Tekst na zaproszeniach ślubnych

Zaczęty przez mary, 22 Paź 2007, 20:06:44

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zuzia

mary_popins,
oto nasze: (z tego samego papieru mieliśmy później winietki i zawieszki na butelki)

mary


zuzia

Cytat: "mary_popins"zuzia, gdzie zakupione?

na allegro. Na żywo wyszły ładniejsze niż na zdjęciu. Byłam bardzo pozytywnie zaskoczona. I kontakt ze sprzedawcą bardzo dobry. nazywa się bodajże radlowgr czy jakoś tak. Jeżeli pod tym nickiem go nie znajdziej - daj znać to ja go inaczej poszukam - moze w moich komentarzach albo w mailach.

i jeszcze takie nam się podobały u niego:

zosanka

Dziewczyny a zamawiałyście bezpłatne próbki w Printko? Dostałyście je? Ja już czekam chyba od ponad miesiąca i nic :(
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Mężczyźni działają na mnie bez przerwy, czasem na zmysły, częściej na nerwy...

vobi

zosanka, ja dostalam dopiero jak do nich zadzwonilam i sie upomnialam

zosanka

To chyba tez musze zadzwonic :(
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Mężczyźni działają na mnie bez przerwy, czasem na zmysły, częściej na nerwy...

vobi

Cytat: "talula19"pewnie najlepsze do tego byloby zaproszenie w formie kartki z kalendarza, ale mi sie nie podobaja takie np. 18 z Printko http://www.printko.pl/zaproszenia/strony/s18.htm, moze widzialyscie gdzies ładniejsze, bo my chemy 1 z printko, ale nie do konca mi tekst do tego zaproszenia pasuje.

W Cartalii maja takie http://www.cartalia.com.pl/slubne/produkt.php?&kid=20&pid=256 , mialam probke, IMHO zupelnie ladne (w przeciwienstwie do tych z Printko - na zdjeciu bardzo mi sie podobaly, na "zywca" - zupelnie), ale troche drogie i kolor nie za bardzo mi  odpowiadal.
My mielismy wariacje na temat kartki z kalendarza, z Allegro. To zdjecie ponizej to przyklad, nasze byly na kartonie ecru. Spodobaly nam sie, bo sa bardzo proste, ale tez dosc (chyba?) oryginalne. Mielismy do kompletu winietki na stol i podziekowania na pudelka z ciastkami.

mary

pytanie czysto techniczne- czy na allegro można też zamówić zaproszenia z wpisanymi nazwiskami gości? (na powyższym przykładzie jest wykropkowane miejsce na nazwiska)

vobi

Zalezy u kogo zamawiasz, ale u wiekszosci mozna - podajesz liste z nazwiskami i masz spersonalizowane (tudziez - jak jedna z dziewczyn na Allegro twierdzi - spersonifikowane ;)) zaproszenia, niektorzy proponuja takze nadruk na kopertach. Oszczywiscie - za dodatkowa oplata.

mary

vobi, dzięki ;) Nigdy nic nie kupiłam na allegro, niech to tłumaczy mą niewiedzę ;)

vobi

mary_popins, wiesz, ja co prawda na allegro dosc duzo kupuje, ale co do  zaproszen jakos mialam sporo watpliwosci - zamowilam kilka probek (trzeba! niektore to raczej rekodzielo malo artystyczne, choc na zdjeciach wygladaja zupelnie ok), pytalam do znudzenia nawet o rzeczy wydawaloby sie oczywiste.... mysle ze lepiej popytac za duzo, niz wtopic :)

zuzia

Cytat: "vobi"mary_popins, wiesz, ja co prawda na allegro dosc duzo kupuje, ale co do zaproszen jakos mialam sporo watpliwosci - zamowilam kilka probek (trzeba! niektore to raczej rekodzielo malo artystyczne, choc na zdjeciach wygladaja zupelnie ok), pytalam do znudzenia nawet o rzeczy wydawaloby sie oczywiste.... mysle ze lepiej popytac za duzo, niz wtopic  

zgadzam się z tym. Ja tez zamawialam spoto próbek i muszę przyznać, że większość mnie rozczarowala. Te któe zamówilam - też, ale w przeciwną stronę :)

plumka25

może warto zrobić samemu zaproszenie, my sami zaprojektowaliśmy, wykonalismy od początku do końca, bylo to pracochlonne, ale jaka satsfakcja:) i przede wszystkim cale zaproszenie od początku do końca wygladało jak chcieliśmy

mary

plumka25, zrobić można, ale do tego potrzebne są zdolności, bo przecież zaproszenia muszą być na godnym poziomie. Ja się obawiam, że ani ja ani mój N. nie dysponujemy wystarczającą ilością owych zdolności ;)

zuzia

plumka25,
może i warto ale przy moim i K. ówczesnym systemie pracy (tzn. ja np. wracałam czasami z pracy o 18 a czasami o 1 w nocy) to ciężko byłoby to zorganizować a byłby to po prostu dodatkowy stres.

mary

dokładnie. Dodatkowy stres jest w tej sytuacji zbędnym balastem. Ja i tak pewnie będę chodzącym stresem już 2 tyg. przed ślubem. Po co dokładać stres w związku z przygotowywaniem zaproszeń? Natomiast nie pogardziłabym, gdyby ktoś się zaoferował, że nam je wykona ładnie ;)

foszek

Cytat: "mary_popins". Ja i tak pewnie będę chodzącym stresem już 2 tyg. przed ślubem.
Ja mam slub za 7 m-cy i jut teraz pracuje nad zaproszeniami w wolnych (od forum  ;-) ) chwilach.
Robilam dziisaj probe z okladkami w ksztalcie pasztortow: troszke jeszcze trzeba popracowac, ale mezowi sie efekt podoba.
Tylko jeszcze ten cholerny tekst  :evil:

zwierzatko_mojej_mamy

foszek, przerazasz mnie ;P ja jeszcze nie zaczelam - no to juz wiem co dzisiaj bede robic wieczorem po naprawie galerii :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

mary

dziewczyny, ja wolę kupić coś ładnego niż eksperymentować z własnym, dość miernym w tym względzie talentem.
Wkładem własnym będzie wybór zaproszenia oraz tekst. Wykonanie pozostawimy specom ;)

foszek

zwierzatko_mojej_mamy, ty jestes jakies 3 tyg po mnie !!!!

zwierzatko_mojej_mamy

foszek,  eee to luzik :D to mieszcze sie w rozpisce :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

foszek

Masz jeszcze dodatkowy tydzien, ten ktiry bede w polsce a pozniej bedziemy wspolnie nocki zarywac :-)

mayagaramond

Przepraszam, ze jeszcze nie wyslalam Wam tekstu, ale caly czas walcza z komputerem i jak na razie nic na nim nie mam - ani moich plikow ani "ulubionych", tylko surfowac moge;)
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

foszek

Cytat: "mayagaramond"Przepraszam, ze jeszcze nie wyslalam Wam tekstu, ale caly czas walcza z komputerem i jak na razie nic na nim nie mam - ani moich plikow ani "ulubionych", tylko surfowac moge;)
Dobrze ze mi przypomnilas. Musze szybko zgrac wszystko, bo rano komp mi nie chcial wystartowac !!

mayagaramond

Cytat: "foszek"Dobrze ze mi przypomnilas. Musze szybko zgrac wszystko, bo rano komp mi nie chcial wystartowac !!

Ja mam zamiar kupic "externe Festplatte" (a po polsku???) i wtedy zrobie sobie image pc, np. co tydzien. I jak nie daj Boze cos sie stanie z dyskiem twardym, to wszystko mam, rowniez zainstalowane programy itp.

Ha, wlasnie mi sie przypomnialo, ze mam na fotosiku nasz pdf, ale UWAGA, tam jest jeszcze blad:
jest am Donnerstag, den 16.08.25007
powinno byc - am Donnerstag, DEM 16.08....

Po nach brakuje nazwy miejscowosci, ktora wczesniej wymazalam.

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/01ec2df0b7ea10f4.html
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"