Autor Wątek: strona internetowa ślubna  (Przeczytany 5701 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

dagi

strona internetowa ślubna
« dnia: 23 Paź 2007, 13:26:57 »
Gdzieś kiedyś widziałam właśnie taką stronę z informacjami o ślubie i zdjęciami stworzoną przez jakąś forumkę i teraz nie mogę znaleźć. Wiecie może w jakim serwisie można zrobić taką stronę?
url=http://www.przewodnikmp.pl] Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj [/url]

inkageo

« Odpowiedź #1 dnia: 23 Paź 2007, 13:36:37 »
Ja zrobiłam na prv.pl ten serwis jest darmowy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
W owczym pędzie giną owce
A ja schodzę na manowce

sierpniowajulka

« Odpowiedź #2 dnia: 23 Paź 2007, 13:46:18 »
Ja zrobiłam na Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Początkowo miałam darmowo, potem musiałam zapłacić 30pln za półroczne przedłużenie.
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #2 dnia: 23 Paź 2007, 13:46:18 »

nionczka

« Odpowiedź #3 dnia: 23 Paź 2007, 13:48:25 »
My mamy na wlasnej domenie.

feeling.good

« Odpowiedź #4 dnia: 23 Paź 2007, 14:24:20 »
my mamy w formie bloga. co prawda ostatnio go zaniedbałam, ale to wszystko przez remont, który zdominował ślubne przygotowania

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #4 dnia: 23 Paź 2007, 14:24:20 »

marie

• Gość
« Odpowiedź #5 dnia: 23 Paź 2007, 17:31:17 »
My tez mielismy bloga, strona bardzo sie przydała.
Po slubie umiesciliśmy tam tez relacje z podróż poslubnej - rodzina byla zachwycona:)

mary

« Odpowiedź #6 dnia: 23 Paź 2007, 17:41:55 »
dla mnie to ciągle temat wahacz Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Jak się przestanę wahać to może kiedyś się tym zajmę. Póki co nie wiem czy chcę być aż tak internetowa.

inkageo

« Odpowiedź #7 dnia: 23 Paź 2007, 18:08:25 »
W sumie strona internetowa przydała nam się bardzo przed samym ślubem, czułam że muszę powiadomić gości o swojej jak by nie było zakaźnej chorobie, żeby mogli rozważyć, czy nadal chcą zabrać dzieci i do mnie zbliżać Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Czasu ani siły na obdzwanianie wszystkich nie mieliśmy, a po umieszczeniu informacji na stronie szybko się rozpowszechniła.

adrianna79

• Gość
« Odpowiedź #8 dnia: 23 Paź 2007, 23:32:49 »
my mamy na ww.theknot.com.

dagi

« Odpowiedź #9 dnia: 24 Paź 2007, 14:15:18 »
Dziękuję, chyba skorzystam z tej: Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Tylko jeszcze muszę przekonać mojego M., bo on jakoś sceptycznie do tego podchodzi, a ja tak się napaliłam na ten pomysł...

sierpniowajulka

« Odpowiedź #10 dnia: 24 Paź 2007, 15:17:55 »
Cytat: "dagi81"
Tylko jeszcze muszę przekonać mojego M., bo on jakoś sceptycznie do tego podchodzi, a ja tak się napaliłam na ten pomysł...

mój się przekonał dopiero przed samym ślubem, kiedy goście znali już z zaproszeń tę stronę i ją bardzo chwalili. Wcześniej uważał, że to największy obciach na jaki go narażam w całych tych ślubnych przygotowaniach. hehe

beesok

• Gość
« Odpowiedź #11 dnia: 26 Paź 2007, 22:24:54 »
Na poczatku myslalam, ze stworze strone i umieszcze na niej wszelkie sprawy zwiazane z weselem itp + info o Krakowie (wiekoszosc gosci jest z poza Polski) ale...leniwa jestem i nie chce mi sie strony updatowac wiec chyba poprzestaniemy na emailach.
Wyslemy kilka w odpowiednich odstepach czasowych tak zeby wszyscy wiedzieli co, jak i kiedy  :-P

sierpniowajulka

« Odpowiedź #12 dnia: 26 Paź 2007, 22:31:42 »
beesok,  strony nie trzeba updatować - starczy napisać raz ale dobrze. Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Jeżeli chcesz, to mogę Ci przesłać link do mojej - podejrzysz sobie co i jak. Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Taka strona to naprawdę fajna sprawa. Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

beesok

• Gość
« Odpowiedź #13 dnia: 26 Paź 2007, 22:40:33 »
Dzieki Julka Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj oj no i dostalo mi sie i teraz nie mam pretekstu a juz myslalam, ze nie bede sie musiala wysilac  :roll:

Przeslij prosze - bede miala dobry wzor :Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj:

dzwonek76

• Gość
Odp: strona internetowa ślubna
« Odpowiedź #14 dnia: 14 Paź 2008, 21:09:27 »
ja proponuje założenie strony ślubnej na: Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj - tam mozna założyć stronę za darmo Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #14 dnia: 14 Paź 2008, 21:09:27 »

sierpniowajulka

« Odpowiedź #15 dnia: 18 Paź 2008, 10:55:56 »
ja proponuje założenie strony ślubnej na: Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj - tam mozna założyć stronę za darmo Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

dzwonku, jeżeli już reklamujesz się tutaj:
stwórzcie więcej szablonów i sprawcie, by były z większym polotem. Czasem warto poszukać inspiracji u zachodniej konkurencji - jeżeli się od kogoś uczyć, to od najlepszych! Wam jeszcze sporo brakuje.
I jeszcze jedno: jeżeli tworzycie zakładkę "prezenty ślubne", to zróbcie ją tak, by można było na niej rezerwować prezenty. Te słowa kieruję również do waszej (polskiej) konkurencji.
« Ostatnia zmiana: 18 Paź 2008, 11:00:09 wysłana przez sierpniowajulka »