Autor Wątek: Ile czasu poświęcamy na pracę  (Przeczytany 18972 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kasia

Odp: Ile czasu poświęcamy na pracę
« Odpowiedź #25 dnia: 06 Wrz 2011, 13:30:00 »
taaaaaaaaaaaaaaaa dobij człowieka Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 06 Wrz 2011, 13:34:20 wysłana przez Kasia »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Bądź taką kobietą, która poprawia koronę innej kobiecie, nie mówiąc światu, że się osunęła.

emcia

« Odpowiedź #26 dnia: 06 Wrz 2011, 13:33:38 »
.
« Ostatnia zmiana: 06 Wrz 2011, 13:53:36 wysłana przez emcia »

Kasia

« Odpowiedź #27 dnia: 06 Wrz 2011, 13:34:38 »
"wymagających"

malutenka

« Odpowiedź #28 dnia: 06 Wrz 2011, 15:54:07 »
8h w pracy i po kwadransie w każda stronę na dotarcie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
I'm not a psychopath, Anderson, I'm a highly-functioning sociopath. Do your research.

mayagaramond

« Odpowiedź #29 dnia: 06 Wrz 2011, 16:34:17 »
w naszym biurze w Mediolanie w wakacje pracują w piątki do 12

w sierpniu w ogole nie pracuja, a w pozostale dni pija kawe Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dodany tekst: 06 Wrz 2011, 16:35:36
U nas raczej nikt nie wychodzi punktualnie z pracy...Chyba, ze pani z recepcji Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

No dobra, czasem sa takie dni, ze siedze na strefie, ale czesto sa tez takie, ze nie mam kiedys sie w tylek podrapac Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Ogolnie stres jest duuuzo wiekszy niz w poprzedniej pracy.
« Ostatnia zmiana: 06 Wrz 2011, 16:35:36 wysłana przez mayagaramond »
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

justynaaaa2

« Odpowiedź #30 dnia: 06 Wrz 2011, 20:27:45 »
mi średnio ok. 9 bo teraz już nigdy nie wychodzę po 8h, za dużo roboty i zwykle muszę coś nadrobić  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
dojazd w wakacje w jedną stronę zajmował 9-10 min., od dzisiaj już ok. 20  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
czyli w zasadzie powinnam zaznaczyć 10h  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Głupie myśli ma każdy, ale mądry je przemilcza...

malutenka

« Odpowiedź #31 dnia: 06 Wrz 2011, 20:38:07 »
Ja też wychodzę z reguły 10minut po 8 godzinach, ale raczej dlatego, że się zagadam, albo czekam, aż przyjdzie ktoś z późniejszej zmiany, żeby ci co zostają nie mieli przypadkiem zapierniczu przez to, że jednej osoby brakuje.

niewiemjaka

« Odpowiedź #32 dnia: 06 Wrz 2011, 20:43:44 »
kurdęż okłamałam w ankiecie bo przeciez regularnie sie spozniam godzine do pracy..
no ale wyrownuje sie bo czasem robie nadgodziny Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj wiec czuje sie usprawidliwiona w liczeniu sredniej
Synu Wiktor ur.17.05.2009, 3580g, 58 cm, BRh+, Byk
Synu Franek ur.30.05.2014, 3460g, 58 cm, BRh-, Bliźnięta

jestynka

« Odpowiedź #33 dnia: 06 Wrz 2011, 21:02:46 »
na początku myslałam ,że to watek ile czasu poświęcamy na strefę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

suegro

« Odpowiedź #34 dnia: 06 Wrz 2011, 21:19:59 »
Strefa to ciężka praca przecież!
Człowiek się czasem zmęczy. Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

abkasia

« Odpowiedź #35 dnia: 07 Wrz 2011, 09:07:21 »
to ja mam calkiem niezle Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
7 godz razem z dojazdami Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mobka

« Odpowiedź #36 dnia: 07 Wrz 2011, 20:36:28 »
Jak mam zmiany, to w 8,5h z dojazdami sie wyrabiam. Jak mam na 8, to 9h10min +-. Pracuej w weekendy po 12h, ale za to mam wolne w tygodniu, wiec srednia godzinowa i tak wychodzi dobra. Mieszcze sie w przedziale 8-8:59. Choc mam dyzury on-call i czasami w zwiazku z tym nadgodziny. Ale to nie czesto, choc zapewne sie to zmieni po reorganizacji. Ale to i tak raczej wolne dni mi beda wypadaly, niz praca po godzinach.
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

jestynka

« Odpowiedź #37 dnia: 07 Wrz 2011, 21:40:04 »
ja tracę ok. 3 h na dojazd Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
dobrze,że nie musze jeszcze odbierać filipa.
są dni,że pracuję 9 godz. w dwóch pracach i wtedy wychodzi mi ponad 12 Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
są dni,że ponad 10.
Piątek mam wolny Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 07 Wrz 2011, 21:41:23 wysłana przez jestynka »

nionczka

« Odpowiedź #38 dnia: 07 Wrz 2011, 21:55:16 »
Al
Tak w Hiszpanii sie pracuje, po 8,5h od poniedzialku do czwartku i 6g w piatki. a potem w sierpniu caly meisiac po 6h. A ze urlopy liczy sie na godziny, to w serpniu mozna miec wiecej wolnych dni. Ci to sie znaja!

Dodany tekst: [time]śro, 7 wrz 2011, 20:58:28[/time]
w sierpniu w ogole nie pracuja, a w pozostale dni pija kawe Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Jak w zarcie o hiszpanskich urzednikach:
-pracujecie po poludniu?
-nie, po poludniu nie przychodzimy. Nie pracujemy rano.
« Ostatnia zmiana: 07 Wrz 2011, 21:59:06 wysłana przez nionczka »

mayagaramond

« Odpowiedź #39 dnia: 07 Wrz 2011, 23:07:55 »
a potem w sierpniu caly meisiac po 6h

opowiadala mi to kolezanka, ktora kilka lat mieszkala w Hiszpanii, i to jeszcze nad morzem...

i za dowcip Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

nionczka

« Odpowiedź #40 dnia: 08 Wrz 2011, 08:15:44 »
opowiadala mi to kolezanka, ktora kilka lat mieszkala w Hiszpanii, i to jeszcze nad morzem...

o mnie mówisz? mi zdarzyło się w sierpniu iść do biura z torbą plażową, a po pracy do metra i na plażę

jestynka

« Odpowiedź #41 dnia: 09 Wrz 2011, 07:19:43 »
o mnie mówisz? mi zdarzyło się w sierpniu iść do biura z torbą plażową, a po pracy do metra i na plażę

Kata

« Odpowiedź #42 dnia: 09 Wrz 2011, 22:30:49 »
Zagłosowałam na 11h, bo na dojazdy tracę dziennie ok 2h, a czasem więcej Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj i jeszcze wieczorem zawsze coś z domu robię.

ehhh, dołująca jest ta ankieta Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Pozdrawiam

Kata

cherry

« Odpowiedź #43 dnia: 09 Wrz 2011, 23:07:54 »
buuu...z ciekawosci wyliczylam srednia - ponad 10h i dojazdy, ale sa i dni ze wychodze juz o 17.00

Dodany tekst: 09 Wrz 2011, 23:08:41
ehhh, dołująca jest ta ankieta
zgadzam sie
« Ostatnia zmiana: 09 Wrz 2011, 23:08:41 wysłana przez cherry »
Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better. (Samuel Beckett)

salsa

« Odpowiedź #44 dnia: 11 Wrz 2011, 16:40:31 »
ja jak widze tytuł tego wątku za każdym razem gdy w pracy wejdę na strefe to dziala to na mnie deprymująco i musze natychmiast wracac do roboty Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj taki poganiacz

poproszę jeszcze watek dla mnie : ile czasu poświęcasz na nauke Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj to bedzie dopiero motywator Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zosia2007

« Odpowiedź #45 dnia: 12 Wrz 2011, 14:06:32 »
u nas w piątki kończy się o 30 minut wcześniej, ale mi się praktycznie nie udaje z tego nigdy korzystać, tak jak nie udaje mi się pracować 8h Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
u nas 15 min wczesniej Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

malutenka

« Odpowiedź #46 dnia: 12 Wrz 2011, 14:18:19 »
Strasznie dużo czasu poświęcacie na sam dojazd do pracy

iksa_nl

« Odpowiedź #47 dnia: 12 Wrz 2011, 14:29:37 »
Cytat: jo_miekka  Wrzesień 06, 2011, 09:58:49
u nas w piątki kończy się o 30 minut wcześniej, ale mi się praktycznie nie udaje z tego nigdy korzystać, tak jak nie udaje mi się pracować 8h Sad
u nas 15 min wczesniej Cheesy

wow, te 15 minut to juz normalnie rozpusta hehehe Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

cherry

« Odpowiedź #48 dnia: 12 Wrz 2011, 20:08:59 »
Strasznie dużo czasu poświęcacie na sam dojazd do pracy
Mi zajmuje 40min od drzwi do biurka: 10min rower +15-20 min pociag (z rezerwa, bo juz mi odjechal) + 10 min pieszo. Samochodem wychodzi przewaznie dluzej (bo mocno uczeszczana trasa) no i drozej.
Dla mnie blisko, juz dojezdzalam po ponad godz. w jedna strone -
wtedy to duzo czytalam, w pociagu mozna tez bylo popracowac.

noelka84

« Odpowiedź #49 dnia: 12 Wrz 2011, 20:35:43 »
ja zanaczylam 10h
8h samej pracy i po 1h dojazdu w jedna i druga strone, jak metro nawali to czasem zdaza mi sie dojezdzac 2h
masakra
nienawidze tych dojazdow Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj