poszukuje spiworka ;)

Zaczęty przez zwierzatko_mojej_mamy, 10 Lis 2011, 08:31:31

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zwierzatko_mojej_mamy

ktos ma do sprzedania spiworek do wozka?
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

foszek


mobka

Mi by sie tez przydal, taki jak foszek pokazala :D

foszek

Cytat: mobka w 10 Lis 2011, 12:08:24
Mi by sie tez przydal, taki jak foszek pokazala :D
szkoda ze nie wiedzialam, jak sie ziutka z ebay nie odezwie do przyszlego tyg to zglosze sie do Ciebie.

zosia2007

foszek super ten spiworek, mozna wiedziec skad on jest?

mobka

Cytat: foszek w 10 Lis 2011, 12:10:58
szkoda ze nie wiedzialam, jak sie ziutka z ebay nie odezwie do przyszlego tyg to zglosze sie do Ciebie.


Mi taki na allegro umknal... a za takie nieduze pieniadze poszedl. Dorzucilam go, bo laska miala fajna bluzke i spodnie, ale jak mnie tam przelicytowali, to ze spiworkiem dalam sobie juz spokoj, a on za 40pare zlotych poszedl ;D

zwierzatko_mojej_mamy

wszystko jedno jaki ;) ja nie jestem spiworkowo wybredna ;D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

foszek

Cytat: zosia2007 w 10 Lis 2011, 12:22:48
foszek super ten spiworek, mozna wiedziec skad on jest?
tchibo :D

aja

Cytat: foszek w 10 Lis 2011, 13:33:40tchibo
ja kupowałam w tchibo ale ona taki wielki nie jest jak na tym zdjęciu

nionczka

ja kupilam bardzo fajny cieply tutaj: http://www.softbe.pl/menu,7,esklep,katalog,kat,36,name,do_wozka,prod,0

mam czerwony, ten szary nie bardzo mi sie podobal, ale potzrebowalam na szybko podczas wizyty w PL, a sklep byl blisko mojej mamy. Spiwor okazal sie rewelacyjny, cieply, trwaly. Nawet ten szary mi nie pzreszkadzal. Pralam go juz kilka razy w pralce. tak wiec polecam je.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

elve

a pw ode mnie nie czyta, widzę


Kata

Ja kupiłam ten polecany przez nionczkę i jestem bardzo zadowolona ze stosunku ceny do jakości i tego, że po sezonie użytkowania wygląda nadal jak nowy (ja mam kolor coffee)  :)
Pozdrawiam

Kata

zwierzatko_mojej_mamy

Cytat: elvelve w 19 Lis 2011, 20:46:59
a pw ode mnie nie czyta, widzę
oj, no czasem mi sie gubia.. przepraszam ;/
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

nionczka

Cytat: Kata w 20 Lis 2011, 01:26:55
Ja kupiłam ten polecany przez nionczkę i jestem bardzo zadowolona ze stosunku ceny do jakości i tego, że po sezonie użytkowania wygląda nadal jak nowy (ja mam kolor coffee)  :)

ooo, ja ten chcialam, ale nie bylo rozmiaru. Byly wtedy tylko na maxi cosi.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

iksa_nl

#15
qrcze te womary to po ok 130 pln na allegro... drogo...

A ten softbe sprawdzi sie np. na godzinnym spacerze przy minus 10 st. czy za cienki? Nadaje sie tez do sanek (ma jakis zaczep do oparcia?)?

Kata

iksa_nl Na godzinny spacer przy -10 st. się sprawdzi, bo jest naprawdę ciepły i jak na mój gust gruby. Choć nie wiem czy tyle na takim mrozie Ty wytrzymasz na polu :P bo ja miałam z tym problem. Nie ma zaczepu do sanek ale są dziury na szelki z wózka i ja mam dokupione osobne szelki, które wykorzystuję m.in. do huśtawki i zamierzam je wykorzystać też do sanek i przyczepienie tego śpiworka :)
Pozdrawiam

Kata

annka-cygannka

iksa_nl no ja zainwestowałam w taki ciepły z owczą wełną, bo moje dziecko kombinezonu nie ma, tylko kurtkę. To znaczy mam jakiś kombinezon od teściowej, ale mi się nie podoba, więc go nie zakładam małemu. Stwierdziłam, ze wolę śpiworek, bo mój mały jeszcze po śniegu nie biega, a jak wjeżdżam wózkiem do sklepu to śpiworek rozsuwam, kurteczkę tez i mi się dziecko nie poci. Nie wyobrażam sobie rozpakowywania go ze śpiwora w sklepie.

kotabma

Cytat: annka-cygannka w 21 Lis 2011, 22:54:42iksa_nl no ja zainwestowałam w taki ciepły z owczą wełną
ja tez - kupilam w komisie dzieciecym za 40 zl :D :D :D
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

marcheewka

no to może ja tez kupię taki śpiworek? Mam co prawda pokrywę do spacerówki, ale ona jest nieocieplana. Taki śpiworek przyda mi sie tez do sanek ;)

mobka

A sluchajcie, w te spiworki zmiesci mi sie niemalze poltoraroczne dziecko (80/86cm)? Bo wlasnie cos do sanek by mi sie ewentualnie przydalo...

iksa_nl

kata ja moze nie, ale niania tak ;)

mobka, na allegro te niektore womaru maja niby wymiar 106 cm...
http://allegro.pl/listing.php/search?string=womar+%C5%9Bpiworek+106&category=0&sg=0

Spiworek taki cienszy to mam mini nesta od teutonii od kompletu ale powoli robi sie za krotki no i na sanki to sie raczej nie nadaje.
Wlasnie kupilam taki:
http://allegro.pl/womar-antyalergiczny-spiwor-spiworek-owcza-welna-i1925631175.html
ma 95 cm, mysle, ze na ta i moze nastepna zime wystarczy a potem to i tak pewnie nie bedzie juz chcial siedziec w spiworku ani w wozku nie bedzie juz jezdzil.

Kata

mobka W moim śpiworku jest mnóstwo miejsca i A. w nim nawet teraz będzie mieć luz, także mój starczy na długo (nie pamiętam jakie ma wymiary).
Pozdrawiam

Kata

nionczka

#23
Cytat: Kata w 22 Lis 2011, 15:29:35
mobka W moim śpiworku jest mnóstwo miejsca i A. w nim nawet teraz będzie mieć luz, także mój starczy na długo (nie pamiętam jakie ma wymiary).

w moim dwulatka sie jeszcze miescila, ale nie mogla kopac podczas zapinania. Ale potem juz bylo OK.

A na mroz sie nadaje i to duzy. My tez komninezonu ani spodni na snieg nie mialysmy. Kurtka, spiwor i juz. Czasem anwet na rajstopki do sukienki. Polar w srodku jest gruby, ale material zewnetrzny tez izoluje. tam sa luzy w srodku wiec na wielkie mrozy mozna jeszcze dorzucic kocyk do srodka.

Dodany tekst: 25 Lis 2011, 19:48:03

Cytat: iksa_nl w 21 Lis 2011, 12:02:10(ma jakis zaczep do oparcia?)?
ten niby kapturek mozna zaczepic na oparciu odwijajac go w druga strone
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

errata

jeśli mam kombinezon dla dziecka to  taki śpiworek też potrzebuje? czy już wystarczy ten kombinezon?