motywy i kolory

Zaczęty przez beesok, 21 Paź 2007, 23:30:42

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.


balbina

#76
odświeżam wątek  kochane  :D

ja mam nie lada problem z tym kolorem przewodnim , otórz mamy dwie sale , restauracyjną w odcieniach zieleni i żólto-waniliowego oraz salę do hulanek gdzie dominuje jakiś koralowo-różowy i żółty.

skłaniam się do opcji , gdzie górę biora kolory z sali restauracyjnej ,czyli zielenie , żółcie , może ecry , tym bardziej ,że w standardzie hotel daje właśnie żółte serwety , obicia krzeseł sa zielone .

myślałam tez o odcieniach żółtego i borda , ale czy warto wprowadzac dodatkowy kolor???
świadkowa ma sukienkę w kolorze borda z jakims złotym motywem , stąd ten pomysł sie pojawił, ale może kiecka światkowej nie jest tu ważna  :wall:
zaproszenia mieliśmy w kolorze ecry ze złotem i bordowy nadruk , bo takie miały byc pierwotnie przewodnie kolory hehe

wygląda to tak , znalazłam też taką inspirację , tylko ja chciałabym kompozycję kwiatową z białych lilii i jakiś herbacianych róż np. , a świeczniki będą srebrne .
tylko co ze świecami , zostawić takie  zwykłe białe czy kupić jakieś kolorowe.

mam mętlik  :hammer: co wy na to wszystko????

balbina

tu sala do hulanek i jeszcze inny zestaw serwet jaki mają  w hotelu , taki blady łosoś , ten strasznie mi się nie podoba  puke

chudonoga

uuuu, Balbina, hotel Bugatti. Ładnie, bardzo ładnie. Miałam na nich oko, ale mnie ceną zabili.