mieszkanie dla damki

Zaczęty przez damka, 15 Wrz 2011, 12:15:33

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zuzia

Cytat: wrobelek0403 w 19 Lis 2011, 15:51:59

:crazy: obicie windy płytami wiorowymi jak widac wykraczało poza ramy wyobrazni dewelopera :crazy:
zdecydowanie
zresztą ten człowiek chyba po prostu chciał nam zrobić na złość bo przecież za mieszkania juz zapłaciliśmy.
wspólnota windy obiła i wszystkie żyją

ddu

damka, ja niestety nie znam warszawy, ale moja przyjaciółka kupuje mieszkanie... wydaje mi się, że gdzies niedaleko królikarni, nie mogę znaleźć w necie. bardzo mi się podobały, zarówno plany, jak i wygląd tych bloków.
mieszkanie ponad 100 m za coś ok 1,5 mln

jeśli chcesz, zapytam ją o link do strony

damka

czy któraś zna stare Włochy?

wczoraj wpadłam w te rejony i ładnie ...:)

sierpniowajulka

nie boisz się problemów z dojazdem do centrum? Chyba, że nie musisz tam dojeżdżać. :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

damka

pracuje przy Galerii  Mokotów :)

sierpniowajulka

Czyli Łopuszańską/Hynka do pracy? To raczej droga przez mękę....?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

aniak1211

Cytat: sierpniowajulka w 22 Gru 2011, 16:31:48To raczej droga przez mękę....?
To moze zmienic miejsce pracy??? :D

damka

no podobno mamy sie przenieść na okopową - wola

Kasia

damka ja starych włoch nie lubie jakoś :hmm: zawsze mi sie tak żulersko kojarzą :(
taka praga bez uroku pragi ;)

siog

Cytat: Kasia w 22 Gru 2011, 18:36:30
damka ja starych włoch nie lubie jakoś :hmm: zawsze mi sie tak żulersko kojarzą :(
taka praga bez uroku pragi ;)

o dokladnie:)

kiedys tam pracowalam i po tym chyba to jedyna dzielnica wawy ktora omijalabym szerokim lukiem

nionczka

Damka, ja z Twoim budżetem wybierałabym głównie pod względem super lokalizacji. Resztę można zmieniać, nawet przebudowywać.
Moim zdaniem jeśli nie masz konkretnych powodów (rodzina, własna firma, ograniczone finanse, etc.), żeby zamieszkać dalej, to stawiaj na bliżej.
Ja kupiłam domek dalej, bo nie stać mnie było na godne lokum bliżej. A teraz się głowię jak znaleźć dobrą pracę na Francuskiej ;-)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

damka

ooooooooo, na francuskiej jest outlet Furli, byłaś może?

nionczka

Cytat: damka w 23 Gru 2011, 10:44:12
ooooooooo, na francuskiej jest outlet Furli, byłaś może?

ja? to nie moja bajka :-)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

damka

oj tam :)
musze tam podskoczyć, tylko czasu brak

damka


elve

damka dlaczego niepraktyczne? jak dla mnie wielce funkcjonalne i bardzo ładne

elve

ja tylko zdjęcia obejrzałam

OlaFasola

damka, bardzo fajne. pierwszy raz podoba mi się to co wklejasz. Ale ceny warszawskie są jednak masakryczne  :padam:

fasolka1980

Cytat: golinda w 30 Gru 2011, 20:59:38te włochy to i tak zadupie nad zadupiami


no właśnie....a mysleliscie o Eko Parku ( Biały Kamień) albo Marinie Mokotów? Tam jest lokalizacja i infrastruktura o niebo lepsza

mozna co prawda miec Dodę za sąsiadkę :D ale blikość Pól Mokotowskich by to wynagrodziło ;)

no i to praktycznie centrum miasta, a bardzo cicho i przytulnie

OlaFasola

#69
Cytat: golinda w 30 Gru 2011, 20:59:38elvelve, no wiesz... 3 pokoje na 107m Smiley
Zależy co się chce mieć. Mieszkania które my projektujemy to w znaczącej większości 45-50m2 i tez się wciska 3 pokoje, ale to są klitki. Jak nie ma potrzeby na więcej pomieszczeń, to można mieć duże.

Dodany tekst: 30 Gru 2011, 21:09:16

Cytat: fasolka1980 w 30 Gru 2011, 21:07:42Marinie Mokotów?
To jest IMO straszny kołchoz. Zagroda w zagrodzie, płot na płocie i koszty utrzymania infrastruktury olbrzymie.

fasolka1980

OlaFasola ja bardziej znam Eko park bo znajomi tam mieszkają...no zbyt dużó przestrzeni nie ma, ale teraz chyba tak budują te osiedla zeby jak najwięcej wcisnąć niestety...

damka

ten czynsz to akurat taki w normie. Ja teraz mam na bemowie 70 m i 670 zł.

Pójde tam z ciekawości ;) muszę zobaczyć jak to  wszystko na żywo sie prezentuje,   nie wytrzymam :)
A co  do lokalizacji to jest przy parku, niska zabudowa - max 4 piętrowa. Myśle ze całkiem moze być przyjemnie.

Odpowiada mi to ze praktycznie wchodze i mieszkam, a szczerze powiem to dla mnie a szczególnie dla męża duży plus.

damka

coś w tym jest. Ja nie mam dzieci, jeśli mieć będę to jedno. Lubie dużą przestrzeń i lubie kuchnie przy salonie, no mąż dużo gotuje i mamy ten czas na by pogadać.

Nie wiem jak to sie stało, ale to mieszkanie w moim stylu...cały czas o nim myśle...

OlaFasola

fasolka1980, eko park jest miejscami piękny architektonicznie, ale rzutów nigdy nie studiowałam, a marinę zwiedzaliśmy sobie na krzywy ryj i mnie to osiedle przeraża. Nie chodzi mi nawet o gęstość zabudowy, ale o te płoty. grodzone osiedle wewnątrz którego są grodzone podosiedla. Wszystko takie zapłotowane.

fasolka1980

OlaFasola w Wawie prawie wszystkie nowe osiedla tak wyglądają :(