Ile czasu poświęcamy na pracę

Zaczęty przez elve, 05 Wrz 2011, 21:59:20

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kasia

#25
taaaaaaaaaaaaaaaa dobij człowieka :D

emcia

#26
.

Kasia


malutenka

8h w pracy i po kwadransie w każda stronę na dotarcie :)

mayagaramond

#29
Cytat: elvelve w 06 Wrz 2011, 14:08:03w naszym biurze w Mediolanie w wakacje pracują w piątki do 12

w sierpniu w ogole nie pracuja, a w pozostale dni pija kawe ;) ;)


Dodany tekst: 06 Wrz 2011, 16:35:36

U nas raczej nikt nie wychodzi punktualnie z pracy...Chyba, ze pani z recepcji ;)

No dobra, czasem sa takie dni, ze siedze na strefie, ale czesto sa tez takie, ze nie mam kiedys sie w tylek podrapac ;) Ogolnie stres jest duuuzo wiekszy niz w poprzedniej pracy.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

justynaaaa2

mi średnio ok. 9 bo teraz już nigdy nie wychodzę po 8h, za dużo roboty i zwykle muszę coś nadrobić  :crazy:
dojazd w wakacje w jedną stronę zajmował 9-10 min., od dzisiaj już ok. 20  :crazy:
czyli w zasadzie powinnam zaznaczyć 10h  :hmm:

malutenka

Ja też wychodzę z reguły 10minut po 8 godzinach, ale raczej dlatego, że się zagadam, albo czekam, aż przyjdzie ktoś z późniejszej zmiany, żeby ci co zostają nie mieli przypadkiem zapierniczu przez to, że jednej osoby brakuje.

niewiemjaka

kurdęż okłamałam w ankiecie bo przeciez regularnie sie spozniam godzine do pracy..
:mocking:
no ale wyrownuje sie bo czasem robie nadgodziny :P wiec czuje sie usprawidliwiona w liczeniu sredniej

jestynka

na początku myslałam ,że to watek ile czasu poświęcamy na strefę :D
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

suegro

Strefa to ciężka praca przecież!
Człowiek się czasem zmęczy. :D
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

abkasia

to ja mam calkiem niezle :)
7 godz razem z dojazdami :)

mobka

Jak mam zmiany, to w 8,5h z dojazdami sie wyrabiam. Jak mam na 8, to 9h10min +-. Pracuej w weekendy po 12h, ale za to mam wolne w tygodniu, wiec srednia godzinowa i tak wychodzi dobra. Mieszcze sie w przedziale 8-8:59. Choc mam dyzury on-call i czasami w zwiazku z tym nadgodziny. Ale to nie czesto, choc zapewne sie to zmieni po reorganizacji. Ale to i tak raczej wolne dni mi beda wypadaly, niz praca po godzinach.

jestynka

#37
ja tracę ok. 3 h na dojazd :crazy:
dobrze,że nie musze jeszcze odbierać filipa.
są dni,że pracuję 9 godz. w dwóch pracach i wtedy wychodzi mi ponad 12 :crazy:
są dni,że ponad 10.
Piątek mam wolny :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

nionczka

#38
Cytat: mayagaramond w 06 Wrz 2011, 14:06:41Al
Tak w Hiszpanii sie pracuje, po 8,5h od poniedzialku do czwartku i 6g w piatki. a potem w sierpniu caly meisiac po 6h. A ze urlopy liczy sie na godziny, to w serpniu mozna miec wiecej wolnych dni. Ci to sie znaja!

Dodany tekst: śro, 7 wrz 2011, 20:58:28

Cytat: mayagaramond w 06 Wrz 2011, 16:34:17
w sierpniu w ogole nie pracuja, a w pozostale dni pija kawe ;) ;)

Jak w zarcie o hiszpanskich urzednikach:
-pracujecie po poludniu?
-nie, po poludniu nie przychodzimy. Nie pracujemy rano.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

Cytat: nionczka w 07 Wrz 2011, 22:55:16a potem w sierpniu caly meisiac po 6h


opowiadala mi to kolezanka, ktora kilka lat mieszkala w Hiszpanii, i to jeszcze nad morzem...

i za dowcip :beer: :beer: :beer:
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

nionczka

Cytat: mayagaramond w 08 Wrz 2011, 00:07:55opowiadala mi to kolezanka, ktora kilka lat mieszkala w Hiszpanii, i to jeszcze nad morzem...

o mnie mówisz? mi zdarzyło się w sierpniu iść do biura z torbą plażową, a po pracy do metra i na plażę
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

jestynka

Cytat: nionczka w 08 Wrz 2011, 08:15:44
o mnie mówisz? mi zdarzyło się w sierpniu iść do biura z torbą plażową, a po pracy do metra i na plażę


:dreaming:

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Kata

Zagłosowałam na 11h, bo na dojazdy tracę dziennie ok 2h, a czasem więcej :( i jeszcze wieczorem zawsze coś z domu robię.

ehhh, dołująca jest ta ankieta :(
Pozdrawiam

Kata

cherry

#43
buuu...z ciekawosci wyliczylam srednia - ponad 10h i dojazdy, ale sa i dni ze wychodze juz o 17.00


Dodany tekst: 09 Wrz 2011, 23:08:41

Cytat: Kata w 09 Wrz 2011, 23:30:49ehhh, dołująca jest ta ankieta
zgadzam sie
Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better. (Samuel Beckett)

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

salsa

ja jak widze tytuł tego wątku za każdym razem gdy w pracy wejdę na strefe to dziala to na mnie deprymująco i musze natychmiast wracac do roboty :D taki poganiacz

poproszę jeszcze watek dla mnie : ile czasu poświęcasz na nauke :D :D to bedzie dopiero motywator :D
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

zosia2007

Cytat: jo_miekka w 06 Wrz 2011, 09:58:49
u nas w piątki kończy się o 30 minut wcześniej, ale mi się praktycznie nie udaje z tego nigdy korzystać, tak jak nie udaje mi się pracować 8h :(
u nas 15 min wczesniej :D

malutenka

Strasznie dużo czasu poświęcacie na sam dojazd do pracy

iksa_nl

Cytat: zosia2007 w 12 Wrz 2011, 15:06:32Cytat: jo_miekka  Wrzesień 06, 2011, 09:58:49
u nas w piątki kończy się o 30 minut wcześniej, ale mi się praktycznie nie udaje z tego nigdy korzystać, tak jak nie udaje mi się pracować 8h Sad
u nas 15 min wczesniej Cheesy

wow, te 15 minut to juz normalnie rozpusta hehehe ;)

cherry

Cytat: malutenka w 12 Wrz 2011, 15:18:19Strasznie dużo czasu poświęcacie na sam dojazd do pracy
Mi zajmuje 40min od drzwi do biurka: 10min rower +15-20 min pociag (z rezerwa, bo juz mi odjechal) + 10 min pieszo. Samochodem wychodzi przewaznie dluzej (bo mocno uczeszczana trasa) no i drozej.
Dla mnie blisko, juz dojezdzalam po ponad godz. w jedna strone -
wtedy to duzo czytalam, w pociagu mozna tez bylo popracowac.
Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better. (Samuel Beckett)

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

noelka84

ja zanaczylam 10h
8h samej pracy i po 1h dojazdu w jedna i druga strone, jak metro nawali to czasem zdaza mi sie dojezdzac 2h
masakra
nienawidze tych dojazdow :headbang: