zanim zostane mama, reczy/sprawy kt chce zrobic/zalatwic

Zaczęty przez elizapj, 18 Paź 2007, 11:25:00

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.


julka

mika - moja bratowa liczyła na wpadkę już rok przed ślubem, a dopiero rok po nim wpadka się udała. Była zestresowana, itd. dopiero na wakacjach im wyszła dzidzia. Nie martw się na zapas, będzie dobrze.
magdalinska - to samo, zakończ budowę (hi, hi - tak jak ja, potem sie postaramy)  ;)

magdalinska

Cytat: julka w 27 Maj 2008, 14:49:04
mika - moja bratowa liczyła na wpadkę już rok przed ślubem, a dopiero rok po nim wpadka się udała. Była zestresowana, itd. dopiero na wakacjach im wyszła dzidzia. Nie martw się na zapas, będzie dobrze.
magdalinska - to samo, zakończ budowę (hi, hi - tak jak ja, potem sie postaramy)  ;)
a duzo wam zostalo?? nam koncza tynki, jak wszystko dobrze pojdzie to MOZE na swieta sie wprowadzimy, wiec w zimie na narty albo na wiosne w tropiki i zadnych wymowek juz nie bedzie   lol

golinda

Cytat: magdalinska w 27 Maj 2008, 17:52:00
nam koncza tynki, jak wszystko dobrze pojdzie to MOZE na swieta sie wprowadzimy

nam dopiero za tydzień kładą dach i na święta zamierzamy się wprowadzić :)

magdalinska

Cytat: golinda w 27 Maj 2008, 18:46:18
Cytat: magdalinska w 27 Maj 2008, 17:52:00
nam koncza tynki, jak wszystko dobrze pojdzie to MOZE na swieta sie wprowadzimy

nam dopiero za tydzień kładą dach i na święta zamierzamy się wprowadzić :)
tylko u nas bardziej chodzi o kase niz o czas :)

golinda

Cytat: magdalinska w 27 Maj 2008, 21:26:22
tylko u nas bardziej chodzi o kase niz o czas
[/quote]

u nas też, im szybciej się wprowadzimy, tym mniej wydamy np. na wynajem mieszkania
no i jak budowa jest zamknięta to inaczej też jest z kredytem (wpis do księgi)

julka

Cytat: magdalinska w 27 Maj 2008, 17:52:00
Cytat: julka w 27 Maj 2008, 14:49:04
mika - moja bratowa liczyła na wpadkę już rok przed ślubem, a dopiero rok po nim wpadka się udała. Była zestresowana, itd. dopiero na wakacjach im wyszła dzidzia. Nie martw się na zapas, będzie dobrze.
magdalinska - to samo, zakończ budowę (hi, hi - tak jak ja, potem sie postaramy)  ;)
a duzo wam zostalo?? nam koncza tynki, jak wszystko dobrze pojdzie to MOZE na swieta sie wprowadzimy, wiec w zimie na narty albo na wiosne w tropiki i zadnych wymowek juz nie bedzie   lol

eee, to Wy do przodu jesteście, nam dopiero mury kończą :(

misiaczek187

Hmm...po pierwsze to się boję,bo dwa razy poroniłam więc gdzieś się zablokowałam,niestety u Nas o adopcje ciężko poza tym ponoć trzeba mieć nie mniej niż 25 lat :/
A to lista czerwonych światełek,które zapalają się na myśl o dziecku :)
-dokończyć budowę (jeszcze ze trzy miesiące i powinien być koniec :) )
-w przyszłym roku jechać na Kretę do Chanii,bo w tym roku nie da rady :/
-marzy mi się jeszcze Hiszpania,ale to może poczekać
- poza tym rozwinąć firmę i wybudować jeszcze jeden punkt sprzedaży,ale potrzeba więcej pieniędzy,bo nie chcę kredytu
-no i kupić wreszcie nowe autko :)

aniak1211

misiaczek,
podrozowac mozna z dzieckiem.
Ja ma zamiar na roczek dziecka pojechac w fajne,cieple miejsce

misiaczek187

Nie no oczywiście :) chodzi o to,że nie byłam jeszcze za granicą poza Niemcami ocywiście :) ale tak gdzieś w cieplutkich krajach :) i ten pierwszy raz wolałabym jechać tylko z mężem  ;D ;D


nionczka

Cytat: dragonfly_80 w 28 Maj 2008, 18:02:25
skonczyc ACCA, ale moze nie starczyc mi juz czasu;)

Chcesz nam cos powiedziec???
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

dragonfly

Cytat: nionczka w 28 Maj 2008, 18:08:21
Cytat: dragonfly_80 w 28 Maj 2008, 18:02:25
skonczyc ACCA, ale moze nie starczyc mi juz czasu;)
na plotach juz mowilam, ale test mi wyszedl pozytywny dzisiaj, okres spozniony ponad 2 tyg...;) dzidzia sie szykuje;)

Chcesz nam cos powiedziec???

nionczka

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

dragonfly

nionczka dziekuje bardzo!!!!! my bardzo sie cieszymy, ale tez tak dziwnie troche, bo nie moge uwierzyc, ze malego pasozytka nosze w sobie:)

nionczka

Cytat: dragonfly_80 w 28 Maj 2008, 18:25:56
nionczka dziekuje bardzo!!!!! my bardzo sie cieszymy, ale tez tak dziwnie troche, bo nie moge uwierzyc, ze malego pasozytka nosze w sobie:)

Pasozyt? Moj maz jest delikatniejszy i mówi, ze mamy sublokatora :-) Czyli na 2009 juz bedzie Twoj pasozyt?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

dragonfly

tak chyba wypada, cos kolo lutego:)
wiecej bede wiedziec po wizycie u lekarza

ps. sublokator - dobre;)

abkasia

aniak1211 widze ze jestes juz na finiszu..:) przygotowana juz do przyjecia malenstwa na swiecie???
dragon-gratulacje!!

magdalinska


aniak1211

Cytat: abkasia w 28 Maj 2008, 18:53:04
aniak1211 widze ze jestes juz na finiszu..:) przygotowana juz do przyjecia malenstwa na swiecie???
dragon-gratulacje!!

Juz wszystko gotowe,czekam na dzidzie :D

abkasia


jusia

"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

twinnie77

dragonfly_80, trzymam kciuki!!! Gratulacje po wizycie potwierdzającej u lekarza :D
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

martullek


wrobelek0403

a ja powróce do meritum watku  ;)

nie mam jakichś ambitnych planów typu: skoki na bungee czy spadochrony (lęk wysokości) :D
Nawet na Islandie można pojechac z maluchem, bo wynajmuje sie auto i nie ma znaczenia, czy trzeba jeszcze "donajac" fotelik :)
Co do domu - w naszym mieszkanku zawsze znajdzie sie miejsce na łóżeczko, a dom wybudujemy z czasem :)

panicznie się jednak boję, że nie dam rady uczyć się jednocześnie do egzaminu sedziowskiego i walczyć z ciazową sennością lub niewyspaniem po "upojnej" nocy z maluchem.
A ja juz taka jestem, ze staram się robic wszystko tip-top i nie znosze niedociągnieć, wole wiec robic po kolei niż ryzykowac niepowodzenie (może wychodzi wytykane przez całe życie przynoszenie 5+ zamiast 6  :( )

Poza tym mam umowę na czas aplikacji do września 2009, potem ... nie wiadomo, ale cokolwiek bede chciała robic - bede musiałam rywalizowac z innymi o miejsce pracy - no i kto weźmie ciezarna, majać jako alternatywe chłopaka????

No i tak się miotam: i chciałabym i boje się ...

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login