Jakie macie plany - SYLWESTER 2007?

Zaczęty przez kamu2, 22 Paź 2007, 15:50:05

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

kamu2

Macie już jakieś plany związane z sylwestrem?? My jeszcze nie,chcieliśmy wybrać sie w góry ale jeszcze nie zarezerwowaliśmy i chyba nic z tego nie wyjdzie.Może macie jakieś na miary na jakiś penjonat w górach który przy okazji organizuje jakąś impreze sylwestrową??
prawdziwa kobieta jest jak herbata: mocna i gorąca, jak posłodzisz-słodka, jak nie posłodzisz to pij kurwa gorzką!

zuzia

ja w tym roku spędzę sylwka z teściami i ich znajmymi w stanach. Wprawdzie moja przyszywana siostra zapraszała nas do Colorado na narty ale oni jadą na kilka dni a my widzimy teściów raz na dłuuuugi czas (ostatnio - 1,5 roku temu) więc zostaniemy z nimi.

nionczka

My jak co roku pojdziemy spac. Nie obchodze Sylwestra od liceum (raz na studiach tylko gdzies bylam). A moja maz jest taki sam jak ja i cieszy sie, ze nigdzie go nie wyciagam. Pojedziemy do tesciów nad morze, zjemy kolacje i winogrona (tu sie lyka winogrona w rytm zegara) i spac. Rano spacer po plazy i powrot do domu :-)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

maroonbug

my tez nie wiemy. nie przepadam za sylwestrem, czuje sie zobligowana do zabawy, a najczesciej jakos tak jest ze nie mam ochoty... nie mialabym nic przeciwko wyjazdowi w gory, ale na narty a nie na swietowanie..

salsa

my organizuje,y sylwestra w krynicy, tak nna 15-20 osob, mam swoje kntakty, nedziemy jezdzic na jaworzynie !!!!!!!!!!!!! Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

inkageo

My prawdopodobnie pojedziemy na kilka dni do Białki Tatrzańskiej, nie znam szczegółów bo wyjazd i imprezę organizuje przyjaciółka. Rok temu byliśmy w Zakopcu, a noclegi mieliśmy z Kościelisku.
Imagine there is no hate

malutenka

W rok 2007 weszliśmy leżąc w łóżku, pijąc kawę i grając w Max Payne 2 :mrgreen: Romantyczny sylwester jak nie wiem co.
W tym roku nie mam pojęcia... z jednej strony poszłabym na jakieś tańce i szaleństwa, a z drugiej strony to... leń i domator ze mnie wychodzi :-P

marax

my szukamy ze znajomymi jakiejs miejscowki w schronisku ale jeszcze nci konkretnie nei mamy zalatwione

salsa

maraxela, a juz macie jakis pomysł na ta miejscówke???
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

wrobelek0403

u mnie to zalezy, jak nam sie urlop ułozy. Okres swiat to wzmozony praca w firmie M, wiec wszystko przed nami.
Od dawna jezdzimy z moja paczka jeszcze z licealnych czasow w Beskid Zywiecki. Wynajmujemy szkole, spanie na materacach, gotowanie w jednym garze, pelen spontan :) W zeszlym roku bylismy ze znajomymi M, bo nie maiałam urlopu, tez było fajnie, ale to nie to samo :)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

brawurka

my w tamtym roku nie mieliśmy planow aż do ostatniego momentu, a ja nie przeżyłabym Sylwestra w domu, uwielbiam się bawić i ciesze się, że jest do tego kolejna okazja. w końcu poszliśmy do pubu na impezkę w stylu lat, o matko chyba 80, paliłam papieroski w długiej lufce, na szyji szal z lisa(sztuczny:))impreza była naprawde świetna, w tym roku planowaliśmy coś podobnego, czyli jakieś przebieranki, ale plany sie pozmieniały i tego Sylwestra sędzimy w najlepszym gronie w jakim tylko można sobie wymażyć czyli w toważystwie mojej córeczki:)

nionczka

Cytat: "brawurka132"my w tamtym roku nie mieliśmy planow aż do ostatniego momentu, a ja nie przeżyłabym Sylwestra w domu, uwielbiam się bawić i ciesze się, że jest do tego kolejna okazja. w końcu poszliśmy do pubu na impezkę w stylu lat, o matko chyba 80, paliłam papieroski w długiej lufce, na szyji szal z lisa(sztuczny:))impreza była naprawde świetna, w tym roku planowaliśmy coś podobnego, czyli jakieś przebieranki, ale plany sie pozmieniały i tego Sylwestra sędzimy w najlepszym gronie w jakim tylko można sobie wymażyć czyli w toważystwie mojej córeczki:)

Oj to chyba nie byly lata 80! W latach 80 zamiast papierosa w rurce bys miala heroine domowej roboty  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

marax

salsa wlasnie nie mamy :) jak zwykle wyladujemy pewnie sami gdzies i znajdziemy sobie towarzysto na miejscu

dr_chaos

A ja pierwszy raz od kilku lat spędziłam ostatniego sylwestra w domu  :-D I to był najlepszy mój i N. sylwester. Zrobiliśmy sobie super kolacyjkę (dwa dania + pyszny deser), potańczyliśmy trochę, zrobiliśmy rundkę na pole mokotowskie o 24h, obejrzeliśmy film, spiliśmy się winkiem itp. Było super intymnie, w naszym rytmie i generalnie świetnie się bawiliśmy. Brakowało mi jedynie wspólnej kąpieli przy świecach, ale tak to jest jak się ma tylko prysznic  :-/   Jak w tym roku nie znajdziemy jakiejś super zapowiadającej się imprezy, to też tak zrobimy.

malutenka

Mnie by się marzyła Słowacja, gdzieś w głąb nie przy granicy, najlepiej, jakby się dało wyczaić coś od Świąt do Nowego Roku (bo jak będziemy w Krakowie w Święta, bo będzie godzillopaszcza i godzilloatak), ale do tego jest potrzebny samochód, a nasz zostaje tutaj.

kamu2

w tamtym roku byliśmy na Słowacji nie było źle ale już bym tam nie pojechała,jakoś wole polskie góry
prawdziwa kobieta jest jak herbata: mocna i gorąca, jak posłodzisz-słodka, jak nie posłodzisz to pij kurwa gorzką!

mary

Cytat: "inkageo"My prawdopodobnie pojedziemy na kilka dni do Białki Tatrzańskiej, nie znam szczegółów bo wyjazd i imprezę organizuje przyjaciółka. Rok temu byliśmy w Zakopcu, a noclegi mieliśmy z Kościelisku.

Inka, my też byliśmy w Zakopcu, a imprezę mieliśmy w Kościelisku. To był jakiś dom wczasowy wojskowy, czy coś takiego (widziałam tylko po ciemku). Ciekawe czy to gdzieś blisko  :lol:

Na tegorocznego sylwestra chcemy się gdzieś wybrać, ale na razie brak konkretów.

aniak1211

My pare razy sywestra spedzalismy na imprezie organizowanej w mojej miejscowosci-ok.230 osob,na sali gdzie wszystko bylo podane poza alkoholem

Zawsze z super towarzystwem i zabawy byly tam najlepsze.

Niestety teraz dostac bilet jest ciezko wiec planujemy z moim rodzenstwem i ich mezami i zonami,znajomymi w domu poszalec,jeszce nie wiemy w ktorym ale pewnie w naszym rodzinnym,albo u znajomych,maja duza chate :lol:

salsa

Cytat: "maraxela"salsa wlasnie nie mamy :) jak zwykle wyladujemy pewnie sami gdzies i znajdziemy sobie towarzysto na miejscu

to moze w[padnij do Krynicy-tam sniego jest zawsze a imprezka bedzie super:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

gdziezby

Narty :-) - jezdze fatalnie - strzezcie sie!!!! :P
Nawet świnka może wejść na drzewo kiedy jest chwalona.

abkasia

a my jedziemy na Mauritius. bedziemy lezec na plazy, opalac sie i byczyc w temp 30 *C
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


[ Dodano: 22-10-2007, 19:50 ]
http://www.mauritius.net/index.php

salsa

gdziezby, czas sie nauczyc kochana:) a nie nas soba straszyc;)

[ Dodano: 22-10-2007, 20:42 ]
Cytat: "abkasia"a my jedziemy na Mauritius. bedziemy lezec na plazy, opalac sie i byczyc w temp 30 *C
Obrazek

[ Dodano: 22-10-2007, 19:50 ]
http://www.mauritius.net/index.php

spadaj  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

marax

now lasnie co wy z ta krynica koi znajomi tez tylko krynica i krynica przeciez z wroclawia to jest szmat drogii

salsa

maraxela, z krakowa blizej:)
jaworzyna to najlepsze stoki w polsce, jezdziłam juz chyba wszedzie w POlsce i tam sa zawsze najlepiej przygotowane trasy i jakis dziwny miktoklimat, ze nawet w tamtym roku, gdzie nigdzie nie było zimy-tam padał snieg i narty w najlepsze
dlatego nie tam cignie:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

marax

nno tak ja bylam w tamtym roku w zakopanym iiiiiiiiiiiiii jezdzialm na nartach juz nie pamietam jaks ie stok zwal ale w kolejce musialam czekac godzine na wiazd wiec ja nie lubie takich okresow nowegoroku i feri w popularnych meijscowosciach,szkoda pieniedzy na karnet