Autor Wątek: prezent - 50tka Taty :)  (Przeczytany 13354 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

gioseppe

• Trajkocząca wiedźma
  • Ilość polubień: 0
  • Ilość piw: 556
  • mama Wiktora zmysłowoustego ;)
    • stylizacja, make-up, sesja portretowa Kraków
prezent - 50tka Taty :)
« Odpowiedź #25 dnia: 18 Paź 2007, 19:37:01 »
Cytat: "salsa"
hmm, nie rozumiem, moze pmyslałas nie o takiej bizu co ja:)
moj jest bardzo elegancki i własnie z bizu meskiej dostanie na swoje 50 lat ( 4 gr) wybrałam mu super elegancki ( i drogi ) zegarek

mozna tez spinki do mankietów

przecie znie mowe o łańcuchach!! powinnas mnie juz trochę znać Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

oj no bo tak zazartowalam z tym potwornie elegancki, odnoszac sie do wypowiedzi poprzedniczki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

odp. do Twojej propozycji bylo, ze powaznych nagrod rzeczowych raczej nie biore pod uwage bo T ma juz wszystko...
chociaz ja wiem? ten łańcuch.. czemu nie? taki z castoramy, żyletka żeby łeb na łyso trzasnąłi dawaj w białych adidasach na disko.

[ Dodano: 18-10-2007, 19:37 ]
oj znajomego poety to ja raczej nie mam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

[ Dodano: 24-10-2007, 11:23 ]
tachogti i inne kobietki!
orientujecie się skąd można ściągnąć kartkę z kalendarza 8.11.1957r?
Chciałam zrobić printScrna ale niestety takiej daty komputer nie pamięta Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   - makijaż Kraków - fotografia kobiet
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Bingo

Odp: prezent - 50tka Taty :)
« Odpowiedź #26 dnia: 02 Maj 2013, 20:38:33 »
Może jakaś zabawna koszulka? Np. coś takiego Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Ja myślę, że każdy z takiego prezentu się ucieszy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj A poza tym pozytywna dawka humoru jeszcze nikomu nie zaszkodziła Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Kiniek

« Odpowiedź #27 dnia: 06 Wrz 2019, 06:21:10 »
W sumie młodego masz jeszcze tatę. mój ma 60 lat, ale zażyczył sobie ostatnio smartwatch'a. I powiem Wam, że fkatycznie był to trafny prezent. ojciec nawet zaczął więcej sportu uprawiać, aby przetestować wszytskie możliwości tego zegarka elektronicznego Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

sputnik

« Odpowiedź #28 dnia: 06 Wrz 2019, 06:51:17 »
Już chyba starszy od twojego Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj.
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj