mieszkanie dla damki

Zaczęty przez damka, 15 Wrz 2011, 12:15:33

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

damka

drugi raz pisze... :)

W skrócie, prośba o rade jakie mieszkanie jest najlepszym rozwiązaniem :)

Pierwsze dwa człuchowska /batalionów chłopskich - dwa poziomy 6000 do negocjacji

trzeci -  szeligowska - 6500 do negocjacji

czwarty - jana kazimierza - 7000 dwa poziomy - za duzy plik nie moge wstawić  :zly: :zly:

Kasia

pdf mi umarł ;)
rzuc linki do lokalizacji


jana kazimierza to dla mnie taka typowo magazynowa okolica, wiem że teraz tam budoją apartamenty ale ..... noe nie wiem


czułchowska/batalionów - fajna okolica, wszystko blisko itd
szeligowska, fajnie, nie wiem czy będa lokale usługowe w bloku, jak nie to bym sie rozejrzała gdzie co jest, czy nie za daleko itd

martullek

#2
moja przyjaciółka mieszka na jana kazimierza. okolica nie jest zbyt zachęcająca. zwłaszcza po ciemku. wiem, że mają tam dużo budować, bo się skarżyła, że jej wystawiają bardzo blisko blok i straci widok jaki ma teraz ;)

Bemowa i Woli ogólnie nie znam, więc się nie wypowiem o reszcie

zosia2007

#3
damka a po co ci taka duza atresola? bedziesz tam robila biuro?
ja to chyba bym wolala zeby na dole byl jeden wielki pokoj z kuchnia a na gorze sypialnie i lazienki

co do lokazilacji sie nie wypowiem bo nie wiem

zwierzatko_mojej_mamy

89 albo szeligowska (nazwy plikow) ;) za pierwszym przemawia antresola, na ktorej mozesz robic co chcesz, za trzebim jebutny taras-marzenie :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

zuzia

damka
szeligowska w którym miejscu?


zuzia

Cytat: damka w 15 Wrz 2011, 15:01:19
szeligowska 5

http://www.bi-polska.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=81&Itemid=106


wiem, w którym miejscu to jest.
niby ok. ale sprawdź czy po drugiej stronie tego bloku nie będzie szla ulica bo coś takiego było w planach.
minusem jest tez to, że niemal za plecami masz stację benzynową.
byłas w ogole tam? moze sie przejedź.
pizzeria na przeciwko jest całkiem niezła :D
ale ze sklepami np. spozywczymi juz gorzej - opcja "wyskoczenia po bułki" nie jest już tak lightowa.

Kasia

Cytat: zuzia w 15 Wrz 2011, 16:12:53ale ze sklepami np. spozywczymi juz gorzej - opcja "wyskoczenia po bułki" nie jest już tak lightowa.
no własnie też tak myslałam :knuje:
lokalizacyjnie to bym czułchowską brała :D

dragonfly

ja bym brala nr. 3 bo tam tylko chyba jest opcja sypialni z wlasna lazienka, tak?

mobka

#10
To pierwsze ma chyba balkon na polnoc, przynajmneij tak to mi wyglada i jak dla mnei wtedy odpada. Ide ogladac dalej.

Dodany tekst: 15 Wrz 2011, 19:07:54

Kurcze, amoze to jednak poludnie jest?

Co do trzeciego, to taki balkon wcale fajny nei jest. I tak sie nie wykorzysta go, bo to dlugi jamnik. Kurzyc sie bedzie, sprzatac sie nie bedzie chcialo. Jak dlamnie jesli duzy balkon, to nie taki podluzny.

A swoja droga, nei chce myslec ile czynszu sie placi w tak duzych mieszkaniach ;)

damka

nowa propozycja - Bielany - Osiedle Sokratesa

http://www.osiedlesokratesa.pl/

Podoba mi sie lokalizacja plus blisko metro

Angie

damka moim zdaniem najlepszy rozkład i dobra lokalizacja ;D

rudasekawf

Co do lokalizacji się nie wypowiem bo nie mam pojęcia. Rozkład podoba mi się trzecia propozycja :)

Cytat: dragonfly w 15 Wrz 2011, 18:55:25a bym brala nr. 3 bo tam tylko chyba jest opcja sypialni z wlasna lazienka
zgodzę się :) świetna sprawa.


Cytat: mobka w 15 Wrz 2011, 20:05:24Co do trzeciego, to taki balkon wcale fajny nei jest. I tak sie nie wykorzysta go, bo to dlugi jamnik

Trochę racji w tym jest, gdyby był w taki duży w kwadracie. Marzenie :)

konwalia

w ty ostatnim balkon jest fajny, w podł•uznej czesci rowery, w kwadratowej 2 fotele i stolik

zuzia

damka
ja bym sie jeszcze dowiedziała czy ten balkon ma jakiś dach czy coś. bo jak jest odkryty to lipa.

iksa_nl

Cytat: zuzia w 16 Wrz 2011, 11:59:51ja bym sie jeszcze dowiedziała czy ten balkon ma jakiś dach czy coś. bo jak jest odkryty to lipa.
mozna zrobic markize, teraz robia juz takie, ze aaahhh (w sensie nie takie obciachowe jak w zeszlym wieku ;))

zuzia

Cytat: iksa_nl w 16 Wrz 2011, 11:15:13
mozna zrobic markize, teraz robia juz takie, ze aaahhh (w sensie nie takie obciachowe jak w zeszlym wieku ;))
tak, ale:
1. to są dodatkowe koszty, a w przypadku duzego balkonu - ogromne
2. często trzeba mieć zgodę architekta i wspólnoty.

mobka

#18
W tym na Bielanach nie podoba mi sie korytarz (przedpokoj)- tez taki jamnik wlasnie. I ciemny. Nie lubie takich mieszkan. Szukalabym raczej mieszkania roplanowanego bardziej na kwadracie.
Co do balkony- niecierpie tryzmania gratow na balkonie, w tym rowerow rowniez. Obecnie sama trzymam na balkonie kilka rzeczy i doprowaza mnei to do szalu.

zwierzatko_mojej_mamy

a ja mam w kwadracie i zbiezosc wszyskich mozliwych wyjsc w jednej kupie kwadratowo-przedpokojowej to jest idiotyzm ;D mi sie podoba korytarz ;) i podzial na czesc dzienna i nocna ;) sama mam bardzo podobne wymarzone, ktore czeka, az uzbieram ok 999 200 lol lol lol obecnie mam juz 800 lol lol
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

claridad

#20
Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 16 Wrz 2011, 12:29:15
a ja mam w kwadracie i zbiezosc wszyskich mozliwych wyjsc w jednej kupie kwadratowo-przedpokojowej to jest idiotyzm ;D mi sie podoba korytarz ;) i podzial na czesc dzienna i nocna ;) sama mam bardzo podobne wymarzone, ktore czeka, az uzbieram ok 999 200 lol lol lol obecnie mam juz 800 lol lol
dorzuć z reklam na strefie i będzie :D

Dodany tekst: 16 Wrz 2011, 12:57:40

mobka
też tak mam, ja na balkonie to bym chciała mieć swoją mini Prowansję ale tymczasem mam tam bajzel i syf. Miałam się go pozbyć ale teraz idzie zima to myślę, że się nie opłaca bo pod śniegiem i tak nie będzie widać  :rotfl: :rotfl:

damka

jestem po pierwszym oglądaniu. To mieszkania na batalionów chłopskich. To prawda, że to pole kapusty, ale widok z okien jest w porzadku. Mieszkanie 145 mkw  załącznik nr 107 - jest cudowne. Piekna przestrzen, schody poprowadzone wzdłuż ściany, tym samym schowane...Na górze piękne słonecznie pomieszczenie, do którego można podprowadzić kanalizację. To drugie mieszkanie 160 mkw - załącznik nr 89 nie jest juz takie fajne. Schody w bardzo widocznym miejscu powodują ze ten sam salon ok 60 m robi sie ciasny i niefunkcjonalny. Dodatkowo jest tam podział  powierzchni na dodatkowy pokój co tez powoduje ze robi sie dość ciasno. Zdecydowanie pierwsze mieszkanie jest moim faworytem. Jutro jade zobaczyć o.Sokratesa i Murano na Stawki. Ta sama mniej wiecej cena ale ok 50 m mniej...lokalizacja :)

zuzia

Cytat: damka w 17 Wrz 2011, 13:42:13ten sam salon ok 60 m robi sie ciasny i niefunkcjonalny
damka, sorry, ale to chyba jakiś zart.

salsa

Damka, 160 mkw i ciasno ?! hmmmm
to jaki metraż masz teraz :D :D ?

to jest bardzo wygodne mieszkanie dla rodziny z dziećmi (moim zdaniem ;) ) a Ty dla jednej ciasno ??
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

damka

#24
Cytat: zuzia w 17 Wrz 2011, 23:21:19Cytat: damka  Wczoraj o 01:42:13
ten sam salon ok 60 m robi sie ciasny i niefunkcjonalny
damka, sorry, ale to chyba jakiś zart.

Poważnie ! Oczywiście to moje odczucie sibiektywne, podyktowane pewnie również tym ze zaraz widziałam identyczny metrożowo salon i wydawał sie gigantyczny... tak dziwnie powstawiali ściany i te schody które umieszczone strasznie niefortunnie.
Ja mam na uwadze tylko ten salono - korytarz. Całe mieszkanie wielkie oczywiści.