Zlot warszawskich czarownic

Zaczęty przez golinda, 23 Paź 2007, 13:34:40

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zuzia

w takim razie wtorek, bo chyba jest więcej zwolenników.
czy 19 wszystkim pasuje? w pijalni czekolady wedla na szpitalnej ?

mika

neistety wtorek beze mnie (chlip chlip)... ja się piszę na następne spotkanie po tym weekendzie gdzie jest wszystkich świętych czyli od 5 listopada jestem dostępna

zuzia

Cytat: "mika9983"neistety wtorek beze mnie (chlip chlip)... ja się piszę na następne spotkanie po tym weekendzie gdzie jest wszystkich świętych czyli od 5 listopada jestem dostępna

wiem mikusiu, wiem, że bez ciebie, ale następnym razem bez ciebie nie bedzie.

mika

Cytat: "zuzia"bez ciebie nie bedzie.

no ja myślę... tym bardziej że jestem fanką wszelakiej pijalnej czekolady a na szpitalnej jeszcze nie byłam :evil:

zuzia

Cytat: "mika9983"no ja myślę... tym bardziej że jestem fanką wszelakiej pijalnej czekolady a na szpitalnej jeszcze nie byłam  

możemy się wybrać kiedyś. Nawet w mniejszym gronie bo trudno zgrać razem tyle osób.
Poza tym julka obiecała nam przymiarki (i się teraz nie wykręci) to wtedy na pewno pójdziemy.

mika

Cytat: "zuzia"Poza tym julka obiecała nam przymiarki (i się teraz nie wykręci) to wtedy na pewno pójdziemy.

ja jestem bardzo za... może jeszcze uda mi się namówić moją koleżanke na te przymiarki w większym gronie ona ma ślub w maju

riannka

Cytat: "zuzia"w takim razie wtorek, bo chyba jest więcej zwolenników.
czy 19 wszystkim pasuje? w pijalni czekolady wedla na szpitalnej ?

ok. zanotowałam

Cytat: "mika9983"neistety wtorek beze mnie (chlip chlip)... ja się piszę na następne spotkanie po tym weekendzie gdzie jest wszystkich świętych czyli od 5 listopada jestem dostępna

szkoda że bezCiebie mika, ale mam nadzieję że to nie będzie pierwsze i ostatnie spotkanie i szybko to powtórzymy, a żeby nie było Tobie bardzo smutno, to możemy o Tobie poplotkować  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:

a gdzie jedziesz ad morze, okolice Ustki to strony rodzinne mojego P.

mika

Cytat: "riannka"a gdzie jedziesz ad morze, okolice Ustki to strony rodzinne mojego P.

Lębork (okolice Łeby - tam mieszka moja godzilla) i Gdańsk

[ Dodano: 24-10-2007, 11:17 ]
Cytat: "riannka"żeby nie było Tobie bardzo smutno, to możemy o Tobie poplotkować

zobaczymy czy będą mnie uszy piekły :mrgreen:

riannka

Cytat: "mika9983"Lębork (okolice Łeby - tam mieszka moja godzilla) i Gdańsk

Z okolic Łeby pochodzą nasi znajomi, byliśmy tam we wrześniu na ich ślubie i weselu,
w poprawiny wywieżli gości wozem na przepiękną plaże, przeogromnie mi się tam podobało szczególnie że droga na plaże prowadziła przez sosnowy las a w runie właśnie kwitły w niezliczonych kolorach  wrzosy,

brawurka

będę na pewno, chyba że mi noge amputują:)w razie gdybym was nie poznala to krzyczcie do mnie, mnie latwo poznać- wyglądam jak słoniątko:)

zuzia

Cytat: "brawurka132"w razie gdybym was nie poznala to krzyczcie do mnie, mnie latwo poznać- wyglądam jak słoniątko:)

normalnie uśmiałam się do łez. Ty wyglądasz jak słoniatko bo w ciązy jesteś a ja i bez ciązy jak słonik jestem :)

Kasia

:evil:
a ja już chciałam sobie en zlocik zapisać w notesie
patrzę a tam : nauki przedmałżeńskie na 19

wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr  :evil:

także mnie nie bedzie

kurdę kurdę

to może piątek? tak nieśmiało zapytam?

zuzia

Cytat: "Kasia"a ja już chciałam sobie en zlocik zapisać w notesie
patrzę a tam : nauki przedmałżeńskie na 19

a ile to trwa u ciebie?

brawurka

Cytujnormalnie uśmiałam się do łez. Ty wyglądasz jak słoniatko bo w ciązy jesteś a ja i bez ciązy jak słonik jestem  
_________________
no jakbym nie widziała Twoich zdjęć to może bym uwierzyła, fajna laseczka z Ciebie...

[ Dodano: 24-10-2007, 12:36 ]
Kasia ja Ci nauk udziele!!!ja mam przygotowanie do tego nawet:)

Kasia

to trwa aż ksiądz skończy
od 19 do powiedzmy 20
nauki na bemowie więc na szpitalną to gdzieś ma 21 bym była
hmmmmmmmmmmm to za późno tym bardziej że nastepnego dnia do roboty


kurdę u mnie to zawsze jak nie urok to ...........

[ Dodano: 24-10-2007, 12:40 ]
Cytat: "brawurka132"ja mam przygotowanie do tego nawet:)

no co ty mówisz
to po UKSW tak można

no już wcześniej pisałam że mam koleżankę po tych studiach nad rodzinę

i mi nie mów że bez sensu narnuję czas u księdza i że u koleżanki mogłabym to załatwić  :shock:

mayagaramond

Cytat: "zuzia"mayagaramond napisał/a:   
Mozecie przyjechać tutaj i pójdziemy razem do term


a macie długi majowy weekend?

1. jest wolne, 2 normalny dzien pracy, ale moze moglabym wziac wolne. Co z H. nie wiem, bo jemu sie co miesiac zmienia grafik :-|
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

zuzia

Cytat: "Kasia"nauki na bemowie więc na szpitalną to gdzieś ma 21 bym była

a w którym kościele? poza tym na spotkaniu będą dziewczyny, które mają to za sobą - udzielimy Ci lekcji.
ps. za nas raz poszedł brat z dziewczyną :D bo K. nie było w wawie.

Cytat: "mayagaramond"1. jest wolne, 2 normalny dzien pracy, ale moze moglabym wziac wolne. Co z H. nie wiem, bo jemu sie co miesiac zmienia grafik  
to i tak brzmi kusząco....

Kasia

Cytat: "zuzia"a w którym kościele
w tym jedynym na osiedlu Bemowo :)
przy Wrocławskiej

dołącze do Was na kolejne spotkanie :)

brawurka

no można po tych studiach, ale trzeba umowe z kościolem mieć, nie wystarczy mieć mgr. , a szkoda ja bym tu na forum nauk udzielała:)

golinda

Cytat: "zuzia"w pijalni czekolady wedla na szpitalnej ?

nie no, co my stare ciotki jeteśmy żeby na czekoladę chodzić?
idziemy na alkohol, bez dyskusji!

zuzia

Cytat: "golinda"nie no, co my stare ciotki jeteśmy żeby na czekoladę chodzić?
idziemy na alkohol, bez dyskusji!

ale brawurka będzie a jej nie wolno. Spotykamy się w wedlu a później idziemy na jakieś alkoholową wersję. W centrum mamy duży wybór.

mayagaramond

Cytat: "golinda"nie no, co my stare ciotki jeteśmy żeby na czekoladę chodzić?
idziemy na alkohol, bez dyskusji!


Wezmiesz piersiowke i sobie lyka rumu do czekolady dolejesz. Pycha!
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

sierpniowajulka

golinda, z alko też mają tam czekoladę...  :mrgreen:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

martaba

a może ustalić jakiś znak rozpoznawczy, bo znając życie to na początku będziemy siedziały - każdy przy innym stoliku  :-D

mayagaramond

Cytat: "martaba"a może ustalić jakiś znak rozpoznawczy, bo znając życie to na początku będziemy siedziały - każdy przy innym stoliku  

tez chcialam zaproponowac - moze gozdzik i Zycie Warszawy? :-P No i kasztany na placu pigall jako haslo :-D
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"