Autor Wątek: motywy i kolory  (Przeczytany 19058 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mika

motywy i kolory
« Odpowiedź #50 dnia: 26 Paź 2007, 09:04:26 »
gioseppe, tak oczywiście że tylko na stół... choć ona na razie jest nastawiona na storczyki w bukieice mimo że nie ma jeszcze sukni a jak wybierze gto może namówie ją na jakiś bardziej majowy bukiet z tulipanów albo piwonii
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj i
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ddu

motywy i kolory
« Odpowiedź #51 dnia: 26 Paź 2007, 09:36:33 »
Cytat: "zwierzatko_mojej_mamy"
ddu,  super masz malutka siostre Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj a mowicie na Nia Polcia? :>czy tylko powaznie Pola?

pola, polcia, polinka....
jest ode mnie 19 lat młodsza, mama mówi,ze już za duża i teraz ja mam się starać o maleństwo w rodzinie:)

beesok

• Gość
motywy i kolory
« Odpowiedź #52 dnia: 26 Paź 2007, 16:46:37 »
Dziewczyny tu wklejam zdjecia swieczki o ktora mi chodzi:

one sa w roznyhc rozmiarach i kolorach - prostokatne albo kwadratowe.
ten wzor "reki" jest wykonany z drewna i myslalam o wykorzystaniu podobnego motywu rowniez na zaproszeniach.

Siog pokaz no te miedziane swieczki zebym mogla porownac Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

motywy i kolory
« Odpowiedź #52 dnia: 26 Paź 2007, 16:46:37 »

zwierzatko_mojej_mamy

motywy i kolory
« Odpowiedź #53 dnia: 26 Paź 2007, 16:50:54 »
beesok,  to fajne jest Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj mozesz wyciac szablon ze sklejki (jak w dziecinsktwie z ziemniaka) i odbijac na wszystkim pieczotko-rece - zaproszenia, winietki, zawiadomienia, wszeeedzie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj gwarantowane, ze produkcja zaproszen pojdzie szybko Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

siog

motywy i kolory
« Odpowiedź #54 dnia: 26 Paź 2007, 16:54:13 »
Cytat: "beesok"
Dziewczyny tu wklejam zdjecia swieczki o ktora mi chodzi:

one sa w roznyhc rozmiarach i kolorach - prostokatne albo kwadratowe.
ten wzor "reki" jest wykonany z drewna i myslalam o wykorzystaniu podobnego motywu rowniez na zaproszeniach.

Siog pokaz no te miedziane swieczki zebym mogla porownac Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

te tez widzialam..

miedziane zeskanuje w pon i wkleje. moim zdaniem sa piekne ale chyba dosc drogie. one na pewno sa do kupienia tutaj w Irl.

Strefa Ślubna

motywy i kolory
« Odpowiedź #54 dnia: 26 Paź 2007, 16:54:13 »

beesok

• Gość
motywy i kolory
« Odpowiedź #55 dnia: 26 Paź 2007, 17:06:11 »
Siog a gdzie widzialas te swieczki? Ja swoja kupilam w Marrakeszu na wakacjach za jakies grosze (3-4 funty) i potem juz nie moglam ich znalezc w sklepach. Na stronach www francuskich sa ale po znacznie wyzszych cenach a ja mialam plan kupienia ich bezposrednio w fabryce i negocjonowanie cen Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

nie podobaja Ci sie te??

wogole to dzieki za pomoc i przepraszam za namolnosc Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

siog

motywy i kolory
« Odpowiedź #56 dnia: 26 Paź 2007, 17:15:41 »
Siog a gdzie widzialas te swieczki? Ja swoja kupilam w Marrakeszu na wakacjach za jakies grosze (3-4 funty) i potem juz nie moglam ich znalezc w sklepach. Na stronach www francuskich sa ale po znacznie wyzszych cenach a ja mialam plan kupienia ich bezposrednio w fabryce i negocjonowanie cen Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

nie podobaja Ci sie te??

wogole to dzieki za pomoc i przepraszam za namolnosc Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

te sa fajne i kolorowe!
te ktore mam pokazac sa zupelnie inne. to sa candle holders.one sa grube miedziane w roznych rozmiarach i na sama gore wkladasz tea lights. ja widzialam w magazynie slubnym i byly postawione na tacy tez miedzianej. wyglada zachwycajaco. dlatego myslalm ze taka jedna taca z tymi swiecami na stol + rozsypane przyprawy...

beesok

• Gość
motywy i kolory
« Odpowiedź #57 dnia: 26 Paź 2007, 17:17:50 »
no ta ja bede umierac z ciekawosci do poniedzialku Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

a'propos sukni - umowilam sie na przymiarki w Londynie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Trzymaj kciuki.

A najbardziej spodobaly mi sie suknie Reem Acra........NIEDOSTEPNE w Europie wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

siog

motywy i kolory
« Odpowiedź #58 dnia: 26 Paź 2007, 17:21:03 »
no ta ja bede umierac z ciekawosci do poniedzialku Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

a'propos sukni - umowilam sie na przymiarki w Londynie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Trzymaj kciuki.

A najbardziej spodobaly mi sie suknie Reem Acra........NIEDOSTEPNE w Europie wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

trymam :mrgreen:

a gdzie umowilas sie?

Reem Acra tez podobaly sie baaaardzo!!!!

beesok

• Gość
motywy i kolory
« Odpowiedź #59 dnia: 26 Paź 2007, 17:26:19 »
Morgan Davies - oni mieli RA ale juz nie sprowadzaja, za to babka przygotuje mi kilka podobnych ale autorstwa Jenny Packham. Chce tez bezposrednio isc do JP i jeszcze sie umowilam w le spose di jo - znalzlam ich reklame w brides.
Sturat Parvin i M Lhuiller mi sie tez podobaja ale ceny powalajace Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj omijam z tego wzgledu Browns, Amanda Wakeley mi sie nie podobala, jeszcze mysle o Caroline Castigliano

siog

motywy i kolory
« Odpowiedź #60 dnia: 26 Paź 2007, 17:33:24 »
Morgan Davies - oni mieli RA ale juz nie sprowadzaja, za to babka przygotuje mi kilka podobnych ale autorstwa Jenny Packham. Chce tez bezposrednio isc do JP i jeszcze sie umowilam w le spose di jo - znalzlam ich reklame w brides.
Sturat Parvin i M Lhuiller mi sie tez podobaja ale ceny powalajace Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj omijam z tego wzgledu Browns, Amanda Wakeley mi sie nie podobala, jeszcze mysle o Caroline Castigliano

Caroline Castigliano bardzo podobne do Monique Lh

Jenny Packham najbardziej pasowalaby do stylu Twojej imprezy. na mnie wygladaly okropnie ale widzialam PM ktora wygladala zabojczo!!!!!

Le spose di jo sa bardzo fajne!

ze_nitka

motywy i kolory
« Odpowiedź #61 dnia: 26 Paź 2007, 23:34:32 »
Cytat: "mary_popins"
matko, kobiety, Wy mnie nie straszcie, że jeszcze muszę nad kolorem przewodnim myśleć

Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj jakbym siebie przeczytała Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

kar0la80

• Gość
motywy i kolory
« Odpowiedź #62 dnia: 27 Paź 2007, 01:02:23 »
Ja bym bardzo prosila o rade: moja sukienka bedzie troche z tiulu, biała, i na pewno bukiet z ciemno czerwonych róż jak na zdjeciu, ale sam tiul i róże nie wystarcza...

gioseppe

• Trajkocząca wiedźma
  • Ilość polubień: 0
  • Ilość piw: 556
  • mama Wiktora zmysłowoustego ;)
    • stylizacja, make-up, sesja portretowa Kraków
motywy i kolory
« Odpowiedź #63 dnia: 27 Paź 2007, 12:37:26 »
Cytat: "kar0la80"
Ja bym bardzo prosila o rade: moja sukienka bedzie troche z tiulu, biała, i na pewno bukiet z ciemno czerwonych róż jak na zdjeciu, ale sam tiul i róże nie wystarcza...

wydaje mi sie, ze platki na stole to bardzo zły pomysł.
Moze i ladne ale na 15 minut, potem denerwuja, rozrzucaja sie, puszcza sok wszystko brudza i nie beda estetyczne

na stolach mozesz tez postawic troche swiec, kolor moze nie czerwony bo bedzie nudnawo
moze na przyklad grafit? srebro? czarny?
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   - makijaż Kraków - fotografia kobiet

siog

motywy i kolory
« Odpowiedź #64 dnia: 27 Paź 2007, 14:16:07 »
Beesok,sorry ale zapomnialam ze mamy dlugi weekend. wiec dopiero we wtorek moge zeskanowac :roll:

Strefa Ślubna

motywy i kolory
« Odpowiedź #64 dnia: 27 Paź 2007, 14:16:07 »

kar0la80

• Gość
motywy i kolory
« Odpowiedź #65 dnia: 27 Paź 2007, 14:29:00 »
dzieki gioseppe, faktycznie bym nie wpadla na to ze moga farbowac obrus, zreszta one dlugo by nie lezaly bo pozniej by wygladaly raczej malo atrakcyjnie :->  ale jest jeszcze jeden problem-krzesla sa zielone i nie bardzo wiem jak to sie bedzie komponowac, ale nie mam zamiaru dopasowywac bukietu do koloru krzesel  ;-)

zwierzatko_mojej_mamy

motywy i kolory
« Odpowiedź #66 dnia: 27 Paź 2007, 15:31:37 »
kar0la80,  ja tu widze czerwone pokrowe Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj pewnie wyszloby drogo ale slicznie i cieplo z tymi scianami Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

kar0la80

• Gość
motywy i kolory
« Odpowiedź #67 dnia: 27 Paź 2007, 16:09:30 »
oj no pewnie  :-D ale ciekawe ile by kosztowalo uszycie ok 100 pokrowcow :->

siog

motywy i kolory
« Odpowiedź #68 dnia: 02 Lis 2007, 22:12:59 »
Beesok,

tutaj tez wklejam te swiece (w koncu :!: )

daj znac co sadzisz :mrgreen:

marta.pio

• Gość
Światło
« Odpowiedź #69 dnia: 04 Lis 2007, 20:48:18 »
dziś byłam w Ikei i jest sporo nowości oświetleniowych,
np. 48 połączonych lampek-bombek, wiszące żyrandole z lampek, świecące gwiazdki -mogą się przydać nie tylko podczas zimowego przyjęcia:

beesok

• Gość
motywy i kolory
« Odpowiedź #70 dnia: 04 Lis 2007, 20:57:05 »
Cytat: "siog"
Beesok,

Siog dzieki - dostalam tez maila i odpisalam!

swiece sa super!!
xxx

siog

motywy i kolory
« Odpowiedź #71 dnia: 05 Lis 2007, 23:39:59 »
Cytat: "siog"
Beesok,

Siog dzieki - dostalam tez maila i odpisalam!

swiece sa super!!
xxx

a taka sukienka np dla bridesmaid ?:

talula

motywy i kolory
« Odpowiedź #72 dnia: 06 Lis 2007, 08:34:17 »
Cytuj (zaznaczone)
oj no pewnie  ale ciekawe ile by kosztowalo uszycie ok 100 pokrowcow  

Mozna spróbować wypożyczyć

Kasia

motywy i kolory
« Odpowiedź #73 dnia: 06 Lis 2007, 09:10:36 »
Cytat: "kar0la80"
ale ciekawe ile by kosztowalo uszycie ok 100 pokrowcow

nawet nie myśl o szyciu
koszt masakra
ale zawsze można wypożyczyć
koszt ok. 5-7zł za szt.
Może nie jestem doskonała, może Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   ale doskonale sobie z tym radzę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

beesok

• Gość
motywy i kolory
« Odpowiedź #74 dnia: 08 Lis 2007, 11:44:04 »
[
a taka sukienka np dla bridesmaid ?:
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj[/quote]

Siog nie zauwazylam posta Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj) sukienka ladna tylko ja nie bede miala bridesmaids - jedynie swiadkow (moja siostra i brat S.) Sukienka brdazo fajna tyko ona musi miec cos zakrywajacego rece..... jeszcze sie nad tym nie zastanawialam - najpierw moja suknia Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

OK lece bo mam appointment w Morgan Davies za godzine a jeszcze jestem w szlafroku Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Ploty dzis wieczorem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj