w sobote slub a na twarzy tragedia. pomocy

Zaczęty przez strzygula, 17 Paź 2007, 15:17:23

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

strzygula

dziewczyny w sobote slub a dzis wyskoczyl mi mega pryszcz na twarzy! zla jestem jak cholera bo nie mam wiekszych problemow z cera. czym go zwalczy? smaruje woda utleniona na zmiane z kremem garniera punktowym na wypryski

mika

zielona glinka w mocnym stężeniu, albo acne derm w aptece

kalwa

całą naszą czwórkę przed weselem uratował dawercin (chyba tak się to pisze), świadkowa przywiozła ze sobą i wszystkich smarowała, to antybiotyk w żelu, polecam rewelka

mayagaramond

Cytat: "strzygula"czym go zwalczy? smaruje woda utleniona na zmiane z kremem garniera punktowym na wypryski

Podaje metode siog - Kup czysta Wit E w kapsulkach, kapsulke nakluj i mazia posmaruj pryszcza. Mi pomogla.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

malutenka

Cytat: "mayagaramond"odaje metode siog - Kup czysta Wit E w kapsulkach, kapsulke nakluj i mazia posmaruj pryszcza. Mi pomogla.
potwierdzam, działa :->

julka

Wiesz, to mój najgorszy sen o przedślubnym tygodniu  :evil:

Ktoś tu kiedyś pisał o wyciśnięciu zawartości kapsułki z witaminą E.
Ja używam davercinu, na noc benzacne.To troche opanowuje sytuację.
Podobno glinki zielonej też mozna używać na wypryski, ale nie wiem, jak to działa.
Może kosmetyczka Ci go jakoś unieszkodliwi?
3maj się i nie stresuj więcej, żeby następnych nie było.

strzygula

ok lece do apteki po ta witamine. jak czesto smarowac?

magdalinska

sprobuj tez u kosmetyczki, moze "wypali" ci go takim "pradem" jakby, nie wiem jak to sie fachowo nazywa:)  a w domu smaruj sie tymi specyfikami, co radzily dziewczyny, w polaczeniu powinno pomoc

strzygula

dzwonilam do kosmetyczki mam wpasc za godzine to mi to czyms zmrozi czy cos takiego. oby sie udalo

zuzia

Cytat: "magdalinska"sprobuj tez u kosmetyczki, moze "wypali" ci go takim "pradem" jakby, nie wiem jak to sie fachowo nazywa:)

u mnie to zawsze działa. I goi sie błyskawicznie.

salsa

zielona glinka + pelling kawitacyjny:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

strzygula

wlasnie wrocilam od kosmetyczki, cos mi porobila pradem czy czyms tam (w sumie nieistotne wazne zeby pomoglo) a jutro powtorka+ peeling kawitacyjny i mam nadzieje ze bedzie lepiej. kazala mi jeszcze przemywac spirytusem zeby wysuszyc

maroonbug

Cytat: "strzygula"wlasnie wrocilam od kosmetyczki, cos mi porobila pradem czy czyms tam (w sumie nieistotne wazne zeby pomoglo) a jutro powtorka+ peeling kawitacyjny i mam nadzieje ze bedzie lepiej. kazala mi jeszcze przemywac spirytusem zeby wysuszyc

to super. jest dopiero sroda, do soboty sladu po problemie nie bedzie, albo bedzie malutki i bez problemu sie zatuszuje. pij duzo wody teraz i jedz owoce, nie jedz czekolady ani zadnych ostrych rzeczy, skora bedzie promieniala w sobote. good luck!

salsa

Cytat: "strzygula"kazala mi jeszcze przemywac spirytusem zeby wysuszyc

o jezu!!!!!!!!!!!!!!!!
uciekaj od tej kosmetyczki gdzie pieprz rośnie
zgłupiała>!
twarz, spirytusem?? żeby WYSUSZYĆ?!
głupie babsko
mojej koleżance tez tak ktoś poradził (chyba kumpele na przerwie w Liceum) zeby pocierać twarz wacikiem ze spirytusem to krosty wysuszy
wysuszyła , a  jak-po dzis dzien ma zniszczona cere i bez mejkapu nie da rady!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

mayagaramond

Cytat: "salsa"strzygula napisał/a:   
kazala mi jeszcze przemywac spirytusem zeby wysuszyc   


o jezu!!!!!!!!!!!!!!!!
uciekaj od tej kosmetyczki gdzie pieprz rośnie
zgłupiała>!
twarz, spirytusem?? żeby WYSUSZYĆ?!
głupie babsko
mojej koleżance tez tak ktoś poradził (chyba kumpele na przerwie w Liceum) zeby pocierać twarz wacikiem ze spirytusem to krosty wysuszy
wysuszyła , a jak-po dzis dzien ma zniszczona cere i bez mejkapu nie da rady!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

No ja mam nadzeje, za kazala przysuszyc tylko kroste... calej twarzy nie wolno smarowac spirytusem ani pochodnymi!
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

strzygula

chodzi tylko punktowo o kroste. w zyciu calej twarzy bym spirytusem nie przemywala. na taki patyczek do czyszczenia uszu nalac spirytus i dotknac do krosty. wiem ze dziala bo tak czesto robie jak cos wyskoczy

salsa

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

mayagaramond

Cytujchodzi tylko punktowo o kroste. w zyciu calej twarzy bym spirytusem nie przemywala. na taki patyczek do czyszczenia uszu nalac spirytus i dotknac do krosty. wiem ze dziala bo tak czesto robie jak cos wyskoczy

Czyli alarm odwolany :) Niestety ale roznie sie trafiaja kosmetyczki i dermatolodzy, mi nasie lat temu dermatolog tez kazal przemywac twarz acnosanem...., na szczescie moja babcia (!!) milaa wiecej oleju w glowie i mi powiedziala, ze absolutnie nie.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

salsa

mayagaramond,  i dziekuj babaci-niezle byc dzs wygladała (brrrr-strach sie bac !)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

strzygula

mogo zaufac tej mojej kosmetyczce bo od jakiegos czasu do niej chodze i jest ok. mam nadzieje ze do soboty sie zagoi a jak sie nie wygoi do konca to mokijaz przysloni troche wiec staram sie tym nie przejmowac

Krakers

Nie przejmuj sie fotograf cie wyretuszuje:)

eva_luna

Cytat: "Krakers"Nie przejmuj sie fotograf cie wyretuszuje:)

no wlasnie, a i dobry makijaz duzo jest w stanie zaslonic.Wiec wogole o tym nie mysl i sie nie przejmuj!