja jestem przeciwna wlasnie dodatkom - nakupuje sie czlowiek malinowych czajnikow, filizanek, desek do krojenia, a za pol roku sie znudz ten kolor i zapragnie zoltego i szlag trafi kolorystyke czajnika, a pasek nad blatem wystarczy przemalowac ;) 3h roboty z palcem w tylku, zeby bylo idealnie z nowym kolorem ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

salsa

no nie wiem czy tak wszyscy chetnie sie garną do tego malowania :D
ja sobie przemalowałam salon na neutralne kolory (fiolet ciemny 1 ściana i szary 3 ściany) ciemna podłoga i jasna kanapa  i never ever nic mocnego na scianie :D
wole kupic kilka świeczek jakis wazon kilka opakowań na poduszki np w H&Y gdzie ciagle sa przeceny i cieszyc sie tym juz ponad rok a potem ewentualnie cos zmienić niż przemalowywać sciany ;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

zwierzatko_mojej_mamy

a no to widzisz, tez zalezy ;D ja tam wole malowac, niz zmieniac reszte wyposazenia, bo mnie to wkurza ;) malowanie mnie nie wkurza ;D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

salsa

#46
u mnie zmiana wyposażenia typu wymian poduszek czy świeczek czy wazonu to tyle co kupic cos w sklepie lub na Żydach a to nie jest drogie - w cenie farby może
ale kurwa z tym malowaniem to idzie sie usmarkać -trzeba najpierw meble odsuwać, folia okrywać potem to malowanie potem sprzątanie po tym.... a ja wymagam paska pod sufitem bo bez paskowe malowanie mi sie nie podoba, wiec mąz lata cały weekend z poziomicą zeby było idealnie bo on krzywego nie zdzierży potem maluje zeby poł smugi nie było - o nie, takie przyjemności to nie częściej niż raz na kilka lat :D
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

zwierzatko_mojej_mamy

e, tez mam pasek ;) natomiast niezmiernie mnie wkurzaja pozostalosci typu wazon i poszewki do poduszek + kocyki przed tv w kolorach juz niepasujacych ;D nie wiem, co z tym zrobic, a gromadzenie mnie wkurza, bo i tak mam juz za duzo zachomikowane ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

salsa

#48
pasek paskowi nierówny zapewniam cie :D

a co do rzeczy - świeczki sie wypaliły, pokrowce na te moje małe poduszeczki to zajmują mało miejsca a część  z nich jest w takich deseniach, ze pasują do wszystkiego, wiec mozna je wymieniać
wazony mam 3 na razie i to jest poki co ciągle za mało
a dodatki nie nudzą mi sie o dziwo tak szybko jak ściany w ostrych kolorach ;)
poza tym odkąd odkryłam, ze lubie zimne wnętrza duzo rzadziej oczekuje przemalowywania :) a kocyki to mi wszystko jedno jakie są - i tak mam je pochowane w pufach i wyciągam na okoliczność siedzenia z mężem przed TV (albo samodzielnego siedzenia) 
obecnie mam białe czarno-szare i błękitny - a stare wywożę do teściowej i ona je utylizuje - przerabia na szmatki dla psów ;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

zwierzatko_mojej_mamy

Cytat: salsa w 25 Lis 2011, 23:44:22pasek paskowi nierówny zapewniam cie
znaczy co - podwazasz idealnosc mojego paska? :>
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl