Autor Wątek: Ile czasu poświęcamy na pracę  (Przeczytany 18956 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

salsa

Odp: Ile czasu poświęcamy na pracę
« Odpowiedź #50 dnia: 12 Wrz 2011, 22:39:11 »
malutenka no ja max 30 minut ale to max , tak to 20-15 minut zalezy ile ide na przystanek i jakie mam wysokie buty Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

gdybym jechała autem to rano pewnie jakies 10 minut ale po co Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ?
« Ostatnia zmiana: 12 Wrz 2011, 22:40:16 wysłana przez salsa »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

nionczka

« Odpowiedź #51 dnia: 12 Wrz 2011, 23:04:22 »
Strasznie dużo czasu poświęcacie na sam dojazd do pracy

No, ja szczegolnie. Mam niby 40 minut, ale kombinacje autobus-metro-autobus. Po przeprowadzce bedzie gorzej, chyba.

malutenka

« Odpowiedź #52 dnia: 13 Wrz 2011, 07:44:47 »
malutenka no ja max 30 minut ale to max , tak to 20-15 minut zalezy ile ide na przystanek i jakie mam wysokie buty   

gdybym jechała autem to rano pewnie jakies 10 minut ale po co
No tak, ale jak czytam, że po 1h w każdą stronę ktoraś to masakra dla mnie.
Autem to ci się w ogole nie opłaca, bo Ty chyba jedną linią dojedziesz, prawda? A u mnie to byłby wstyd kupowac KKM na 3 przystanki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
I'm not a psychopath, Anderson, I'm a highly-functioning sociopath. Do your research.

salsa

« Odpowiedź #53 dnia: 13 Wrz 2011, 07:52:35 »
no nie opłaca mi sie autem tym bardziej ze w drugą stronę ładuje sie w korek aut wyjeżdzajacych z sądu i innych wracajacych z pracy
a tramwaj mnie wiezie swojim oddzielnym pasem i jeszcze moge sobie ksiazke poczytac Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

na 3 przystanki to bym albo chodziła albo brykała rowerm (jak robie latem do swojej rpacy) nie ksiłabym sie w aucie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

malutenka

« Odpowiedź #54 dnia: 13 Wrz 2011, 08:13:08 »
No ja chodzę do pracy, odkąd 2 lata temu miałam wypadek na rowerze w Krk (samochód zaparkował na ścieżce, na mnie) to juz nie jeżdżę

wrobelek0403

« Odpowiedź #55 dnia: 14 Wrz 2011, 20:09:45 »
ja w sumie najszybciej jade rowerem - 25 minut, albo autem - 15 minut plus 10 minut piechotą  z poza strefy parkowania Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

tramwajem - 10 min dojscie, 15-20 minut jazdy zaleznie od tramwajów, bo z przesiadką, i znow 5 minut piechota.

autobusem jezdze baaardzo rzadko, bo jednak robią ogromne koło, zwykle jechałam ok. 30 minut, ale ostatnio sa takie korki, ze jechałam 50 i w koncu dwa przystanki przeszłam piechota. Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/

rudasekawf

« Odpowiedź #56 dnia: 15 Wrz 2011, 06:01:25 »
Do pracy jeżdżę autkiem - ok 10 min. Autobusem musiałabym jechać z przesiadką. Zaczynam na 6,45 trzy razy w tygodniu i z czystego lenistwa jeżdżę samochodem. Pracuję dziwnie rano kilka godzin, do domu i wieczorem kilka godzin. Bez auta ani rusz.

ziuta

« Odpowiedź #57 dnia: 15 Wrz 2011, 10:34:43 »
Zaznaczyłam 8h. Do pracy mam jakieś 500 m i... jeżdżę samochodem  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Urząd jest dokładnie na końcu ulicy, przy której mieszkam, uliczka samych domków jednorodzinnych, więc żadnych korków, wsiadam pod domem, ruszam i zatrzymuję się dopiero pod urzędem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Gdybym szła pieszo, musiałabym wyjść 5 minut wcześniej, czyli 5 minut wcześniej wstać - to ponad moje siły Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

malutenka

« Odpowiedź #58 dnia: 15 Wrz 2011, 10:40:36 »
Ziuta, leniu jeden Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

salsa

« Odpowiedź #59 dnia: 15 Wrz 2011, 10:49:06 »
ziuta  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
te 5 minut to szukanie miejsca do zaparkowania Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
leniwcze Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

magdalinska

« Odpowiedź #60 dnia: 15 Wrz 2011, 11:05:35 »
Do pracy mam jakieś 500 m i... jeżdżę samochodem 
o jezusie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ziuta

« Odpowiedź #61 dnia: 15 Wrz 2011, 11:43:53 »
te 5 minut to szukanie miejsca do zaparkowania
Luuuuzik, u nas pod urzędem każdy ma swoje miejsce parkingowe Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Ja wjeżdżam na swoje na pełnym gazie, prosto z mojej ulicy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 15 Wrz 2011, 11:44:45 wysłana przez ziuta »

Kasia

« Odpowiedź #62 dnia: 15 Wrz 2011, 13:16:04 »
ziuta Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj niezła jesteś Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj no tak ale to moze w ramach utycia to wożenie tyłka:) takze tak trzymaj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Bądź taką kobietą, która poprawia koronę innej kobiecie, nie mówiąc światu, że się osunęła.

ziuta

« Odpowiedź #63 dnia: 15 Wrz 2011, 14:24:38 »
Kasia Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Justynna

« Odpowiedź #64 dnia: 15 Wrz 2011, 14:29:48 »
ziuta, o rany  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #65 dnia: 15 Wrz 2011, 16:08:23 »
ziuta o maatko Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

jo_miekka

« Odpowiedź #66 dnia: 15 Wrz 2011, 16:18:30 »
Ziuta, no nieźle. Na przytycie jak znalazł Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Ale miałam kiedyś kolegę, który dojeżdżał do pracy na podobnym dystansie i miał wypadek!

rudasekawf

« Odpowiedź #67 dnia: 15 Wrz 2011, 17:39:48 »
Do pracy mam jakieś 500 m i... jeżdżę samochodem

Jeśli masz coś do pozałatwiania zaraz po pracy i jedziesz tam autem to też bym jeździła w innym wypadku Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

konwalia

« Odpowiedź #68 dnia: 15 Wrz 2011, 17:46:33 »
ziuta Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
 zima chce ci sie odsniezac ??? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

justynaaaa2

« Odpowiedź #69 dnia: 15 Wrz 2011, 21:51:00 »
ziuta Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj rewelacja Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Głupie myśli ma każdy, ale mądry je przemilcza...

ziuta

« Odpowiedź #70 dnia: 16 Wrz 2011, 10:17:51 »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

cherry

« Odpowiedź #71 dnia: 16 Mar 2012, 12:28:58 »
Pytanie najbardziej do tego watku:
Ile dni urlopu ma sie w Polsce?
Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better. (Samuel Beckett)

wrobelek0403

« Odpowiedź #72 dnia: 16 Mar 2012, 12:59:02 »
20 dni przez pierwsze lata pracy (jesli ma sie skonczone studia wyższe, to dwa), potem 26.

niewiemjaka

« Odpowiedź #73 dnia: 16 Mar 2012, 13:54:19 »
i np w moim przypadku 28=26+2 na opieke nad dzieckiem / jak sie ma dziecko
Synu Wiktor ur.17.05.2009, 3580g, 58 cm, BRh+, Byk
Synu Franek ur.30.05.2014, 3460g, 58 cm, BRh-, Bliźnięta

jo_miekka

« Odpowiedź #74 dnia: 16 Mar 2012, 15:42:21 »
+2 na opieke nad dzieckiem

to nie jest urlop