poszukuje spiworka ;)

Zaczęty przez zwierzatko_mojej_mamy, 10 Lis 2011, 08:31:31

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

konwalia

errata zależy jak chcesz ubierać pod spód i jak długo łazisz, wg mnie tak

zwierzatko_mojej_mamy

Cytat: errata w 26 Lis 2011, 23:34:14
jeśli mam kombinezon dla dziecka to  taki śpiworek też potrzebuje? czy już wystarczy ten kombinezon?
na teraz, czy na -10 stopni? :> ja ostatnio do spiworka od jestynki (dziekuje, dziekuje ;) ) zapakowalam goscia w samych gaciach dzinsowych bez kalesonow i wyszedl z cieplymi nogami, kombinezon bym pakowala, gdyby zaczal chodzic na placu zabaw na przyklad, ale to jeszcze chwile trzeba bedzie poczekac ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

errata

nie na teraz. Teraz to ją daje do kombinezonu albo płaszczyk. W zależności od pogody. Myślę o -10 st.

konwalia

ja ją teraz pakuję w przejściowy kombinzeon + śpiwór, lub zwykły kombinezon(wtedy tylko rajty + bluzeczka)+śpiwór, ale P. z nią łazi po 2h

kotabma

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

bozena.dp

ale, że co, jak będzie te -10 to trzeba dziecko zapakować w kombinezon zimowy i jeszcze w ten taki śpiworek, o którym tu piszecie?

konwalia

moim zdaniem tak, dziecko lezy nieruchomo, a my sie ruszamy jednak

nionczka

Cytat: bozena.dp w 29 Lis 2011, 20:12:01
ale, że co, jak będzie te -10 to trzeba dziecko zapakować w kombinezon zimowy i jeszcze w ten taki śpiworek, o którym tu piszecie?
ja tak nie pakowalam. Kombinezonu nie mialam. Spiworek wystarczal.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

bozena.dp

no ja kombinezon mam, śpiworka nie
i myślałam, że jak go zapakuje do tego kombinezonu i przykryje kocem i założe osłonę z wózka na nogi to to wystarczy... ewentualnie mozna przecież dziecko cieplej ubrać pod ten kombinezon... no nie wiem...

zwierzatko_mojej_mamy

no i chyba tez zalezy, czy dziec juz bedzie zachrzanial po sniegu, czy tez tylko tkwil nieruchomo ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

bozena.dp

#35
no jak będzie juz chodził to wiadomo, że do śpiworka nie wpakujesz, bo się ruszać nie będzie umiał :P

Kasia

Melduję ze spiworka żadnego nigdy nie udało mi sie kupić ;) młody nigdy nie zmarzl ;)

Spiworek ciepły plus kombinezon plus jeszcze kocyk kojarzy mi sie z naszymi podsmiechujkami na temat przegrzewania dzieci :))

konwalia

#37
Kasia no ja wole tak, bo moja dostaje szału przy ubieraniu warstw i dla mnie spiwor wygodny, wchodze gdzies rozpinam spiwor i kombinezon(teraz taki włoczkowy) i jest normalnie ubrana, nie trzeba sciagac swetrow czy bluz

Dodany tekst: 29 Lis 2011, 21:15:50

a bozena i ja mam spiwor a nie mam oslony na nozki, a oslona + koc to jak spiwor

bozena.dp

dzieki, czyli śpiwór mi nie potrzebny do wózka :)

Kasia

konwalia nie no :) jasne, każdemu inaczej jest wygodnie :) ja warst tez nie lubię, Michał ZAWSZE ma tylko bodziaka plus koszulkę z długim  :) swetry i bluzy niestety najczęściej odlogiem leżą, rzadko zakladalam, jeżeli już to tylko na bodziaka :)

kotabma

Cytat: Kasia w 29 Lis 2011, 21:08:29Spiworek ciepły plus kombinezon plus jeszcze kocyk kojarzy mi sie z naszymi podsmiechujkami na temat przegrzewania dzieci
a mi nie
Z przy -10 spedzala po 3 h na dworze jednym ciagiem. bez spiwora sobie tego nie wyobrazam. ona na dwor wychodzila nawet przy -14. co moglam poradzic ze chciala spac tylko na dworze ;) na otwarte okna niestety nie dawala sie nabrac. my wozac ja zmienialismy sie co pol godziny bo bylo nam zimno ale jak bylam sama z Z to po takich spacerach bylam chora zazwyczaj raz w miesiacu ;) ona za to zdrowa jak rydz :D
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Kasia

#41
kotabma no wiesz te mamy z podsmiechujek pewnie tez mały swoje powody aby tak opatulac dzieci :) każdy ubiera dziecko jak chce :)

Bożenka sie zapytała czy posiadanie spiworka plus kombinezonu jest konieczne wiec napisałam ze ja sobie poradzilam bez :)
Jakby spiworki do stokke tańsze były to pewnie bym kupiła i używała do kurtki, samej kurtki, bez dołu kombinezonowego :)


Ogólnie w zeszłym roku to nawet spodni kombinezonowych rzadko uzywalam, tylko jak młody w śniegu tarzac sie wychodził. Na normalne spacery to tylko kurteczka ciepła była grana :)

kotabma

Kasia to chyba tez zalezy od wieku dziecka. zeszlej zimy Z byla malutka i nie chodzila :D nigdy nie miala potowek ani nie byla spocona po spacerze wiec sadze ze bylo jej ok.
teraz chodzi i nawet daje sie wsadzic w spiworek :D widocznie jej w nim dobrze ;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Kasia

No jasne :) my znowu przyprawialismy o dreszcze szwagra i jego żonę ze tak lekko młodego ubieramy lol a młody nigdy zmarzniety nie był :)

Za to w nocy ...... Bodziak, pajAc nieraz za mało było w ciepłym pokoju :)

ishka82

Cytat: bozena.dp w 29 Lis 2011, 20:12:01
ale, że co, jak będzie te -10 to trzeba dziecko zapakować w kombinezon zimowy i jeszcze w ten taki śpiworek, o którym tu piszecie?
wg mnie nie, wystarczy koc lub osłona do wózka :)

nionczka

Cytat: bozena.dp w 29 Lis 2011, 20:53:48myślałam, że jak go zapakuje do tego kombinezonu i przykryje kocem i założe osłonę z wózka na nogi to to wystarczy.

spokojnie
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login