Ile czasu poświęcamy na pracę

Zaczęty przez elve, 05 Wrz 2011, 21:59:20

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

salsa

#50
malutenka no ja max 30 minut ale to max , tak to 20-15 minut zalezy ile ide na przystanek i jakie mam wysokie buty :D :D

gdybym jechała autem to rano pewnie jakies 10 minut ale po co :D ?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

nionczka

Cytat: malutenka w 12 Wrz 2011, 14:18:19
Strasznie dużo czasu poświęcacie na sam dojazd do pracy

No, ja szczegolnie. Mam niby 40 minut, ale kombinacje autobus-metro-autobus. Po przeprowadzce bedzie gorzej, chyba.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

malutenka

Cytat: salsa w 12 Wrz 2011, 23:39:11malutenka no ja max 30 minut ale to max , tak to 20-15 minut zalezy ile ide na przystanek i jakie mam wysokie buty   

gdybym jechała autem to rano pewnie jakies 10 minut ale po co
No tak, ale jak czytam, że po 1h w każdą stronę ktoraś to masakra dla mnie.
Autem to ci się w ogole nie opłaca, bo Ty chyba jedną linią dojedziesz, prawda? A u mnie to byłby wstyd kupowac KKM na 3 przystanki :rotfl:

salsa

no nie opłaca mi sie autem tym bardziej ze w drugą stronę ładuje sie w korek aut wyjeżdzajacych z sądu i innych wracajacych z pracy
a tramwaj mnie wiezie swojim oddzielnym pasem i jeszcze moge sobie ksiazke poczytac :D

na 3 przystanki to bym albo chodziła albo brykała rowerm (jak robie latem do swojej rpacy) nie ksiłabym sie w aucie ;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

malutenka

No ja chodzę do pracy, odkąd 2 lata temu miałam wypadek na rowerze w Krk (samochód zaparkował na ścieżce, na mnie) to juz nie jeżdżę

wrobelek0403

ja w sumie najszybciej jade rowerem - 25 minut, albo autem - 15 minut plus 10 minut piechotą  z poza strefy parkowania :D

tramwajem - 10 min dojscie, 15-20 minut jazdy zaleznie od tramwajów, bo z przesiadką, i znow 5 minut piechota.

autobusem jezdze baaardzo rzadko, bo jednak robią ogromne koło, zwykle jechałam ok. 30 minut, ale ostatnio sa takie korki, ze jechałam 50 i w koncu dwa przystanki przeszłam piechota. :crazy:

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

rudasekawf

Do pracy jeżdżę autkiem - ok 10 min. Autobusem musiałabym jechać z przesiadką. Zaczynam na 6,45 trzy razy w tygodniu i z czystego lenistwa jeżdżę samochodem. Pracuję dziwnie rano kilka godzin, do domu i wieczorem kilka godzin. Bez auta ani rusz.

ziuta

Zaznaczyłam 8h. Do pracy mam jakieś 500 m i... jeżdżę samochodem  :blush: :blush: Urząd jest dokładnie na końcu ulicy, przy której mieszkam, uliczka samych domków jednorodzinnych, więc żadnych korków, wsiadam pod domem, ruszam i zatrzymuję się dopiero pod urzędem ;D Gdybym szła pieszo, musiałabym wyjść 5 minut wcześniej, czyli 5 minut wcześniej wstać - to ponad moje siły ;)

malutenka


salsa

ziuta  iluvu iluvu
te 5 minut to szukanie miejsca do zaparkowania :D :D :D
leniwcze :D
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

magdalinska

Cytat: ziuta w 15 Wrz 2011, 10:34:43
Do pracy mam jakieś 500 m i... jeżdżę samochodem 
o jezusie lol lol lol
iluvu

ziuta

#61
;D
Cytat: salsa w 15 Wrz 2011, 11:49:06te 5 minut to szukanie miejsca do zaparkowania
Luuuuzik, u nas pod urzędem każdy ma swoje miejsce parkingowe :D :D Ja wjeżdżam na swoje na pełnym gazie, prosto z mojej ulicy ;)

Kasia

ziuta lol niezła jesteś :) no tak ale to moze w ramach utycia to wożenie tyłka:) takze tak trzymaj :)



wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

jo_miekka

Ziuta, no nieźle. Na przytycie jak znalazł :D

Ale miałam kiedyś kolegę, który dojeżdżał do pracy na podobnym dystansie i miał wypadek!

rudasekawf

Cytat: ziuta w 15 Wrz 2011, 11:34:43Do pracy mam jakieś 500 m i... jeżdżę samochodem

Jeśli masz coś do pozałatwiania zaraz po pracy i jedziesz tam autem to też bym jeździła w innym wypadku lol lol lol

konwalia

ziuta lol lol
zima chce ci sie odsniezac ??? :rotfl:

justynaaaa2



cherry

Pytanie najbardziej do tego watku:
Ile dni urlopu ma sie w Polsce?
Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better. (Samuel Beckett)

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

wrobelek0403

20 dni przez pierwsze lata pracy (jesli ma sie skonczone studia wyższe, to dwa), potem 26.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

niewiemjaka

i np w moim przypadku 28=26+2 na opieke nad dzieckiem / jak sie ma dziecko

jo_miekka