Ekipa remontowo-wykończeniowa Warszawa

Zaczęty przez talula, 31 Paź 2011, 10:22:42

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

talula

Będę wdzięczna, jeśli ktoś mi poleci sprawdzoną ekipę, niestety obecna się nie sprawdziła, po ponad trzech miesiącach remontu nadal nie możemy zamieszkać w naszym mieszkaniu, dlatego muszę szukać kogoś innego.

aniak1211

Jakbys mieszkala w moich okolicach to polecilabym pana ktory jest bardzo dokladny i slowny,
ale do Warszawy za daleko:(

Kasia

Cytat: aniak1211 w 31 Paź 2011, 10:45:15
Jakbys mieszkala w moich okolicach to polecilabym pana ktory jest bardzo dokladny i slowny,
ale do Warszawy za daleko:(
a może Pan lubi jeździc daleko? :)

u nas mieszkanie wykańczał pan z Łomży, zamieszkał w tym mieszkaniu na czas remontu ;) kibelek sobie swój przywiózł itd ;) no widac było że to dla niego nie nowośc :D

aniak1211

Nie mam pojecia:D
Ten pan to sasiad tesciow,
remontowal ich mieszkanie,
pozniej polecilam go mojej cioci a ta"podala" go swojej siostrze:)
Z tego co wiem to facet ma branie:D
Ale czy chcialby wyjechac to juz pojecia nie mam;)

Angie

talula poszukaj w necie namiary na Mariusza Nowosielskiego z Marek.
Polecam :) Nie grzebią się, bo mają dużo zleceń i zależy im na czasie :)

aja

ja mogę polecić Ci ekipę http://www.remontyhz.neostrada.pl/
lub jednego Pana bardzo dokładnego - mimo,że robi sam to radzi sobie i robi to w mierę szybko (jak będziesz zainteresowana to na pw wyślę Ci numer) teraz robił mi poprawki i jestem mega z niego zadowolona

talula

Dzięki dziewczyny ogromne!!! ;)  :beer:  :beer:  :beer:

Angie już szukam,
Aja poproszę o maila


Nasza obecna ekipa w ogóle tel nie odbiera, nie wiem, czy uda mi się od nich klucze odzyskać hmmmmm

Angie

talula Pan Mariusz jest naprawdę ok.  Ostro pilnuje swoich robotników.
Jak coś Ci się nie spodoba, to nie robi problemu z poprawkami.
I ceny tez ma znośne.  Nie wiem tylko jak z terminami ;D
Jego kom. 504217440 :)

mayagaramond

Za kazdym razem czytajac ten wotek mysle o ekpie, ktora remontuje i jednoczesnie wykonczy... psychicznie lol lol lol
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

fasolka1980

Cytat: mayagaramond w 02 Lis 2011, 11:09:05
Za kazdym razem czytajac ten wotek mysle o ekpie, ktora remontuje i jednoczesnie wykonczy... psychicznie lol lol lol

maya - bo to się niestety często ze sobą wiąże ;)

nionczka

Cytat: fasolka1980 w 02 Lis 2011, 11:34:20
maya - bo to się niestety często ze sobą wiąże ;)

moja psychicznie mnie nei wykancza, ale finansowo tak :-)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

talula

Cytat: mayagaramond w 02 Lis 2011, 11:09:05Za kazdym razem czytajac ten wotek mysle o ekpie, ktora remontuje i jednoczesnie wykonczy... psychicznie

No nas niestety wykoczyła i psychicznie... i finansowo..i nie wiem co gorsze

ale  światełko w tunelu już jest, nawet więcej, bo nowa ekipa świetnie się sprawdziła ;) i myślę, że w grudniu się przeprowadzimy

Angie  :beer: :beer: :beer:

Angie


ddu

nie wiem, gdzie to napisac....może tu

zeszły tydzień spędziłam u babci.
nagle schodzę na dół, a z wujkiem siedzi mój stary znajomy. zepsuł się samochód i wpadł poczekac na pomoc.
wiele lat temu otworzył mały sklep z kafelkami, panelami itp. pomagał nam załatwić taniej kafle. w zeszłym roku zrobił bardzo fajny projekt łazienki u mojej babci, załatwił wszystkie materiały. robił też piękną łazienkę u znajomych

a on mi tu opowiada, że następnego dnia jedzie do Danii! bo robi tam jakiemuś gościowi apartament! a w styczniu do Bułgarii. i jakieś apartamenty w wawie robił, gdańsku, świnoujściu...
ma 3 chłopaków do pomocy i RACZEJ zajmują się łazienkami, ale też np. do tej Danii meble Ikea wieźli z Polski i tam skręcali, bo tak taniej
w każdym razie, polecam, bo chłopak rzetelny i się zna. więc gdyby któraś potrzebowała namiaru, służę pomocą.
skoro jeździ do Danii, to pewnie do wawy, poznania czy innego wrocławia też pojedzie ;)