Autor Wątek: Ile czasu poświęcamy na pracę  (Przeczytany 18846 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

rubin04

Odp: Ile czasu poświęcamy na pracę
« Odpowiedź #75 dnia: 16 Mar 2012, 15:47:52 »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
to nie jest urlop
no męka Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Justynna

« Odpowiedź #76 dnia: 16 Mar 2012, 16:56:57 »
no męka Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

niewiemjaka

« Odpowiedź #77 dnia: 16 Mar 2012, 16:59:59 »
no raczej Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
chyba że bierzesz 2 dni opieki i jedziesz nad morze aloneeeeeeeeeeeeee
a niania w domu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Synu Wiktor ur.17.05.2009, 3580g, 58 cm, BRh+, Byk
Synu Franek ur.30.05.2014, 3460g, 58 cm, BRh-, Bliźnięta

mada1981

« Odpowiedź #78 dnia: 16 Mar 2012, 20:15:58 »
a ja mam 26 dni + 2 dni (w tym roku) z racji mianowania Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

cherry

« Odpowiedź #79 dnia: 17 Mar 2012, 09:54:36 »
dziekuje za informacje  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
W DE jest normalnie 30 dni (z dzeckiem czy bez).
« Ostatnia zmiana: 17 Mar 2012, 09:55:42 wysłana przez cherry »
Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better. (Samuel Beckett)

jusia

« Odpowiedź #80 dnia: 18 Mar 2012, 21:52:35 »
a ja mam 26 dni + 2 dni (w tym roku) z racji mianowania Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
ja mam w tym roku 35 dni (26+4 mianowanie)+5 zaległego Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj tak moglabym miec zawsze Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

szelma

« Odpowiedź #81 dnia: 19 Mar 2012, 08:40:08 »
W BE jest standardowo 20 (oprócz pierwszego roku pracy), a dodatkowo jeszcze zależy od tego, ile godzin się pracuje w tygodniu, czy pracodawca dodaje jakieś dni itd. Ja mam w tym roku 20 normalnego, 10 od pracodawcy, 10 na naukę plus 5 zaległego Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj.
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

cherry

« Odpowiedź #82 dnia: 19 Mar 2012, 12:41:10 »
Ja mam w tym roku 20 normalnego, 10 od pracodawcy, 10 na naukę plus 5 zaległego
to 9 tyg...ale fajnie ponad 2 mies. jak jeszcze jakies swieto sie trafi to wiecej :-)

wrobelek0403

« Odpowiedź #83 dnia: 19 Mar 2012, 14:21:54 »
juz widze, jak u nas jakis pracodawca daje dobrowolnie dodatkowy urlop Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/

mobka

« Odpowiedź #84 dnia: 19 Mar 2012, 14:34:02 »
juz widze, jak u nas jakis pracodawca daje dobrowolnie dodatkowy urlop Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Moj dal, jeden dzien w roku, w ktorym staz pracy u niego siega 5 lat, 2dni, gdy 10, 3dni, gdy 15. Ale do wykorzystania tylko w roku jubileuszowym Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

szelma

« Odpowiedź #85 dnia: 19 Mar 2012, 14:40:27 »
A to u nas też tak jest, że jak ma się 5 lat przepracowanych, to 1 dzień urlopu przysługuje.

Te 10 dni to na zachętę, bo inaczej od nas wszyscy by poszli do firm farmaceutycznych i tyle by tego było. Płace są, jakie są, ale przynajmniej urlopu od groma i presja mniejsza.

wrobelek0403

« Odpowiedź #86 dnia: 19 Mar 2012, 14:53:28 »
A to u nas też tak jest, że jak ma się 5 lat przepracowanych, to 1 dzień urlopu przysługuje.

Te 10 dni to na zachętę, bo inaczej od nas wszyscy by poszli do firm farmaceutycznych i tyle by tego było. Płace są, jakie są, ale przynajmniej urlopu od groma i presja mniejsza.

hmmm, moze zaproponujemy to naszemu prezesowi, kasy nie ma to niech chociaz doda z 5 dni urlopu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj juz widze, ze daje ... Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mignon

« Odpowiedź #87 dnia: 19 Mar 2012, 15:18:01 »
Ja mam w tym roku 20 normalnego, 10 od pracodawcy, 10 na naukę plus 5 zaległego Cheesy.

no w dupach się poprzewracało Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

calla

« Odpowiedź #88 dnia: 19 Mar 2012, 19:46:14 »
dziekuje za informacje  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
W DE jest normalnie 30 dni (z dzeckiem czy bez).

chyba nie...

na poczatek jest chyba 20 dni, potem wzrasta. Maya pewnie bedzie bardziej zorientowana w temacie.
A ilosc 30 dni zalezy od pracodawcy.
Wenn Dir das Leben eine Zitrone gibt, mach Limoncello Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

cherry

« Odpowiedź #89 dnia: 19 Mar 2012, 19:50:59 »
na poczatek jest chyba 20 dni, potem wzrasta. Maya pewnie bedzie bardziej zorientowana w temacie.
A ilosc 30 dni zalezy od pracodaw
az sprawdzilam...20 dni...ja jakos zawsze mialam 30, znajomi tez.

magdalinska

« Odpowiedź #90 dnia: 19 Mar 2012, 20:27:39 »
a w Polsce pracodawca moze sobie ot tak dac dodatkowy urlop?  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj czy jest to zapisywane jako nieobecnosc usprawiedliwiona? 

cherry

« Odpowiedź #91 dnia: 19 Mar 2012, 20:49:40 »
a w Polsce pracodawca moze sobie ot tak dac dodatkowy urlop?  hmm czy jest to zapisywane jako nieobecnosc usprawiedliwiona?
ja czasem dostaje 1-2 dni jak mamy kilka tyg. mlynku po 12 h, ale to jest umowa miedzy nami - czyli nieobecnosc usprawiedliwiona

jo_miekka

« Odpowiedź #92 dnia: 19 Mar 2012, 20:53:20 »
U nas  firmie jest po parę dodatkowego w roku dla każdego niezależnie od "wysługi lat".
Są to tzw. "floating holidays" za dni świąteczne przypadające w niedzielę.
W zeszłym roku były 3, w tym roku 2.
Ewidencjonuje się to u nas jako "floating holiday", czyli dodatkowy urlop.
Jest to benefit od pracodawcy, jak karta multi sport lub prywatna opieka medyczna.

rubin04

« Odpowiedź #93 dnia: 19 Mar 2012, 21:28:39 »
u nas był wolny dzień imienin - ale teraz w firmie jest kryzys i własnie zlikwidowali Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

A jak już przy urlopach jesteśmy to mój M. jest właśnie na 2-tyg. ojcowskim Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mobka

« Odpowiedź #94 dnia: 19 Mar 2012, 21:34:59 »
A zapomnialam, my tez mamy name day - mozna zadeklarowac urodziny lub imieniny. Przez 3 lata skorzystalam raz, bo dwa razy wypadl mi w dzien wilny Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

calla

« Odpowiedź #95 dnia: 19 Mar 2012, 21:35:49 »
az sprawdzilam...20 dni...ja jakos zawsze mialam 30, znajomi tez.

moj maz tez ma 30 dni. Ale przy propozycjach pracy dni urlopowe wahaly sie od 26 do 30.

cherry

« Odpowiedź #96 dnia: 19 Mar 2012, 22:07:18 »
u nas był wolny dzień imienin
jak by dawali na wszystkie imiona to mialabym 3 dodatkowe dni ;-)

wrobelek0403

« Odpowiedź #97 dnia: 20 Mar 2012, 08:35:40 »
a w Polsce pracodawca moze sobie ot tak dac dodatkowy urlop?

moze, KP okresla tylko pewne minimum Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

szelma

« Odpowiedź #98 dnia: 20 Mar 2012, 08:43:43 »
Haha, urlop na imieniny to jest to Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj. Muszę sobie przeforsować Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj.

U nas są dni wolne na różne okoliczności typu ślub, przeprowadzka, pogrzeby itd. No i jeśli się pracuje w weekend, to dostaje się za to dodatkowy urlop. I za święta państwowe, które przypadają w weekend.

Ale z tymi państwowymi to mamy z dupy, bo małżonek we Flandrii ma i Dzień Belgii, i Dzień Flandrii, a ja w Brukseli tylko Dzień Belgii Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj. Skandal Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj.

elve

« Odpowiedź #99 dnia: 20 Mar 2012, 09:08:24 »
urlop w imieniny? nie, znowu bym na tym kiepsko wyszła

Poza tym wątek był o zapracowanych a nie kto ile wypoczywa, a kyszzzzz
z wami to tak zawsze