Torty

Zaczęty przez rudasekawf, 07 Wrz 2011, 14:16:56

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

bozena.dp

#150
zrobiłam tort z tego przepisu http://www.mojewypieki.com/przepis/tort-smietankowo---truskawkowy,-najprostszy tylko zamiast truskawek dałam brzoskwinie, a sokiem z nich nasączyłam ciasto...
bardzo dobry był, moja mama i siostra powiedziały, że pyszny
wizualnie może nie był super hiper, bo biszkopt nie był płaski tylko górka mu na środku urosła i trochę krzywy był, ale uważam, że jak na pierwszy w życiu biszkopt i w ogóle tort wyszło całkiem nieźle ;)
jutro wkleję fotkę ;)

ishka82


aja

no i super!
najwazniejsze, ze smaczny a kolejny bedzie juz pewnie idealny

margareta

bozena.dp mnie też zawsze wychodzi krzywy  ;) A rzucałaś go? Wydaje mi się, że dzięki temu rzucaniu biszkopt robi się równy, a jak to nie pomoże, to trzeba ściąć górkę.

Chermelle

#154
zrobiłam ten http://gotowaniecieszy.blox.pl/2013/01/Tort-Ferrero-Rocher.html


i wyszedł  jupi a był to mój debiut tortowy

tort bardzo dobry

krem bardzo słodki  ale z ciastem super pasuje

bozena.dp

#155
mój, pierwszy w życiu, tort ;)

wrobelek0403

bozenka, WOW !!!! piekny :dreaming:
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

jo_miekka

Bożenka! Śliczny!

didi_loczek

bozena.dp no ostatecznie może być :D




ps. żartuję, jest super!

ishka82

bozena.dp, wow! jestem pod wielkim wrażeniem :) piękny :bravo: aż trudno uwierzyć, że to Twój pierwszy ;D

bozena.dp

dzięki dziewczyny :)

ja uważam, że jak na pierwszy raz to był całkiem ok ;)
i co z tego, że krzywy, że biszkopt nie był płaski tylko z górką na środku, ważne, że zrobiłam - sama! i że był dobry, a dla mojej mamy i siostry nawet pyszny ;)
jestem z siebie dumna z tego powodu :P

sonja

bozena.dp wow wow wow  :bravo: piękny.



mada1981

bozena przepiękny  :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:
miałam wrzucić swój tort (robiony na urodziny A.) ale przy Twoim mój to pikuś ;)

wrobelek0403

bozena.dp nastepnym razem, jak wyjdzie Ci górka, to najwyższą warstwe połóz odwrotnie (wypukłoscią do dołu), wtedy sie wyrówna :D

a tort przepiekny, trudno uwierzyc ze to pierwszy :)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

aja

Cytat: wrobelek0403 w 14 Sty 2013, 16:50:44trudno uwierzyc ze to pierwszy
dokładniie, masz talent
super wygląda, nie  badz taka skromna bo jest swietny, estettycznie tez superwyglada,
no i nic nie  przebijie tego, ,ze sama robiłaś ogronme brawa
moje pierwsze torty były kiepske, nawet laski strefowe maiały okazje jesc, nie wyrosniety, nawet nie dało sie go prekroic na 3 wiec był na dwa, na szybko....achhhhh  hehehheeheh

aniak1211

bozena.dp
Super
:bravo: :bravo: :bravo:

Chermelle

#167
bozenka piękny  :bravo: :bravo:


margareta

spadłam z krzesła z wrażenia!

magdalinska

wow bozena, piekny!!

iksa_nl

super, jestem pod wrazeniem :)

bozena.dp

#172
Cytat: wrobelek0403 w 14 Sty 2013, 16:50:44bozena.dp nastepnym razem, jak wyjdzie Ci górka, to najwyższą warstwe połóz odwrotnie (wypukłoscią do dołu), wtedy sie wyrówna Cheesy

o widzisz, na to bym nie wpadła, a pomysł głupi nie jest ;)

dziękuje za wszystkie komplementy :)

Dodany tekst: 17 Sty 2013, 00:03:37

Cytat: mada1981 w 14 Sty 2013, 16:48:42miałam wrzucić swój tort (robiony na urodziny A.) ale przy Twoim mój to pikuś wink

dawaj i nie marudź ;)

magdarynka

bozena moze przyjmiesz jedno zamowienie ;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

bozena.dp

dziewczyny, nie wiem gdzie iść z tym pytaniem, to zapytam tutaj
robię krem do ciasta/tortu na bazie śmietany - myślicie, że kremówka 30% da radę? ostatnio miałam 36% ale nie było jej teraz w sklepie