warszawa i okolice - baza adresowo opiniowa

Zaczęty przez mika, 22 Paź 2007, 08:38:01

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mika

Dziewczyny potrzebuje namiary na dobrą cukiernie lub cukiernika w Warszawie i okolicach - tort musi być dowieziony ok 50 km od Warszawy
Do tego poszukuje jeszcze pomysłów na przystrojenie niewielkim kosztem sali w kolorystyce pomarańczowej - zdjęcia mile widziane
Będę wdzięczna za wszystkie pomysły
Wpisujcie też namiary na usługi okołoślubne z tego rejonu

riannka

Mika tu są śliczne torty ślubne.
http://www.sowa-cukiernia.com.pl/

Smakowo próbowałam w wersji dziecięcej, były bardzo dobre.

julka

Temat mi się bardzo podoba, choć moje pytanie jest z nieco innej beczki - kto może mi polecić sprawdzoną kosmetyczkę w tej okolicy? Chodzi mi o oczyszczenie skóry (peeling kawitacyjny czy coś). Może być na priv, proszę, pomóżcie.  ;-)

zuzia


julka

Cytat: "zuzia"julka,
w wawie chcesz czy 50 km od?

Jestem mobilna, mi bez różnicy. Nigdy nie byłam u kosmetyczki na oczyszczaniu, a reklam jest tyle, że się gubię. Jeśli masz kogoś sprawdzonego, to polecaj, pojadę, gdzie każesz  ;-)

zuzia

julka,
salon Denique w galerii handlowej przy Carrefourze na bemowie. Kosmetyczka nazywa sie Dagmara Łukasik.
www.denique.pl

julka

Dzięki za info zuzia. Jeszcze jedno: nie wiesz, czy trzeba się wcześniej umawiać, czy można iść "z marszu"?

riannka

Cytat: "julka"Temat mi się bardzo podoba, choć moje pytanie jest z nieco innej beczki - kto może mi polecić sprawdzoną kosmetyczkę w tej okolicy? Chodzi mi o oczyszczenie skóry (peeling kawitacyjny czy coś). Może być na priv, proszę, pomóżcie.  

Julka, robiłam miesiąc przed ślubem, taki głęboki peeling, w salonie na łukowskiej, chodziłam tam wcześniej na oczyszczanie. Z jednego i druiego zabiegu byłam zadowolona. Chodziłam dokładnie do Pani Violi, konkretna i wie co robi. Z tym peelingiem było ryzyko duże - miesiąc przed ślubem, ale zgodnie z jej zapewniwniami na ślub miałam buźkę jak marzenie. Chodziło mi głównie o rozjaśnienie przebarwień posłonecznych na twarzy. Poszukam bliższych namiarów i jeśli jesteś zainteresowana, podam.

julka

Cytat: "riannka"Julka, robiłam miesiąc przed ślubem, taki głęboki peeling, w salonie na łukowskiej, chodziłam tam wcześniej na oczyszczanie. Z jednego i druiego zabiegu byłam zadowolona. Chodziłam dokładnie do Pani Violi, konkretna i wie co robi. Z tym peelingiem było ryzyko duże - miesiąc przed ślubem, ale zgodnie z jej zapewniwniami na ślub miałam buźkę jak marzenie. Chodziło mi głównie o rozjaśnienie przebarwień posłonecznych na twarzy. Poszukam bliższych namiarów i jeśli jesteś zainteresowana, podam.

A przebarwienia posyfowe? Serio, stara d... ze mnie, a nadal mi się takie g.. robią, że tylko sie załamać. I te małomiasteczkowe kosmetyczki, proponujące ręczne wyciskanie  :evil: . Tyle to ja sobie mogę sama pomóc  :-P

mika

zuzia, to teraz mi podaj namiary i jakieś propozycje a propos mojego pierwszego postu plissss

julka

Cytat: "mika9983"zuzia, to teraz mi podaj namiary i jakieś propozycje a propos mojego pierwszego postu plissss

:oops: sorki mika, że tak Ci się wwaliłam, ale zrozumiałam, że chodzi o wszystkie usługi, a ta kosmetyczka chodzi za mna od miesięcy  ;-)

mika

julka, nie ma za co bardoz dobrze że poruszyłaś ten temat dziewczynom się przyda... ja założyłam ten temat bo będę świadkową w przyszłym roku w maju i już chce z przyszłą PM zacząć przygotowywać wszystko :mrgreen:

riannka

Cytat: "julka"A przebarwienia posyfowe? Serio, stara d... ze mnie, a nadal mi się takie g.. robią, że tylko sie załamać. I te małomiasteczkowe kosmetyczki, proponujące ręczne wyciskanie  . Tyle to ja sobie mogę sama pomóc
Z tego o mówiła Viola, spłyca też blizny potrądzikowe, ja nie mam takiego problemu ale buźka miałam wyjątkowo gładką, jak pupcia niemowlaka  :-D
Niestety alby zupełnie pozbyć się blizn i przebarwień trzeba go powtarzać w zależności od problemu  :-(  kilkakrotnie.

julka

Cytat: "mika9983"julka, nie ma za co bardoz dobrze że poruszyłaś ten temat dziewczynom się przyda... ja założyłam ten temat bo będę świadkową w przyszłym roku w maju i już chce z przyszłą PM zacząć przygotowywać wszystko  

Jak to już?  :shock:  Będę gryzła, wczoraj mnie skwitowała kumpelka, że mój ślub "to prawie za rok, no bo to w przyszłym roku", (ale to było pod koniec wina  :mrgreen: )
Przestańcie z tymi tortami, bo wpadnę w kompleksy  :-P

mika

jeszcze chce namiary na torty... więcej i więcej
a tak na serio to PM bardzo si przejmuje i chce mieć wszystko wstępnie omówione i dlatego ten wątek :mrgreen:

julka

Cytat: "mika9983"a tak na serio to PM bardzo si przejmuje i chce mieć wszystko wstępnie omówione i dlatego ten wątek  
A ja bym wolała, żeby ktoś za mnie załatwił wszystko, łącznie z suknią, makijażem i fryzurą. Ja się piszę tylko na noc poślubną  :mrgreen:

mika

julka, przecież my Ci pomożemy mogę dać ci namiar na dobrą i niedrogą makijażystkę ... mnie malowała w dzień ślubu, wiąc jeśli podoba ci się mój makijaż to napisz... dojeżdża i jest z Wawy chcesz??

zuzia

Cytat: "julka"Dzięki za info zuzia. Jeszcze jedno: nie wiesz, czy trzeba się wcześniej umawiać, czy można iść "z marszu"?

trzeba się umówić. Kawitacja to tak ok. 1.5 godziny na przykład i Dagmara rzadko ma tak wolne. nawet w tygodniu.

Cytat: "mika9983"zuzia, to teraz mi podaj namiary i jakieś propozycje a propos mojego pierwszego postu plissss
słonko, a co ja mam ci podać jak ja nie miała slubu w wawie i nic tu nie załatwiałam?

Kasia

co do tortów to myślę ze arto byłoby odgrzebać na SiWie wątek karolin-k
ona miała piekny tort
zamawiała go chyba w Warszawie a wesele miała w górze kalwarii lub w Czersku

ja do tej pory zastanawiam się czy nie zamówic tortu od poznańskiego cukiernika Kandulskiego
www.kandulski.pl

wiem że Piotr i Paweł ma ich wyroby
więc pewnie i z dowozem tortu do warszawy nie byłoby problemu

trzeba jeszcze wziąć pod uwagę jaki chcesz tort (jaki tort chce przyszła Młoda)
czy taki tradycyjny czy taki w stylu angielskim/amerykańskim

bo te angielskie czy amerykańskie to nie kazda cukiernia zrobi

a to mój ulubieniec od kandulskiego

mika

zuzia, masz mi podać wszystko!!!! oj przecież wiem że jesteś obcykana w temacie hihi... to może chociaż propozycje ubrania sali??

julka

Cytat: "mika9983"julka, przecież my Ci pomożemy mogę dać ci namiar na dobrą i niedrogą makijażystkę ... mnie malowała w dzień ślubu, wiąc jeśli podoba ci się mój makijaż to napisz... dojeżdża i jest z Wawy chcesz??

Makijaż mi się podobał, ale ta strona, którą wtedy podałaś za cholerę nie chce mi sie otworzyć  :-(
A chciałabym taka dojeżdżającą makijażystkę, bo miałabym kilka buziek do umalowania a nie chcę biegać z każdą ciotką po naszych "salonach"  ;-)

mika


julka

Teraz mi się otworzyła, kiedyś próbowałam w domu to nie chciało  :mrgreen:
Dzięki, napisze do niej i zapytam o przyjazd do inszego miasta.

mika

Cytat: "julka"Dzięki, napisze do niej i zapytam o przyjazd do inszego miasta.

a gdzie Wy macie ślub?? do mnie przyjechała do Legionowa więc nie powinnaś mieć problemów żeby dojechała w okolicde

julka

Cytat: "mika9983"a gdzie Wy macie ślub?? do mnie przyjechała do Legionowa więc nie powinnaś mieć problemów żeby dojechała w okolicde

eeee, to takie trochę dalsze okolice. Płońsk, przy trasie Warszawa - Gdańsk. Od stolicy jkieś 60 km. Ale jak nie za dużo policzy kosztów, to się zastanowię.