Gdzie po ciepło w pierwszej połowie maja - wakacje 2012

Zaczęty przez mobka, 19 Lis 2011, 09:14:19

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

rudasekawf

Cytat: cherry w 11 Lut 2012, 18:34:08
a tak z innej beczki jak wysokiego filtru do opalania uzywacie w Egipcie?

mam jasna karnację i blond włosy, miałam ze sobą filtry 50,40,30,20,10,5

Początkowo stosowałam na twarz 40, na ciało 30; jak troszkę się opaliłam to na twarz 20, ciało 10, pod koniec twarz smarowałam 10, a ciało 5. 50 używał mój M. gdy mocno przypiekł ramiona grając w piłkę wodną, dla totalnej ochrony.

cherry

rudasekawf dziekuje  :beer: kupilam 50 narazie, choc nie mam problemow z opalaniem i ciemna karnacje. Chcialam sunblocker, ale dowiedzalam sie w drogerii, ze nie mozna juz uzywac tego sformwlowania, bo nie ma sunblockerow tylko wysoka ochrona.
Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better. (Samuel Beckett)

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

rudasekawf

Cytat: cherry w 11 Lut 2012, 18:59:27
rudasekawf dziekuje  :beer: kupilam 50 narazie, choc nie mam problemow z opalaniem i ciemna karnacje. Chcialam sunblocker, ale dowiedzalam sie w drogerii, ze nie mozna juz uzywac tego sformwlowania, bo nie ma sunblockerow tylko wysoka ochrona.
:)
Zapomniałam dodać, że byłam w lipcu

cherry

Cytat: rudasekawf w 11 Lut 2012, 19:12:58Zapomniałam dodać, że byłam w lipcu
My lecimy pod koniec marca. Bedziemy tydzien na lodzi (nurkowanie) stad ten wysoki filtr, moze za wysoki...juz sama nie wiem...
Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better. (Samuel Beckett)

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

elve

Nie ma za wysokich filtrów ;) Może byc tylko słaba opalenizna
Ja bym brała najwyższy

magoo

hmm, w Egipcie nie byłam, ale jakbym się wybierała to nie brałabym niczego niższego niż 15, na marzec może 10
a zaczełabym od 30
cere mam raczej jasną, ale bez tendencji do poparzń, dosyć dobrze reaguję na słońce i szybko mnie "łapie"

cherry

Cytat: magoo w 11 Lut 2012, 19:23:35nie brałabym niczego niższego niż 15...
a zaczełabym od 30
cere mam raczej jasną, ale bez tendencji do poparzń, dosyć dobrze reaguję na słońce i szybko mnie "łapie"
Ja nawet latem ponizej 15 nie schodze. Nie zalezy mi na opaleniznie, wole chronic skore. Troche koloru tak, bo teraz to jestem blado-szara :-/ (wyrzeklam sie solarium juz lata temu).
Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better. (Samuel Beckett)

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mobka

Ja zabiore ze soba 50 na twarz i pewnie ze 30 na cialo. Mam jasna karnacje i opalam sie na czerwono ;D Nie mam zamiaru pierwszego dnia sie spic i pozneij cierpiec przez reszte pobytu ;D

Kasia

Michała smaruje 50, sama smaruje sie 10-15, Moj D. chyba 5 ;) a kumPSL wariat całkowity używa olejku banbino lol

justynaaaa2

#134
ja teraz też wszędzie zaczynam od 50, po kilku dniach ciało 20, czasem nogi 10, twarz cały czas 50 i zawsze jestem mocno opalona
cherry na łódkę to myślę że 50 będzie ok :)


marax

Ja teraz sie waham czy nie zarezerwowac apartamentu w bulgarii za 10 dni to ok 1200 zl z basenem 2 pokoje . Tylko loty wizz airz na razie drogie cholerka .wolalabym bulgarie niz egipt .

Dodany tekst: 12 Lut 2012, 13:55:26

Przyklad
http://www.wakacyjnywynajem.pl/noclegi/4470-sunny-beach-plaza-apartament/szczegoly

cherry

Dziekuje za popowiedzi  :beer:. 50 biore napewno, inne filtry zobacze. Odkad linie lotnicze nie zabieraja juz sprzetu sportowego za darmo, musze sie zmiescic w 20kg z wszystkim. Na kilka filtrow raczej nie bedzie miejsca.
Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better. (Samuel Beckett)

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

sonja


marax

 :highfive:Ja mam sentyment do bulgarii jezdzilismy tam z rodzicami ci roku .piaszczyste plaze ciepla woda tanie jedzenie i piwo .moglibysmy za ta sama cene byc 12 dni a nie 7. Tydzien to jednak troche malo a na 2 z biura nas nie stac .10 noclegow mozna juz za1000 zl znalesc plus 2000 zl bilet za3000 spokojnie sie wyzywimy .chyba bede polowac jednak na bilety i rezerwowac bez biura .

Dodany tekst: nie, 12 lut 2012, 19:59:34

No i w bulgari o rewolucje zoladkowa u laury trudniej .takie studio ma kuchnie mozna sniadanie i kolacje zrobic sobie spokojnie .

sonja

maraxela w maju ciepłej wody w Morzu Czarnym nie będzie ;D

Z drugiej strony nie wiem jaka to dla Ciebie ciepła  :hmm:

marax

Dlaczego w maju ? Myslalam o wylocie 25 czerwca a powrocie w lipcu haha chyba nie w tym watku pisze

sonja

maraxela zakodowałam sobie, że Ty w drugiej połowie maja jedziesz.
Sorry.
W terminie, o którym piszesz powinno być ok :)

Kasia

A ten Egipt to tez w tym terminie miał być, czerwiec, lipiec? To z dzieckiem odradzam całkowicie! Za gorąco! Urlop dpedzila byś na kombinowaniu gdzie tu dzieciaka przed słońcem ukryć!


mobka

Cytat: justynaaaa2 w 12 Lut 2012, 23:21:19
mobka tutaj lecimy :) http://www.sky-club.eu/hotel-ocean-blue-resort-spa__88-1-0.html

Prezentuje sie super. Daj znac jak wrocisz jak z temperatura bylo. Bo mi sie grecja marzy, wiec moze za rok ;)

Kasia

fajny fajny :) no i pogoda na zweidzanie tez super bedzie :thumbup:

zosia2007


Kasia

pierwszy moloch ale klub dla Natka jest prowadzony po polsku jak rozumiem
w drugim nie jest to sprecyzowane :knuje:

pierwszy moloch ale fajnie wyglada, jak zostaniesz daleko zawaaterowana to wszedzie bedziesz musiała kilometry drałować
ale jak się trafi pokój w np. w budynku głownym to fajnie moze być

ten drugi ma jakies lewe foty, mniej atrakcyjne :hmm: jeżeli cena nie gra roli to bym chyba ten drugi brała :hmm: ale moloch konkretny!

niewiemjaka

#148
zosia zobacz na opinie moze cos dadza, wydaje mi sie ze roznia sie plaza w tym Kosdere pisza że kamienista :knuje:

http://www.wakacje.pl/hotele/turcja/tth-pegasos-world-10833.html (o ile to ten ???)
http://www.wakacje.pl/hotele/turcja/hotel-kosdere-10518.html

może zwróć uwage na plażę i na odleglosc od lotniska :knuje: bo tak to w sumie chyba obydwa są atrakcyjne :)
ale mi sie chce do Turcji!! aaaa

Kasia

kurdę, pomyliłam awatarki i myslałam że aji (aja + dwójka dzieci) odpisuję lol lol lol

zosia no to brałabym drugi ;) we dwójke to się z Pawełkiem dotaszczycie gdziekolwiek

pierwszy kameralny ale cos mi te zdjęcia nie leżą :knuje:
bo zawsze w katalogach sa takie super hiper
a jak te traktować super hiper to nie wiem jak bedzie naprawdę :knuje:

chociaz w tym drugim to wieksze szanse na spokojniejszy wypoczynek :D


no i dopytałabym się o ten klubik, czy polska obsługa, bo jak polska to moze byłaby szansa aby pawełek np. na godzinke zostawał i się z dziećmi bawił :)