Torty

Zaczęty przez rudasekawf, 07 Wrz 2011, 14:16:56

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ishka82



aniak1211

rudasekawf,
Super wyszedl torcik:)

aniak1211

Pewnie gdzies juz bylo ale nie bardzo mam czas szukac,macie fajny przepis na krem czekoladowy?


aniak1211


aniak1211

Zrobilam ten krem z mascarpone,bardzo dobry ale ciezko bylo rozsmarowac,pod krem dalam jeszcze cieniutka warstwe dzemu malinowego:)
Taki mi wyszedl:)

jestynka

świetna laleczka!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Kasia

Swietny, wyglada jak z cukierni :) to komplement ;)

zuzia

aniak, świetny tort!

aniak1211

Cytat: rudasekawf w 20 Mar 2016, 10:00:14
Super tort. Ozdoby sama robiłaś? Czy kupiłaś?
Wszystko sama zrobilam:) masa cukrowa jedynie byla gotowa ale sama ja barwilam,Dominika mi pomagala;)   Z laleczki jestem bardzo zadowolone choc druga pewnie bedzie ladniejsza;)

rudasekawf

Jestem pod mega wrażeniem. Ukryte zdolności :)

Mnie czeka robienie tortu na pierwszy dzień świąt dla mojej sis na urodziny. Pomysłu nie mam.

aniak1211

rudasekawf,
Wbrew pozorom nie jest to trudne:) youtube mi pomógł:D
Barwniki wilton sa niesamowite,maja piekne klory i odrobinka wystarcza by kolor byl intensywny.


mayagaramond

Wow!! Ale jestes zdolna!
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

niewiemjaka

dziewczyny, które robiły tort z opłatkiem, macie jakieś rady ?
w googlu wyczytałam, żeby nałożyć na 1h przed imprezą


didi_loczek

niewiemjaka, to zależy co masz pod opłatkiem, czy krem na maśle, bitą śmietanę czy np. marcepan. Jak ja kupowałam opłatek, musiałam zaznaczyć z czego jest krem (mieli różne rodzaje). Chyba bita śmietana najszybciej psuje te opłatki, ja bym połozyła tuż przed podaniem tortu.

niewiemjaka

planuje bitą śmietanę na góre i na to opłatek
tylko do bitej smietany dodam smietan fix czy jak sie to nazywa, taki proszek, ktory troche usztywnia bita smietanę, żeby sie nie rozpuszczała

Kasia

Przed samym podaniem też nie można bo on trochę zmięknąć musi aby można było go kroić i aby się nie kruszył

aniak1211

Jak polozysz kilka godzin przed podaniem to bedzie ok.

niewiemjaka

oki, no wlasnie tak pisza, żeby rano w dniu imprezy, więc naloze rano, bedzie pare godzin przed impreza, oby mi to wyszlo :pray:

dzieki dziewczyny!

aniak1211

Ja nie wiedzialam ze oplatek sie roztapia i polozylam dzien przed impreza, mimo ze sie rozpuscil nie bylo tragedii:D

rudasekawf

#573
Nakładałam opłatek rano w dzień imprezy. Musiał zrobić się miękki i dokładnie przylepić się do tortu. Początkowo trochę odstaje, ale jak nabierze wilgoci to jest super.

niewiemjaka

#574
tort na miare moich mozliwosci lol
oplatek udalo sie
oczywiscie z Lewym zrobilam jedne blad , malo nie oderwalam Lewemu nosa, ale wygladzilam pozniej bable
nakladalam rano i pare godzin pozniej (2?3?) był ok

te bąble na Lewandowskim wygładzilam tez lyzeczką