sierpniowa julka w podróży

Zaczęty przez sierpniowajulka, 18 Paź 2007, 21:02:14

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

sierpniowajulka

#25
Cytujsierpniowajulka, a jaki jest koszt takiej egzotycznej podróży? Te 20 h lotu mnie skutecznie zniechęca... Szkoda tego czasu na siedzenie w samolocie. Ale polecieć by się chciało...
Na tych zdjęciach jesteś zupełnie niepodobna do siebie (tej ze zdjęć ślubnych).
no cóż, koszt był trochę wysoki, ale głównie z dwóch powodów:
- bilety kupiliśmy 10 dni przed wylotem, co jest równoznaczne z tym, iż do najtańszych nie należały  (8300 za 2 osoby)
- tydzień pobytowy zafundowaliśmy sobie w jednym z bardziej luksusowych hoteli
Wyszło ok. 14500 opłat stałych (przelot+zakwaterowanie BB+wycieczka HB+2 noclegi w Hong Kongu) za dwie osoby za 18  dni.  Do tego wydatki na miejscu, których nie liczę. Ale gdyby nie organizować wszystkiego na wariata, to sądzę, iż spokojnie ze wszystkim można by się zamknąć w 10000 za parę. :)
A co do bycia podobną... ze mnie kobieta-kameleon.  :mrgreen: Patrafię i tak wyglądać:
link usunięty
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

sputnik_sweetheart


rubin04

sierpniowajulka, mój M. powiedział ze bardzo łądna z Ciebie dziewczyna.. Pokazałam mu kilka zdjec z Bali a on tylko " o to zdjecie pokaz, i to.." Mówi ze b.dziewczeco wygladasz  :mrgreen:

Pokazałam mu tez Twoje ze ślubu - ale on woli wersje "wakacyjna"
Ale to standard - on woli mnie w sztormiaku na łodce kiedy wiatr czesze mi włosy niż mnie w wersji "wyjściowej" Wariat.. Ale kochany.


A co do Bali - pięknie tam!
Moze w przyszłym roku gdzieś zbłądzimy w te okolice bo będziemy prowadzić jakis etap rejsu dookoła świata wiec kto wie.. Na razie nie wiadomo jakie etapy dostaniemy do prowadzenia, stawiamy na początek na casablankę w Maroko bo i wesele mamy w Piano Bar Casablanca :)

No tak czy inaczej - urocza z Ciebie dziewczyna!


PS
Mozesz mi podesłać jakies zdjecia sukeinki - takie szczególy koronki albo trenu.. Bo ja wciąż szukam a Twoja stylizacja to mistrzostwo!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

sierpniowajulka

#28
Dzięki Rubin. :)
CytujPS
Możesz mi podesłać jakieś zdjęcia sukienki - takie szczegóły koronki albo trenu.. Bo ja wciąż szukam a Twoja stylizacja to mistrzostwo!
Nie mam specjalnie takich zdjęć... ale mam zdjęcia z przymiarek. Może Ci pomogą.

linki usunięte

Z trenem mam zdjęcia od fotografów, ale na razie oficjalnie ich nie odebrałam, więc chyba nie powinnam upubliczniać.  :-/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mary

piękna ta Twoja suknia, Julka. Możesz zdradzić ile kosztowała? I czy wygodnie było z podpiętym trenem?

sierpniowajulka

Cytat: "mary_popins"piękna ta Twoja suknia, Julka. Możesz zdradzić ile kosztowała? I czy wygodnie było z podpiętym trenem?
a, dziękuję bardzo. Suknia kosztowała 3700. A tren po podpięciu był, jakby go nie było!  ;-)  Super wygodny. I tylko dodam jedno - o czym już kiedyś wspominałam (tylko nie pamiętam czy tutaj czy na ŚiW) - mniej wygodne są ramiączka (bo trochę obcierają w tańcu). Ale nie jest to ogromna niedogodność. :)

[ Dodano: 20-10-2007, 17:21 ]
CytujAle to standard - on woli mnie w sztormiaku na łodce kiedy wiatr czesze mi włosy niż mnie w wersji "wyjściowej" Wariat.. Ale kochany.
Mój też z tej serii mężczyzn. Cieszę się, że nie muszę się pindrzyć :P na okrągło dla niego. Choć wyjściowe wcielenia również docenia - potrafią  rozłożyć go na łopatki (z zachwytu - nieskromnie dodam). :D  :-P  :mrgreen:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mary

sierpniowajulka, o tych ramiączkach to pierwsze słyszę. Dzięki za radę, choć trochę mnie to zmartwiło, bo ja właśnie z ramiączkami chcę sukienkę.
A rozkładać na łopatki to nie tylko męża potrafisz, moja siostra okrzyknęła Cię przecież najpiękniejszą PM! ;)

mayagaramond

Cytat: "mary_popins"sierpniowajulka, o tych ramiączkach to pierwsze słyszę. Dzięki za radę, choć trochę mnie to zmartwiło, bo ja właśnie z ramiączkami chcę sukienkę.

Wtrace sie, bo mnie tez zmasakrowaly ramiaczka. Ale jest na to rada - trzeba je podszyc innym materialem, bo to koronka gryzie. Krawcowa na pewno bedzie umiala zrobic to tak, by nic nie bylo widac.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

salsa

a ja nie miałam ramionczek tylko stójkę i nic nie obcierało:P
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

sierpniowajulka

Cytat: "mayagaramond"Wtrace sie, bo mnie tez zmasakrowaly ramiaczka. Ale jest na to rada - trzeba je podszyc innym materialem, bo to koronka gryzie. Krawcowa na pewno bedzie umiala zrobic to tak, by nic nie bylo widac.
też mi się tak wydaje. Do tego w najnowszej kolekcji np. St. Patrick jest przepiękna suknia, która ramiączka ma z tiulu (jestem w niej absolutnie zakochana - widziałam ją na żywo): http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/2cf79df6ff82864c.html  Takie rozwiązanie również powinno załatwić sprawę.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

Cytat: "sierpniowajulka"Do tego w najnowszej kolekcji np. St. Patrick jest przepiękna suknia, która ramiączka ma z tiulu (jestem w niej absolutnie zakochana - widziałam ją na żywo): http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/2cf79df6ff82864c.html  Takie rozwiązanie również powinno załatwić sprawę.

Suknia-marzenie, bardzo podobaja mi sie te pionowe ciecia. Ona jest z klinow czy to wzor na koronce?
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

sierpniowajulka

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

salsa

śliczna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)