Jakie macie plany - SYLWESTER 2007?

Zaczęty przez kamu2, 22 Paź 2007, 15:50:05

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

inkageo

Abkasiu jak ja Wam zazdroszczę... :) Super :) Dlaczego mój mąż ma rodzinę w Brzegu..a nie na Mauritiusie.. ;)
Imagine there is no hate

abkasia

Cytat: "salsa"jaworzyna to najlepsze stoki w polsce, jezdziłam juz chyba wszedzie w POlsce i tam sa zawsze najlepiej przygotowane trasy i jakis dziwny miktoklimat, ze nawet w tamtym roku, gdzie nigdzie nie było zimy-tam padał snieg i narty w najlepsze
dlatego nie tam cignie:)
Jaworzyne i Krynice znam od malego. jezdzilam tam co roku na wakacje. i raz bylam tez w zimie :lol: i w zimie krynica jest cudowna
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
na nartach nie jezdze, ale krynica - piekna!!!

[ Dodano: 22-10-2007, 21:51 ]
Cytat: "inkageo"Abkasiu jak ja Wam zazdroszczę... :) Super :) Dlaczego mój mąż ma rodzinę w Brzegu..a nie na Mauritiusie.. ;)
sa tego plusy i minusy :-P

salsa

Cytat: "maraxela"w kolejce musialam czekac godzine na wiazd wiec ja nie lubie takich okresow nowegoroku i feri w popularnych meijscowosciach,szkoda pieniedzy na karnet

na jaworzynie raczej nie czeka sie w tych kolejkach, poniewz jest b. duza przepustowac
nie lubie białki bo tam w sezonie ejst dramat, tam mozna tylko w tygodniu poza feriemi pojechac :mrgreen:  :mrgreen:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

tachogti

Jejku zaczelo sie- a ja niecierpie sylwestrow  :-P chcoiaz w zeszlym roku bylismy ze znajomymi w gorach i sie przebralismy wszyscy filmowo (ja np za moj avatar) i bylo super do momentu kiedy kumpel sobie nie strzelil przez przypadek petarda w glowe  :roll: i trzeba bylo sciagac karetke z krynicy na sile bo chcieli z nowego sacza przysylac...  :-/
A w tym roku juz w sierpniu sie dowiedzialam ze na sylwestra jedziemy do klodzka i bedzie on pod haslem lata 80  ;-) przebralabym sie za madonne ale nie mam blond peruki  :-P
Abkasiuzazdroszcze Wam dziko i straszliwie  :-o
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

mayagaramond

W zeszlym roku i dwa lata temu bylismy w kasynie, niestety w przeciwienstwie do Jamesa Bonda nie wygralismy 140 milionow;) Aha i w ciagu dnia zawsze jeszcze szlismy na sanki - niedaleko nas sa 4 czy 6km zjazdy!

W tym roku sylwester bedzie na 99% oddzielny - ja jade do Polski i tam zobacze kto mnie przygarnie;), a H. calkiem mozliwe, ze bedzie pracowal...
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

rubin04

dr_chaos, ja ostatniego sylwestra tez spedziłam tak jak Ty: w domu, wino, pyszne jedzenie - cudnie! Mówię ze to najlepszy sylwester od lat :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

magdalinska

ja, mam nadzieje, spedze sylwestra z lampka wina i serami przy lozku, ogladajac tv w pizamie  :-D  nie lubie imprez sylwestrowych, gdzie kazdy MUSI sie szampansko bawic,, a 12 MUSZA strzelac korki szampana, wszyscy MUSZA sie cieszyc... :) chyba ze pojdziemy do mojego brata, pewnie przyjda do nich znajomi z dzieckiem, to posiedzimy do 1,2 i do domu spac  :-D

rubin04

magdalinska, njalepszy sylwester to taki kiedy olewasz wszystkie "trzeba" "musisz" "wypada" "nalezy..." :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

ishka82

Sylwester, pewnie znów zaczniemy planować co z nim nas kilka dni przed. Mi się zazwyczaj wtedy nie chce bawić  i nie mam super pomysłów na zabawę, a cały świat krzyczy, że TRZEBA się bawić i już...Może zostaniemy w domku jak w zeszłym roku...Było miło, dobre jedzonko, winko, jakiś filmik na DVD, szampan o północy i spać. A w Nowy Rok wybraliśmy się na basen. Super było, prawie pusto, bo wszyscy kaca pewnie leczyli i odsypiali :mrgreen:

julka

Cytat: "ishka82"Sylwester, pewnie znów zaczniemy planować co z nim nas kilka dni przed. Mi się zazwyczaj wtedy nie chce bawić i nie mam super pomysłów na zabawę, a cały świat krzyczy, że TRZEBA się bawić i już...Może zostaniemy w domku jak w zeszłym roku...Było miło, dobre jedzonko, winko, jakiś filmik na DVD, szampan o północy i spać. A w Nowy Rok wybraliśmy się na basen. Super było, prawie pusto, bo wszyscy kaca pewnie leczyli i odsypiali  
Ha, ja tez mialam takiego sylwestra w ubiegłym roku, 1 stycznia pojechaliśmy sobie do kina, było puściutko i fajnie. W tym roku też tak raczej będzie, nie lubimy dzikich tłumów i spędów ludzi. Zamiast tego pojechaliśmy do Zakopanego na początku stycznia i co sie okazało - mnóstwo turystów zza wschodniej granicy, którzy mieli akurat święta  :mrgreen:

feeling.good

ja podobnie nie przywiązuję jakiejść specjalnej wag do sylwestra. W zeszłym roku znajomi wyciągneli do chatki kolegi, ale niespecjalnie miło go wspominam. już przed 22 marzyłam o położeniu się do łóżka. W tym rokunajprawdopodoniej połączymy sylwestra z parapetówka. Albo kolegi, a jeśli nasi "fachowcy" się wyrobią to u nas :-D

malutenka

Cytat: "rubin04"magdalinska, njalepszy sylwester to taki kiedy olewasz wszystkie "trzeba" "musisz" "wypada" "nalezy..." :)
ooo właśnie :) podejrzewam, że jeśli nie wyjazd tam, gdzie będzie cicho i bezludzie (ja jestem dziki człowiek) to po prostu dom, kawa i maraton filmowy...  :mrgreen:

magdalinska

Cytat: "rubin04"magdalinska, njalepszy sylwester to taki kiedy olewasz wszystkie "trzeba" "musisz" "wypada" "nalezy..."
i w tym roku na pewno tak zrobie, zbyt dlugo ulegalam "presji' otoczenia  ;-)

dagi

A ja jeszcze nawet nie pomyślałam o sylwestrze, tak jestem zaaferowana ślubem w przyszłym roku  :mrgreen:
url=http://www.przewodnikmp.pl] Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
[/url]

mary

Cytat: "dagi81"A ja jeszcze nawet nie pomyślałam o sylwestrze, tak jestem zaaferowana ślubem w przyszłym roku  :mrgreen:

to ja właśnie teraz bardziej zaaferowana jestem listopadowym balem w firmie mojego N. i sylwestrem. Do ślubu wydaje mi się, że jeszcze wieki będziemy czekać... ;-)

emcia

Mnie zawsze jakoś sylwester dołuje, chyba że wypiję wystarczająco dużo, by mi to przeszło... W tym roku, (w sumie w tamtym też) spędzę go w Anglii.  Na święta do domu i z powrotem na wyspy.. wcale mnie to nie cieszy, ale cóż...Zorganizujemy coś w domu ze znajomymi, skończy się pewnie kacem-gigantem. W zeszłym roku byliśmy na mieście, ale porażka była totalna. Tłumy, wszyscy dosłownie w klubach, wiek 15-100 lat, nawaleni, muzyka beznadziejna, tylko sztuczne ognie były fajne. Stanowczo lepiej czuję się na "domówkach".

dagmar

Salsa, a moj J. wymyslil ostatnio jakiegos sylwestra w Krynicy wlasnie w grupie ok. 20 osob (ktorych kompletnie nie znam). Ale przypadek! Tylko, ze nie mam raczej ochoty na ten wyjazd, bo bede swiezo po przeprowadzce i wolalabym sie moc troche zaaklimatyzowac... Ostatnie dwa sylwestry spedzalismy we dwoje i chyba tak bylo najfajniej.

salsa

dagmar, jakbys jeszcze była z Krakowa to juz w ogole by było:)))

ale Krynica super, spodoba CI sie, zobaczysz:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

marax

my jedziemy do kudowy zdroj ze znajomymi na 5 dni ,musimy jeszcze tylko kupic nowe narty i biale szalenstwo w zielencu

jo_miekka

Nienawidzę Sylwestra!
I ciesze się, że nie jestem sama :)

tiliam

Było już o Świętach - teraz coś o Nowym Roku.
Jak zamierzacie spędzać wieczór sylwestrowy w tym roku? Ja u znajomych - dla mnie najlepsza zabawa jest właśnie w takim stosunkowo małym gronie - ok 6 osób. :lol:
jak zwykle-każdy będzie musiał przynieść coś do jedzenia - co proponujecie oprócz standardowych chipsów i paluszków?
zastanawiałam się nad tortillami - ale piekarnika u znajomych brak- nie będzie jak tego odgrza ć, więc odpada, bo zimne nie za dobre.
naszło mnie na faworki :mrgreen:  - jakąś sałatkę (tylko jaką??) :shock:
może wy macie coś sprawdzonego?
pozdrawiam
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

gdziezby

Cytat: "tiliam"małym grobie
brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr ;-)
Nawet świnka może wejść na drzewo kiedy jest chwalona.

tiliam

Cytat: "gdziezby"
Cytat: "tiliam"małym grobie
brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr ;-)

gdziezby - wybacz pomyłkę - literówka oczywiście miało być gronie :oops:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mimbla

Witajcie! Jak dla mnie w grobie byłoby OK. Cicho i można się wyspać  :-D

inkageo

No ja ostatnio przy grobie bywam codziennie ;) Z planów sylwestrowych zrezygnowaliśmy, zostaniemy w domu, ale rano ruszamy na lotnisko i fru do Egiptu :)
Imagine there is no hate