Autor Wątek: Torty  (Przeczytany 40202 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

aniak1211

Odp: Torty
« Odpowiedź #575 dnia: 20 Mar 2016, 11:42:42 »
rudasekawf,
Wbrew pozorom nie jest to trudne:) youtube mi pomógł:D
Barwniki wilton sa niesamowite,maja piekne klory i odrobinka wystarcza by kolor byl intensywny.
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj    Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Kobiety i koty zawsze będą robić to,co chcą,a mężczyźni i ps

didi_loczek

« Odpowiedź #576 dnia: 20 Mar 2016, 14:10:34 »
aniak1211, piękny tort miała Ninka Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mayagaramond

« Odpowiedź #577 dnia: 21 Mar 2016, 05:19:21 »
Wow!! Ale jestes zdolna!
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

niewiemjaka

« Odpowiedź #578 dnia: 12 Maj 2016, 13:40:14 »
dziewczyny, które robiły tort z opłatkiem, macie jakieś rady ?
w googlu wyczytałam, żeby nałożyć na 1h przed imprezą

Synu Wiktor ur.17.05.2009, 3580g, 58 cm, BRh+, Byk
Synu Franek ur.30.05.2014, 3460g, 58 cm, BRh-, Bliźnięta

didi_loczek

« Odpowiedź #579 dnia: 12 Maj 2016, 13:53:34 »
niewiemjaka, to zależy co masz pod opłatkiem, czy krem na maśle, bitą śmietanę czy np. marcepan. Jak ja kupowałam opłatek, musiałam zaznaczyć z czego jest krem (mieli różne rodzaje). Chyba bita śmietana najszybciej psuje te opłatki, ja bym połozyła tuż przed podaniem tortu.

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #579 dnia: 12 Maj 2016, 13:53:34 »

niewiemjaka

« Odpowiedź #580 dnia: 12 Maj 2016, 13:56:31 »
planuje bitą śmietanę na góre i na to opłatek
tylko do bitej smietany dodam smietan fix czy jak sie to nazywa, taki proszek, ktory troche usztywnia bita smietanę, żeby sie nie rozpuszczała

Kasia

« Odpowiedź #581 dnia: 12 Maj 2016, 13:58:32 »
Przed samym podaniem też nie można bo on trochę zmięknąć musi aby można było go kroić i aby się nie kruszył
Może nie jestem doskonała, może Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   ale doskonale sobie z tym radzę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

aniak1211

« Odpowiedź #582 dnia: 12 Maj 2016, 14:12:33 »
Jak polozysz kilka godzin przed podaniem to bedzie ok.

niewiemjaka

« Odpowiedź #583 dnia: 12 Maj 2016, 14:14:55 »
oki, no wlasnie tak pisza, żeby rano w dniu imprezy, więc naloze rano, bedzie pare godzin przed impreza, oby mi to wyszlo Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

dzieki dziewczyny!

aniak1211

« Odpowiedź #584 dnia: 12 Maj 2016, 15:36:17 »
Ja nie wiedzialam ze oplatek sie roztapia i polozylam dzien przed impreza, mimo ze sie rozpuscil nie bylo tragedii:D

rudasekawf

« Odpowiedź #585 dnia: 12 Maj 2016, 15:37:38 »
Nakładałam opłatek rano w dzień imprezy. Musiał zrobić się miękki i dokładnie przylepić się do tortu. Początkowo trochę odstaje, ale jak nabierze wilgoci to jest super.
« Ostatnia zmiana: 12 Maj 2016, 15:38:16 wysłana przez rudasekawf »

niewiemjaka

« Odpowiedź #586 dnia: 01 Cze 2016, 00:10:40 »
tort na miare moich mozliwosci Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
oplatek udalo sie
oczywiscie z Lewym zrobilam jedne blad , malo nie oderwalam Lewemu nosa, ale wygladzilam pozniej bable
nakladalam rano i pare godzin pozniej (2?3?) był ok

te bąble na Lewandowskim wygładzilam tez lyzeczką
« Ostatnia zmiana: 01 Cze 2016, 00:11:12 wysłana przez niewiemjaka »

doda

« Odpowiedź #587 dnia: 01 Cze 2016, 00:17:10 »
niewiemjaka super! mati by byl zachwycony!

ale obiektywnie to sie usmialam z tego tortu z facjata lewandowskiego Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Angie

« Odpowiedź #588 dnia: 01 Cze 2016, 00:18:53 »
pięknie!

nie dość, że ładna, zgrabna to jeszcze torty takie robi Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub ZalogujNie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

niewiemjaka

« Odpowiedź #589 dnia: 01 Cze 2016, 00:23:51 »
Buihaha Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj wazne ze Wik happy zjedli wszyscy, a kolezanka nawet spytala cxy bym jej nie zrobila , taaa juz Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #589 dnia: 01 Cze 2016, 00:23:51 »

didi_loczek

« Odpowiedź #590 dnia: 01 Cze 2016, 08:52:04 »
niewiemjaka, super torty!  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Ja w swojej "karierze" mam tort z obrazkiem czołgu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj i trójkolorowy krem na modłę wojskowej panterki  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj.

feeling.good

« Odpowiedź #591 dnia: 01 Cze 2016, 23:26:37 »
Świetny Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Czego się nie robi dla tych dzieci Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mika

« Odpowiedź #592 dnia: 20 Cze 2016, 14:08:24 »
Potrzebuję przepisu na łatwy, a smaczny tort na którym będę mogła położyć opłatek jadalny, podpowiedzcie coś?!
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj i

magdalinska

« Odpowiedź #593 dnia: 27 Lip 2017, 12:35:52 »
Chce tort prosty, pyszny, ale nie beza, cos innego. Macie jakis fajny przepis?

wrobelek0403

« Odpowiedź #594 dnia: 27 Lip 2017, 13:11:45 »
Szukam tego, co go kiedys robilam z moixh wypiekow, ale zniknal.

Moze taki?
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/

feeling.good

« Odpowiedź #595 dnia: 27 Lip 2017, 13:12:40 »
magdalinska,
te dwa się zawsze sprawdzają:
1. na lato idealny, orzeźwiający: Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
2. czekoladowo-kawowy z powidłami śliwkowymi, ale delikatny, pyszny: Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

magdalinska

« Odpowiedź #596 dnia: 28 Lip 2017, 11:15:40 »
dzieki! ten mojito piekłam kiedys, faktycznie był dobry. Zobacze, jak zdaze to upieke, jak nie, to pojde do cukierni Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

sputnik

« Odpowiedź #597 dnia: 28 Lip 2017, 16:49:52 »
Ten jest super,  tylko ja daje jeszcze galaretkę malinowa na górę
U mnie wszyscy go uwielbiają Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj.

magdalinska

« Odpowiedź #598 dnia: 28 Lip 2017, 21:14:57 »
Jak nazbieram tyle malin to tez zrobie  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj chyba upieke mojito i moze tez ta kostke. Dzieki!

magdalinska

« Odpowiedź #599 dnia: 31 Lip 2017, 08:24:35 »
zrobiłam mojito, wyszedł idealny. W tamtym roku dałam za duzo skórki z limonki i nie miałam likieru mietowego, w tym juz udało mi sie kupic, a to własnie ten likier nadaje całego smaku Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj wszyscy chcieli dokładke, wiec musiał byc dobry Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj