Zlot warszawskich czarownic

Zaczęty przez golinda, 23 Paź 2007, 13:34:40

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mayagaramond

Cytat: "mam6lat"no i jak było???
była ta Kolska po czekoladzie??

Nie poszlas :?:  :?: Ale oszolom z Ciebie! Oszolom jest pieszczotliwie :-D  :-D  :-D  :-D
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

mam6lat

no  - toz się dziewczynom wypłakiwałam: mąz uszcesliwił mnie młodszym synkiem,
potem jeszcze starszym
ja matka karmiąca - zostałam z oboma chłopcami w domu
ale Ok okazało się, ze samochód ZNOWU stwarza zagrożenie - czas myslec o nowym, bo ten od kilku mies jest skarbonką;
chłopcyi mieli frajde -dałam  im sie bawić gliną: 2 nagusy w wannie i kg gliny!!!

zuzia

Laski, wrócilam!
Bylo bardzo bardzo fajnie. Alkoholowo - niestety nie, bo nasza ukochana wiedźma przyjechala autem (i z limitem pobytu wyznaczonym przez męża), brawurce nie wolno no to bylysmy solidarne :).
Nastepnym razem - obecność obowiązkowa!!!!

marax

a taka niby wolna i neizalezna a małż ja za nosek wodzi :mrgreen:  :mrgreen:

[ Dodano: 30-10-2007, 23:27 ]
golinda no i sie wydało :mrgreen:  :mrgreen:

mam6lat

noooooo
mam nadzieję, ze tego mojego-złego-egoistę-co-nie-umie-sam-zreperować-samochodu-i-zrobił-mi-dzieci
solidnie obgadałyście za zawalenie przeze mnie frekwencji spotkania?

[ Dodano: 30-10-2007, 23:28 ]
a to golinda tak limitowana

kamelia04.08.2007

byłam i było super, mój głupi aparat dał ciała, bo rozładowaną miał baterię (oczywiście trzeba wine zwalic na kogoś/coś  :-P ).

Wróciłam właśnie, nie zabiłam nikogo, nie spowodowałam wypadku. Jak na poczatek to nieźle.
legalna teoria dowodowa rozbudowała klasyfikację dowodów wg. ich wartości, znano min. dowody pełne, niepełne, półpełne, niezupełne, więcej niż półpełne, mniej niż półpełne, a także oczywiste, poważne, przekonujące, rzeczywiste, wątpliwe, podejrzane

gioseppe

dobranoc drogie panie, kilka razy zagram w sudoku i moze sie ululam :))
http://www.szajnar.pl/   - makijaż Kraków - fotografia kobiet
http://www.facebook.com/EwelinaSzajnarMakeUP

golinda

no nie! wiedziałam, że będą się teraz ze mnie natrząsać, wrrr!  :evil:
dziś mężowi wkurzenie już minęło, ale wczoraj wolałam nie sprawdzać jego cierpliwości.
następnym razem sobie odbiję!
ale było mi z wami bardzo sympatycznie, drogie czarownice i chętnie się znowu spotkam - może tym razem w większym gronie? :-)

[ Dodano: 31-10-2007, 08:29 ]
Cytat: "maraxela"golinda no i sie wydało

czyli pozory dobrej żony sprawiam, to dobrze ;-)

Kasia

ale Wam zazdroszczę tej czekolady i miłych plot

ja spędziełam wieczór na zakupach (nic miłego - chryzantemy i znicze) i naukach przedmałżeńskich  :evil:

no i mam nadzieję że następnym razem dołączę :)

riannka

Bardzo miłe z Was miotełki, mam nadzieję że wkrótce powtórzymy spotkanko i że bedzie ono mniej "grzeczne",  :-D
Tak mnie pozytywnie nastroił ten wczorajszy wieczór że mimo 3 godzin snu czuje się świetnie. To chyba jakieś czary..................... :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:

nionczka

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zuzia

Cytat: "golinda"no nie! wiedziałam, że będą się teraz ze mnie natrząsać, wrrr!  

wcale się nie natrząsamy. Wyjaśniamy brak alkoholu! :)

sierpniowajulka

Kajam się, że nie dotarłam... Niepracująca ze mnie ostatnio istota, więc mało zorientowana w dniach tygodnia. Połapałam się dopiero ok. 21 (robiąc zakupy do domu), że to TEN dzień. Ech... Opowiadajcie, jak było. Ile was było. I w ogóle wszystko...

[ Dodano: 31-10-2007, 10:43 ]
PS. Nauczona doświadczeniem następnym razem nastawię sobie alarm w telefonie...
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

golinda

super było, koleżanko, a ty dałaś ciała i plama już zostanie
no i tłumaczenie jakieś mgliste...

nionczka, mój aparat się zepsuł wiec nie wzięłam, a kamelii wysiadły baterie :-)

sierpniowajulka

Cytat: "golinda"tłumaczenie jakieś mgliste
no tak, mgliste od razu... :-/  Jedyne prawdziwe...  :-P
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

ashton

Ech jaka szkoda że mnie nie było... następnym razem mam nadzieję że już nie będę mieć w zamian stypy...