Autor Wątek: Gdzie po ciepło w pierwszej połowie maja - wakacje 2012  (Przeczytany 41136 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Helena

Odp: Gdzie po ciepło w pierwszej połowie maja - wakacje 2012
« Odpowiedź #200 dnia: 01 Maj 2012, 18:50:53 »
rudasekawf warto polowac na lasty, ja kilka razy probowałam jak jeszcze pracowałam etatowo, ale to nie na moje nerwy było, bo obawiałam sie ze wezme urlop a potem wycieczka bedzie droga i tak zawsze przepłacałam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

rudasekawf

« Odpowiedź #201 dnia: 01 Maj 2012, 18:56:30 »
Mam kolejne pytanie - wylot o 11:00, o ktorej na lotnisko zjechac? (
nam powiedziano, ze mamy być dwie godziny przed wylotem i tak też byliśmy

Dodany tekst: 01 Maj 2012, 18:57:34
rudasekawf warto polowac na lasty, ja kilka razy probowałam jak jeszcze pracowałam etatowo, ale to nie na moje nerwy było, bo obawiałam sie ze wezme urlop a potem wycieczka bedzie droga i tak zawsze przepłacałam
akurat ja mam lajtowo, bo lipiec mam wolny, gorzej z M. który w nowej firmie może mieć problem z urlopem,
« Ostatnia zmiana: 01 Maj 2012, 18:57:34 wysłana przez rudasekawf »

Kasia

« Odpowiedź #202 dnia: 01 Maj 2012, 19:16:06 »
Rudasek ale to nie tak ze my bez niczego zostaliśmy wtedy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj po prostu zamiast do hurgady polecielismy do ssh.

Lasty zawsze jakieś sie trafia, takie sytuacje jak wtedy w Egipcie czy tegoroczna majowka to naprawdę rzadkość.

Kiedyś pasty kupowaliśmy z miesiąc temu. Teraz kupujemy naprawdę na ostatnia chwile Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj naprawdę warto Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Może nie jestem doskonała, może Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   ale doskonale sobie z tym radzę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zuzia

« Odpowiedź #203 dnia: 01 Maj 2012, 19:34:38 »
my kupiliśmy last do grecji. umówiłam się z szefową, że poluję na lasta i że wylot może być w takim przedziale. powiedziała, że ok Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Kasia

« Odpowiedź #204 dnia: 01 Maj 2012, 20:42:13 »
Zreszta to nie jest tak ze nie wiadomo kiedy sie poleci. Bardzo często kilka biur w tym samym dniu tygodnia leci do danego miasta.
Wiec można jakoś założyć ze czekam na lasta w tym terminie.

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #204 dnia: 01 Maj 2012, 20:42:13 »

justynaaaa2

« Odpowiedź #205 dnia: 06 Maj 2012, 19:33:25 »
ja odpowiem na pytanie z tytułu, gdyby ktoś kiedyś był zainteresowany Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
byłam przekonana, że pierwsza połowa maja a właściwie przełom kwietnia i maja to nie pogoda na plażowanie w grecji a się miło rozczarowałam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj idealna temperatura, nie trzeba szukać cienia, człowiek się nie poci Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj dłuuugi dzień, jedynie na wieczór coś dłuższego Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
chyba się starzeję, ale upały po 30 czy 40 st. już nie dla mnie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Głupie myśli ma każdy, ale mądry je przemilcza...

zosia2007

« Odpowiedź #206 dnia: 07 Maj 2012, 09:04:11 »
ale upały po 30 czy 40 st. już nie dla mnie
to dobrze ze wyjechalas bo na roztoczu caly tydzien bylo pow 30C Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

salsa

« Odpowiedź #207 dnia: 07 Maj 2012, 09:09:31 »
chyba się starzeję, ale upały po 30 czy 40 st. już nie dla mnie
to ja zawsze byłam stara bo nie lubiłam nigdy takich upałów Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

rudasekawf

« Odpowiedź #208 dnia: 07 Maj 2012, 16:22:41 »
to ja zawsze byłam stara bo nie lubiłam nigdy takich upałów Cheesy
to ja jestem młodzieniaszek, lipiec w Egipcie był dla mnie boski, 39-40 w cieniu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mary

« Odpowiedź #209 dnia: 07 Maj 2012, 17:09:36 »
justynaaaa2 a z jakiego biura lecieliście do Grecji? Musiałam chyba coś przeoczyć, bo też miałam ochotę na Grecję pod koniec kwietnia (powrót do 30.04) i nic nie znalazłam w tym terminie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

justynaaaa2

« Odpowiedź #210 dnia: 07 Maj 2012, 17:34:10 »
to dobrze ze wyjechalas bo na roztoczu caly tydzien bylo pow 30C Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
no wiem właśnie że tu był upał i cieszę się że miałam chłodniej Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mary wylatywaliśmy 28.04 do 5.05 i to był chyba jeden z pierwszych wylotów w tym sezonie do grecji Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj w każdym bądź razie z nami w samolocie leciało 5 biur i to był ich pierwszy termin (exim, triada, skyclub, 7islands, aquamaris)

konwalia

« Odpowiedź #211 dnia: 07 Maj 2012, 21:52:29 »
mobka 200 w razie W-większość biur ma lekarza poza hotelem na telefon od rezydenta, a w razie tragedii wzywasz i płacisz
2h

Kasia

« Odpowiedź #212 dnia: 08 Maj 2012, 08:54:23 »
a mobka to kiedy leci? juz nie poelciała?

mary

« Odpowiedź #213 dnia: 08 Maj 2012, 22:01:09 »
mary wylatywaliśmy 28.04 do 5.05 i to był chyba jeden z pierwszych wylotów w tym sezonie do grecji hmm w każdym bądź razie z nami w samolocie leciało 5 biur i to był ich pierwszy termin (exim, triada, skyclub, 7islands, aquamaris)
Justyna a ja już myślałam, że znalazłaś ofertę w kwietniowym terminie. Takie z 28.04 to też widziałam, ale my musieliśmy wrócić do 30.04.
No nic, mam nadzieję, że w ostatnim tyg. sierpnia polecimy do Grecji - jeśli jesteś zadowolona z Waszego hotelu to możesz podać jego nazwę i miejscowość?

justynaaaa2

« Odpowiedź #214 dnia: 08 Maj 2012, 22:33:29 »
mary_popins tu byliśmy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj jak dla mnie super, miał wszystko co potrzebujemy na wakacjach Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
minusem może być brak fajnej plaży, tzn niby piszą że jest hotelowa, ale...może w sezonie ją jakoś zagospodarują Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj zresztą na rodos ciężko o piaszczyste plaże
plusem może być położenie, bo oddalony od szosy i można sobie iść na spacer wieczorem w obie strony do miasteczek i bez problemu dojechać autobusem do rodos
no i lotnisko 4 km od hotelu więc szybki transfer ale wszystkie samoloty lądujące na wyspie lecą tuż nad hotelem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ale w ogóle nam to nie przeszkadzało, bardziej było jako atrakcja Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

na rodos jeszcze mogę polecić ten Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
moi rodzice w nim byli, wszystko ok Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
ale trochę na uboczu i z tego co mówili to do miasta trzeba iść szosą Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

nie polecałabym miejscowości Ixia bo hotele położone wzdłuż szosy, na plażę przechodzisz przesz główną drogę a baseny przy samej ulicy i non stop jeżdżą auta i autobusy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #214 dnia: 08 Maj 2012, 22:33:29 »

mary

« Odpowiedź #215 dnia: 09 Maj 2012, 16:48:12 »
justynaaaa2 dzięki! Zaraz pooglądam te hotele. Nawet mi pasuje, że blisko lotniska, bo wolę nie być zbyt długo w podróży z naszym dzieckiem - on jest raczej mało spokojny Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Lot trwał 2h? I czy przez 2 tyg. z małym dzieckiem jest co robić, czy wszystko się zobaczy w parę dni?
« Ostatnia zmiana: 09 Maj 2012, 16:51:11 wysłana przez mary_popins »

justynaaaa2

« Odpowiedź #216 dnia: 09 Maj 2012, 22:47:33 »
a wawy lecieliśmy 2.40 i 2.30, z katowic chyba odrobinę krócej  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
no my byliśmy tydzień i bez dziecka Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj nie wiem jak się spędza wakacje z dzieckiem i co się robi Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj na miejscu byliśmy 6 pełnych dni, z czego 2 dni mieliśmy auto a 4 dni opalanie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj przydałby się jeszcze 1 dzień na auto, bo wtedy spokojnie w 3 dni można wszystko zobaczyć i ze 3 na leniuchowanie i zwiedzenie stolicy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
ale może z dzieckiem jest więcej atrakcji i 2 tyg. są ok Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj może inaczej się ten czas rozkłada
dla mnie 2 tyg. tam to byłoby już za dużo  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mary

« Odpowiedź #217 dnia: 10 Maj 2012, 15:08:55 »
no właśnie obawiam się, że po tygodniu już by nic nie zostało do robienia (my raczej się nie plażujemy za bardzo - nie zależy nam na opaleniźnie) a z kolei wszyscy mówią, że 1tydz. to nawet się nie poczuje, że jest się na wczasach (zawsze lataliśmy na 2 tyg. i wypożyczaliśmy auto na 4-5 dni).
W sumie to też nie wiem jak się spędza takie wakacje z dzieckiem, dotąd na żadnych wczasach z nim nie byliśmy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

cumberland

« Odpowiedź #218 dnia: 10 Maj 2012, 15:38:30 »
justynaaaa2 byłam w tym hotelu, mieliście jacuzzi w pokoju? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

justynaaaa2

« Odpowiedź #219 dnia: 10 Maj 2012, 16:15:37 »
cumberland tak, w łazience wannę z jacuzzi Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ale nie korzystaliśmy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
jak twoje wrażenia stamtąd? kiedy byliście?
była polska kelnerka?
« Ostatnia zmiana: 10 Maj 2012, 16:15:53 wysłana przez justynaaaa2 »

cumberland

« Odpowiedź #220 dnia: 10 Maj 2012, 16:49:18 »
w 2008, tak, tak była! pamiętam, że dobre drinki robiła, "od serca" haha Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
my tam mieliśmy apartament, bardzo fajny i przestronny, dla mnie hotel był bardzo ok, ale ludzie niektórzy narzekali, a to na samoloty, a to na jedzenie,
plaży faktycznie brak, bo to taki wąziutki paseczek był zaraz za tą drogą wtedy, chyba że coś tam zagospodarowali inaczej?
ale wrażenia generalnie bardzo pozytywne

mipel

« Odpowiedź #221 dnia: 21 Mar 2015, 12:12:49 »
ja tak w okolicach kwietnia-maja zawsze wybieram sie do wloch. rzym juz calkiem ogarniety, ale tam mozna tanio doleciec - Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj. potem zwykle wybieram sie na poludnie - neapol i okoliczne wyspy, dalej bari, reggio i sycylia. w zaleznosci ile mam czasu zatrzmuje sie w roznych miejscach na 1-3 dni, zagladam do muzeow, chodze po wybrzezu. swietny czas na urlop.