Autor Wątek: Ile czasu poświęcamy na pracę  (Przeczytany 18716 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

szelma

Odp: Ile czasu poświęcamy na pracę
« Odpowiedź #100 dnia: 20 Mar 2012, 09:12:45 »
Ok, elve, to dla Ciebie - w kwestii zapracowania. Mamy ustawowe 38h tygodniowo (7 godzin 36 minut dziennie plus co najmniej pół godziny na lunch), ale z dojazdami praca zajmuje mi 11h dziennie - wychodzę o 6:30 i wracam o 5:30 (o ile pociągi się nie poopóźniają - czasami później). Do tego dochodzą zlecenia, które robię w ramach własnej działalności. Od czasu do czasu konferencja czy inny wyjazd pracowy.
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

mayagaramond

« Odpowiedź #101 dnia: 20 Mar 2012, 09:34:49 »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
na poczatek jest chyba 20 dni, potem wzrasta. Maya pewnie bedzie bardziej zorientowana w temacie.

zgadza sie. Ustawowy urlop w DE to tylko 20 dni (przy 5-dniowym tygodniu pracy). Urlopy 25 czy 30 dniowe wynikaja z ukladow zbiorowych lub sa dobra wola pracodawcy.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

damka

« Odpowiedź #102 dnia: 21 Mar 2012, 13:22:22 »
właśnie sprawdziłam swój wynik - jest nas dwie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

elfana

« Odpowiedź #103 dnia: 13 Cze 2012, 14:24:47 »
Średnio 8-9 godzin dziennie zajmuje mi praca wraz z dojazdem i powrotem.

mayagaramond

« Odpowiedź #104 dnia: 13 Cze 2012, 14:25:57 »
Od czasu praca trzeba jeszcze odjac facebook i strefe Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

errata

« Odpowiedź #105 dnia: 14 Cze 2012, 10:55:23 »
Od czasu praca trzeba jeszcze odjac facebook i strefe Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

to dzisiaj mnie w pracy nie ma Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
no dobra 15 minut jechałam do niej Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

cherry

« Odpowiedź #106 dnia: 17 Cze 2012, 23:22:42 »
Od czasu praca trzeba jeszcze odjac facebook i strefe
u mnie fb zablokowany strefa tylko chwila w przerwie obiadowej, no nie mam czasu
Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better. (Samuel Beckett)