Autor Wątek: sprawdz o ktorej bedzie zachod slonca  (Przeczytany 1838 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

izazdo

• Gość
sprawdz o ktorej bedzie zachod slonca
« dnia: 19 Paź 2007, 14:31:12 »
Znalazlam stronke na ktorej mozna sprawdzic dlugosc dnia w okreslonym miejscu (trzeba znac wspolrzedne, mozna znalezc w googlach). Moze sie komus przyda w wybieraniu godziny slubu.

W kalendarzach podaja dlugosc dnia dla stolicy, ale 500 km dalej zachod jest juz ponad godzine pozniej... Polecam!

Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #1 dnia: 19 Paź 2007, 14:37:29 »
izazdo,  alez to fajna rzecz znalazlas Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

jo_miekka

« Odpowiedź #2 dnia: 19 Paź 2007, 15:23:58 »
Ja też sprawdzałam przed slubem, ale w takim zwykłym kalendarzu. No wg namiarów warszawskich miało być juz ciemno, ale nad morzem, gdzie był slub był jeszcze półmrok.
Tylko zasadniczo: co z tego? Wyszlismy z kościoła w ciemnościach i tyle. Jakoś nie był to problem dla mnie. Zresztą decydując się na godz. 19:00 wiedziałam, że nie będzie to slub w pełnym słońcu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj)

nionczka

« Odpowiedź #3 dnia: 19 Paź 2007, 16:01:24 »
Moj maz ma w palmie taka funkcje i nie trzeba znac szerokosci geograficznej miasta  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  Przed wyborem godziny slubu oczywiscie skonsultowalismy godzine zachodu slonca. I spokojnie zaplanowalismy ceremonie na 20h.