Zlot warszawskich czarownic

Zaczęty przez golinda, 23 Paź 2007, 13:34:40

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

riannka

mam6lat,
małe pytanko nie wiesz gdzie na giełdzie dostane takie przyssawki do dekoracji na samochód?
potrzebuję na piątek więc boje sie ze z allegro nie dajdą

zuzia

zobaczcie ile nas z samej wawy jest (a przecież to nie tylko wawa):

elizapj; tala; Anulka; Kaska; Kongool; bananowy_song ;Marta; Sonja;Majinka; Kartynka; Abkasia; adrianna79; aja; szlemka damka; Amelia; calineczka; Louve; talula19; martaba; Misumi; kfiatson; ze_nitka; magdolindka; doris8008; kffiatek; justyna.e; dagi81; marta.pio; Marika; marie; Izaura; annavika; sierpniowajulka; Agaaa; koka; sandstorm; mayagaramond; dr_chaos; izazdo; loviss; flor; Kasumi; liskak; mada1981; v2t; ashton; esiaesia; zosia2007; Kasia; Asiek; tiliam; asik801; Shey834; trik26; monia_look; iosellin; zuzia; mam6lat; riannka; ewa.wie;

czemu się nie odzywacie? nie macie ochoty na spotkanie?

riannka

zuziu,
myśle że nie wszystkie są na forum poczekajmy na chętne do wieczora,  albo nawet do jutra

zuzia

Cytat: "riannka"zuziu,
myśle że nie wszystkie są na forum poczekajmy na chętne do wieczora, albo nawet do jutra

ale ja tylko zachęcam :)

riannka

Cytat: "zuzia"ale ja tylko zachęcam  

i to Ci się chwali   :-D   :-D  :-D

julka

Cytat: "zuzia"zobaczcie ile nas z wawy jest:

Nieśmiało przypominam, że są tez takie z okolic Wawy  :oops:
I sie chętnie przyłączą. Siedzę cicho, bo i piątek mi pasi, i wtorek - jestem zgodna  ;-)

mam6lat

"mam6lat,
małe pytanko nie wiesz gdzie na giełdzie dostane takie przyssawki do dekoracji na samochód?
potrzebuję na piątek więc boje sie ze z allegro nie dajdą"
na giełdzie na Bakalarskiej chyba w każdej "budzie" -jak mam 2 ulubione sklepiki, ale jak ci zacznę tłumaczyć to jeszcze nie trafisz, po prostu wejdź do sklepików i pytaj - tylko uwaga bądź tam rano - o 9 to juz chyba wszystko zamknięte;
czasami w sklepach  typu praktiker można jes spotkac;
(jakbyś nie kupiła na giełdzie to podjedź do mnie na Żoliborz)

a i wazne - bo sa tez mocne przyssawki OAZIS do mocowania, wiekszych/cięzszych dekoracji..tylko sa b. drogie

riannka

Cytat: "mam6lat"na giełdzie na Bakalarskiej chyba w każdej "budzie" -jak mam 2 ulubione sklepiki, ale jak ci zacznę tłumaczyć to jeszcze nie trafisz, po prostu wejdź do sklepików i pytaj - tylko uwaga bądź tam rano - o 9 to juz chyba wszystko zamknięte;
czasami w sklepach typu praktiker można jes spotkac;
(jakbyś nie kupiła na giełdzie to podjedź do mnie na Żoliborz)

a i wazne - bo sa tez mocne przyssawki OAZIS do mocowania, wiekszych/cięzszych dekoracji..tylko sa b. drogie

dzięki,
mam nadzieję że wystarczą takie zwykłe, nie planuję nic ciężkiego, tylko drobne jednokwiatkowe maleństwa
A z tymi godzinami w których ta giełda czynna to ehhh zawsze jestem półprzytomna....
i z kartką muszę chodzić...

martaba

mi generalnie wtorki nie pasują - ale czego się nie robi dla forumek  ;-)

Wpisuję się na listę

ewa.wie

piątek! piątek! Tylko nie zapomnijcie mioteł:) Ja już swoją odkurzyłam ;-)

fasolka1980

ja proponuję piatek lub sobotę 23-24 listopada - wrócę akurat z podróży poślubnej :mrgreen:

sierpniowajulka

postaram się dopasować... wtorek, piątek... tylko żebyśmy to dzień wcześniej ustaliły. A gdzie? Jakie macie propozycje na miejsce spotkania?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mam6lat

moja propozycja - cicho wiec można pogdac, tyle, ze tylko do 22,00
http://www.wedelpijalnie.pl/?id=lokale&lid=1

sierpniowajulka

Cytat: "mam6lat"moja propozycja - cicho wiec można pogdac, tyle, ze tylko do 22,00
http://www.wedelpijalnie.pl/?id=lokale&lid=1
heh, a ja dzisiaj podjęłam decyzję o odchudzaniu... a tam takie pyszności :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zuzia

Cytat: "mam6lat"moja propozycja - cicho wiec można pogdac, tyle, ze tylko do 22,00
http://www.wedelpijalnie.pl/?id=lokale&lid=1

jestem za! możemy wybrać się na szpitalną a później na gdzieś się przenieść.

brawurka

ja jestem za! do 22 to coś dla mnie:) potem pójdziecie na coś mocniejszego, a ja do "domu" , bo rano do szkoły.

mam6lat

laski - szkoda odbierac sobie przyjemnośc myśleniem o kaloriach i odchudzaniu - julka: męża juz masz, więc przystopuj z dietami ;)

riannka

miejsce ok lubię tam pozwolić sobie na małe conieco  :mrgreen:

mayagaramond

Cytat: "zuzia"jestem za! możemy wybrać się na szpitalną a później na gdzieś się przenieść.

Np. na Kolską :-P   :mrgreen:  :-D


Ja sie z Wami chetnie spotkam w grudniu/przelomie stycznia, tylko wielu pewnie nie bedzie..
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

zuzia

Cytat: "mayagaramond"Ja sie z Wami chetnie spotkam w grudniu/przelomie stycznia, tylko wielu pewnie nie bedzie..

no ja niestety odpadam. Chyba, że teściowa tak mnie wkurzy, że wrócę. Ale jak na razie jest ok. więc na to male szanse.

mayagaramond

Cytat: "zuzia"no ja niestety odpadam. Chyba, że teściowa tak mnie wkurzy, że wrócę. Ale jak na razie jest ok. więc na to male szanse.

Szkoda! Tzn. szkoda, że Cię nie będzie, a nie że teściowa Cię nie wkurzy :-D


Mozecie przyjechać tutaj i pójdziemy razem do term :-D
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

kamelia04.08.2007

a czy dla miotły podwarszawskiej (ale urodzonej w w-wie) też znajdzie się miejsce?
legalna teoria dowodowa rozbudowała klasyfikację dowodów wg. ich wartości, znano min. dowody pełne, niepełne, półpełne, niezupełne, więcej niż półpełne, mniej niż półpełne, a także oczywiste, poważne, przekonujące, rzeczywiste, wątpliwe, podejrzane

zuzia

Cytat: "kamelia04.08.2007"a czy dla miotły podwarszawskiej (ale urodzonej w w-wie) też znajdzie się miejsce?

jasne!
jak napisałam wcześniej - warszawa to nie wszystko. Zapraszamy :)

[ Dodano: 24-10-2007, 09:48 ]
Cytat: "mayagaramond"Mozecie przyjechać tutaj i pójdziemy razem do term  

a macie długi majowy weekend?

Kasia

wpisuję się na listę
i postaram sie dostosować

zobaczymy co z tego wyjdzie :)

golinda

miotełki!
ja się dopasuje, moze byc wtorek moze byc piatek
to jak?