warszawa i okolice - baza adresowo opiniowa

Zaczęty przez mika, 22 Paź 2007, 08:38:01

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mika


5czwartych

jestem mega łasuchem, uwielbiam słodycze :P i najlepszy tort jaki jadłem (na weselu) pochodził z hotelu Sheraton. jadłem w tym roku 2-3 podróbki tego tortu, ale... prawie to samo :) tort był dowożony do Otwocka, ale nie wiem czy młodzi sami go dowozili czy catering etc. tort wbrew pozorom cenowo nie odbiegał od cen tortów weselnych (wiadomo że drożej niż normalny tort bo wielkość + %%%% ślubny).

kamelia04.08.2007

mika9983,

ja zamawiałam u Bliklego tort i ciasta. Były super. Dowożą zamówiony towar do godz. 15.00 bezpłatnie.

[ Dodano: 22-10-2007, 12:10 ]
Ponadto moge spokojnie polecić:
1. salon sukien ślubnych Promesa: Nowolipki/róg Jana Pawła.
2. garnitur od Pierre Cardin, kupiony w Arkadii
3. kamizelka męska: Cymbelina na Świętokrzyskiej
4. buty męskie, sklep buciory w al. Wyzwolenia przy pl. Zbawiciela, W-wa
5. buty damskie: Salamander, Fashion House, Piaseczno
6. tort, ciasta: Blikle
7. zaproszenia: Ogrodowa/róg Jana Pawła
8. obrączki Exlesior, Arkadia
9. miejsce wesela: Centrum Promocji Kadr w Konstancinie, sala restauracyjna
10. DJ - Andrzej Piotrowski - rewelacyjny, bardzo polecam !!!.

Reszta, tj. kwiaty, winietki, karty menu, makijaż, paznokcie, fryzura, bus dla gości: fryzjerka ta co zwykle, fryzura podobna jak zwykle, makijaż własnoręczny, zdobienie samochodu i bukiet: wkład powinowatych, bus - firma z Góry Kalwarii; karty menu, winietki zrobione własnoręcznie.
legalna teoria dowodowa rozbudowała klasyfikację dowodów wg. ich wartości, znano min. dowody pełne, niepełne, półpełne, niezupełne, więcej niż półpełne, mniej niż półpełne, a także oczywiste, poważne, przekonujące, rzeczywiste, wątpliwe, podejrzane

julka

Cytat: "mika9983"myślę że dojedzie  

Dostałam maila - dojedzie  :mrgreen:
Dzięki mika

mika

Cytat: "julka"Dostałam maila - dojedzie

hihi wiedziałam.. tylko się nie zdziw jak ją zobaczysz, to Murzynka :lol:

julka

Cytat: "mika9983"hihi wiedziałam.. tylko się nie zdziw jak ją zobaczysz, to Murzynka  

Prawdziwa? Serio?  ;-)
A serio to żartuję, nie zdziwię się, bo na próbny mam pojechać do niej.
Fajne słowo, ciasto (pisane małą literką) też bardzo lubię, a w ramach poprawności politycznej każą mówić Afroamerykanin. Czemu?

mam6lat

szefowa careringu nigdy nie zdradziła gdzie zamawiała nasz tort - a  był wspaniały.....
na rodzinne uroczystości zamawiamy torty w Łomiankach - w "tiramisu"
inny - bajkowy, przepyszny tort przygotowali państwo Lenkiewicz z Torunia - sa tu torunianki???

mika

Cytat: "julka"A serio to żartuję, nie zdziwię się, bo na próbny mam pojechać do niej.
Fajne słowo, ciasto (pisane małą literką) też bardzo lubię, a w ramach poprawności politycznej każą mówić Afroamerykanin

tak ja też na próbnym była u niej, najlepiej umów się już jak będziesz miała suknie!!! ona dobiera to wszystko kolorystycznie jak każda makijażystka z resztą
do niej Afroamerykanin chyba by nie pasowało, bo ona jest Francuską

julka

Cytat: "mika9983"do niej Afroamerykanin chyba by nie pasowało, bo ona jest Francuską

No właśnie to miałam na myśli, ludzie o innym kolorze skóry maja przeróżne pochodzenie, czemu wszytskich do jednego worka Afroitd? Generalnie to chyba wszyscy ludzie maja swoje korzenie w Afryce, o ile pamięć mnie nie myli...  ;-)

Basia

kamelia04.08.2007,  czy możesz mi podać namiary na Twojego dj'a?
nie umiem nigdzie znaleźć..


z góry dziękuję
Koniec ery grzecznej dziewczynki .....................

ze_nitka


Basia

kamelia04.08.2007, dzięki za maila.

Masz u mnie duże piwko!

Dobranoc!
Koniec ery grzecznej dziewczynki .....................