mieszkanie dla damki

Zaczęty przez damka, 15 Wrz 2011, 12:15:33

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

jestynka

Cytat: claridad w 30 Gru 2011, 22:51:42
Ale co jest nie tak z Włochami? Serio nie wiem  :hmm:

ja też nie wiem, mieszkałam tam kilka lat i dla mnie ok :) dwa piekne parki , spokojnie, blisko  centrum , jak bym miala kasę to bym kupiła tam mieszkanie z oknami na park :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

nionczka

Ja uważam, że za te pieniądze można kupić mieszkanie w lepszej lokalizacji, bliżej centrum, ładniejszej. Przeciwko Włochom nic nie mam w sumie. Ja generalnie się nie uprzedzam do dzielnic, szczególnie do tych, których nie znam (jak większość ludzi, która nigdy nie była na naszym brzegu Wisły, ale wie lepiej). Ale ceny poszły w dół. I uważam, że to drogie mieszkanie jak na Włochy. Damka, sprawdź czy da się coś wytargować i ile, bo patrząc na ceny mieszkań, trochę poszaleli. Ale mają do tego prawo, mogli wystawić nawet za półtora miliona. Czy ktoś tyle zapłaci, to już inna sprawa.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

sierpniowajulka

Cytat: nionczka w 13 Sty 2012, 18:40:38
Ja uważam, że za te pieniądze można kupić mieszkanie w lepszej lokalizacji, bliżej centrum, ładniejszej. Przeciwko Włochom nic nie mam w sumie. Ja generalnie się nie uprzedzam do dzielnic, szczególnie do tych, których nie znam (jak większość ludzi, która nigdy nie była na naszym brzegu Wisły, ale wie lepiej). Ale ceny poszły w dół. I uważam, że to drogie mieszkanie jak na Włochy. Damka, sprawdź czy da się coś wytargować i ile, bo patrząc na ceny mieszkań, trochę poszaleli. Ale mają do tego prawo, mogli wystawić nawet za półtora miliona. Czy ktoś tyle zapłaci, to już inna sprawa.
Też tak myślę. W centrum nawet można upolować piękne wysokie mieszkanie w cenie 10 tys/m2, gdy dorzuci się do tego 2,5-3 tys zł/m2 można urządzić mieszkanie z większym rozmachem. Inna sprawa, że w centrum nie każdy chce mieszkać. Ale jednak mieszkania takie są najdroższe, więc w innej dzielnicy powinny wyjść w ogólnym rozliczeniu taniej. To mieszkanie na Mikołajskiej - choć nie w moim guście - jest topowo urządzone, ale nie da się ukryć, że właściciele chcą na nim mocno zarobić.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

damka

w tym samym bloku dwa piętra niżej - cena 1.000 000.
Uklad tez nieco inny - salon +aneks + jadalnia = ok 45m

dwie łazienki w tym jedna w sypialni
dwie małe sypialnie ok 12 m
garderoba

razem 106.

Zupelnie inny układ tego samego mieszkania...

Powrzucam wieczorem zdjęcia.

sierpniowajulka

Czekam na foty. A jak już się zakochasz w którymś z tych mieszkań na zabój, to się targuj do upadłego... Zobacz, ile kosztuje mieszkanie niewykończone na tej samej ulicy w budynku z 2011: http://www.domiporta.pl/details,191,119418002-mieszkanie-warszawa-mikolajska.asp
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

nionczka

Cytat: golinda w 16 Sty 2012, 12:46:08
no właśnie chciałam napisać, że za niewykończone pewnie z 6.000 można tam za metr zapłacić
wg mnie ponad 6.000 za metr za urządzenie to bardzo drogo

Dodany tekst: 16 Sty 2012, 12:47:40

prawej?
jestem tu codziennie i codziennie widzę, w jakich korkach stoją ludzie jadący z pracy/do pracy

urokliwości okolic nie oceniam, takie są jak i wszędzie, ale te dojazdy to dla mnie kompletna dyskwalifikacja

Prawej, prawej. Zależy gdzie się pracuje i czym porusza. Ja mam nadzieję wkrótce nie przekraczać Wisły, a póki co w korkach nie stoję.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

damka

tu są zdjęcia
http://pruszkow.pln.com.pl/nieruchomosci/oferta/id/3064

dodam, że to i mieszkanie dwa pięta pod tym które pokazywałam powyżej. Inny układ i cena :)

ddu

tak urządzone mieszkanie nie podoba mi się w ogóle
a ja nie umiem sobie wyobrazić, jak może inaczej wyglądać wnętrze

abkasia

dla mnei niepojete jest kupowanie mieszkania w bloku (!) za milin zlotych....
a to zupelnie mi sie nei podoba...
kuchnia jest fatalna..

justynaaaa2

mi się tamto o wiele bardziej podobało, jeśli chodzi o urządzenie :)

nionczka

Urzadzenie absolutnie nie, ale to Damce ma sie podobac. Nadal uwazam, ze za te cene mozna znalezc cos o niebo lepszego. Nie, nie, nie. I nie tylko dlatego, ze uwazam, ze te podswietlane polki sa obciachowe.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

justynaaaa2

no kupa kasy, to fakt ;D
gdybym miała tyle to bym mogła mieć swoje wymarzone na ursynowie, z super wyposażeniem i pewnie nawet tego 1 mln bym nie wydała ;)

nionczka

Ja gdybym miała taką kwotę do wydania, to nie mam wątpliwości gdzie bym szukała.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

justynaaaa2

Cytat: nionczka w 20 Sty 2012, 22:52:06
Ja gdybym miała taką kwotę do wydania, to nie mam wątpliwości gdzie bym szukała.
na saskiej kępie pewnie ;)

siog

Nie podoba mi sie to mieszkanie wcale. te zaokraglenia, polecki, masakra jakas.

Szukalabym juz lepiej na saskiej kepie, mokotowie.

justynaaaa2

Cytat: golinda w 20 Sty 2012, 22:56:49
gdzie? 1mln to wbrew pozorom wcale nie jest dużo kasy (mieszkaniowo)
kiedyś mi się wydawało że 1mln to norma żeby mieć coś większego i fajnego :) ale to był wtedy kiedy ceny oscylowały w granicy 9-10 tys. za metr
u nas teraz budują nowe bloki, metr za 6700-7000 zł. więc myślę że w 1mln bym się zamknęła z urządzeniem, nawet tych 100metrów (które w zasadzie nie są mi potrzebne w takiej ilości, wystarczyłoby z 80 m2) ;)

damka

mnie sie nie podoba, ale mam nadzieje ze to będzie argument przy negocjacji ceny tego pierwszego :)

magdalinska

damka a nie wolałabyc kupic czegos w surowym stanie i sama wykonczyc?

zwierzatko_mojej_mamy

Cytat: abkasia w 20 Sty 2012, 20:54:40dla mnei niepojete jest kupowanie mieszkania w bloku (!) za milin zlotych....

ja w pelni rozumiem ;D ale musi miec taras ;D urzadzone na zoltawo i cieplo, czyli ble ;) i ogolnie tak jakos jak krakowska wyzsza polka dla studenta zamoznego ;D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

elve

O ile tamto mieszkanie miało coś w sobie to to jest takie.... kartonowo-gipsowo-halogenowe

Ja już wielokrotnie pisałam, nie widzę nic zdrożnego w kupowaniu mieszkania za milion, ja bym domu za żadne skarby nie chciała!

abkasia

ja nie mwoie, ze trzeba budowac, czy kupowac dom,
sa szeregi, blizniaki,

mi chodzi o takie bloki, z mieszkaniem na 2, czy 3 pietrze....

no do meni to nei przemawia... ja bym chciala w lecie wypuscic dziecko an dwor a nie musiec schodzic z nim z 3 pietra jeszcze ciagnac wozek i zakupy..

ale kazdy ma swoja wizje i wie co dla neigo jest wygodniejsze...

ja sie dusze w bloku na 3 pietrze...
serio mam dosc, a juz lato w bloku, top jest koszmar... i wieczne problemy z parkingiem...

a ja mieszkam podono na niezlym osiedlu ;)

fasolka1980

abkasia np przeciez w nowych blokach sa parkingi podziemne i windy- w wawie nawet w 3 pietrowych...wiec nie trzeba nic ciagac;)

Samo to mieszkanie-ja jestem na nie

ziuta

#122
Cytat: abkasia w 21 Sty 2012, 11:10:34no do meni to nei przemawia... ja bym chciala w lecie wypuscic dziecko an dwor a nie musiec schodzic z nim z 3 pietra jeszcze ciagnac wozek i zakupy..
:highfive:
mam dokładnie tak samo
mieszkałam przez trzy lata w mieszkaniu na pierwszym piętrze, w nowiutkiej kamienicy, mieszkanie super, ogródek itd.
dopóki nie było dziecka, było ok, chociaż śniadań na trawce, kawy w ogrodzie i grilla mi brakowało
ale jak się urodził K. to miałam już serdecznie dość tego pierwszego piętra (a co dopiero trzecie piętro czy wyżej...)
w życiu bym nie kupiła za takie pieniądze mieszkania w bloku na piętrze, bez choćby kawałka WŁASNEGO ogródka, bez piwnicy i garażu pod ręką
ale wiadomo, co kto lubi ;D

abkasia

#123
Punkt widzenia bardzo sie zmienia, jak sie dzieci pojawiaja,
Kiedys czulam, ze trace lato w bloku, a teraz to juz w ogole mi strasznie szkoda i nie moge zniesc tego 3 pietra..

Ale.damka jest moze na innym etapie, wiec czego innego jej trzeba...

aniak1211

abkasia
Zgadzam sie z Toba:)
A lato z dzieckiem w bloku-masakra;D