program do wizualizacji

Zaczęty przez sonatina, 22 Lis 2011, 15:34:30

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

sonatina

Dziewczyny możecie polecić mi jakiś fajny i przede wszystkom łatwy program do wizualizacji??

Potrzebuję narysować dla mojego uparciucha męża nasz przyszły salon wg jego i mojego pomysłu żeby oczywiśćie przekonac go do mojego :)

wrobelek0403

sonatina widze, ze jestesmy na tym samym etapie lol lol

ja mam tylko mniejszy problem, musze przekonac samą siebie :D


korzystałam z planera voxbox, ale sredni, sredni.

dzis poszperam jak wróce z pracy, to wrzuce jak znajde cos ciekawego.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

sonatina

wrobelek0403 dzięki wielkie :beer:
Ja jestem ciemna w tych sparawch ale muszę coś stworzyć bo inaczej męża nie przekonam.

Chcę wywalić ścianę między kuchnią a kibelkiem i kibelek przenieść do łazienki.  Moim zdaniem warto bo zyskam fajną przestrzeń, na której planuję stół. A tak to bedzie mała dziupla. I jeszcze pokój chłopców zamienić z naszą sypialnią :).
Ogólnie jesteśmy na etapie wielkiego remontu.

iksa_nl

dzisiaj uzywalam "sweet home 3d" ze strony dobre programy czy jakos tak - program niby do projektowania wszystkich wnetrz. Nie mam w tym praktyki i chyba wyszlo srednio jak widac na zalaczonym obrazku ;)
wiec chetnie skorzystam z czegos polecanego.

ps. te cienie to podobno efekt swiatla dziennego w poludnie ;)

wrobelek0403

sonatina,

tez wlasnie dzis robiłam na sweet home 3d :)


niezly jest, choc trzeba opanowac opcje. na strone sweethome3d.com jest przewodnik, ale po ang.

iksa, mi wyszło troche inaczej ;) tyle, ze ja robiłam print screen zeby zapisac w jpg :)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

iksa_nl

ja zapisalam ta wizualizacje 3d jako .png i potem przerobilam na jpg.

znalazlas gdzies moze jak zmienic tam kolor podlogi?

wrobelek0403

Cytat: iksa_nl w 23 Lis 2011, 13:00:53znalazlas gdzies moze jak zmienic tam kolor podlogi?

niestety nie, i chyba nie ma takiej opcji, mozna tylko zmienic całe tło.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

iksa_nl

no niby wlasnie mozna bo jak weszlam w pomoc to w ustawieniach mozna niby zmienic, ze ma byc podloga a nie np. szare tło i zalaczono tam taki plan pogladowy mieszkania i w kazdym pomieszczeniu byla inna podloga, ale nie moge znalezc w menu jak mozna to zmienic.