Ile czasu poświęcamy na pracę

Zaczęty przez elve, 05 Wrz 2011, 21:59:20

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

szelma

Ok, elve, to dla Ciebie - w kwestii zapracowania. Mamy ustawowe 38h tygodniowo (7 godzin 36 minut dziennie plus co najmniej pół godziny na lunch), ale z dojazdami praca zajmuje mi 11h dziennie - wychodzę o 6:30 i wracam o 5:30 (o ile pociągi się nie poopóźniają - czasami później). Do tego dochodzą zlecenia, które robię w ramach własnej działalności. Od czasu do czasu konferencja czy inny wyjazd pracowy.
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

mayagaramond

Cytat: calla w 19 Mar 2012, 19:46:14na poczatek jest chyba 20 dni, potem wzrasta. Maya pewnie bedzie bardziej zorientowana w temacie.

zgadza sie. Ustawowy urlop w DE to tylko 20 dni (przy 5-dniowym tygodniu pracy). Urlopy 25 czy 30 dniowe wynikaja z ukladow zbiorowych lub sa dobra wola pracodawcy.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

damka

właśnie sprawdziłam swój wynik - jest nas dwie :)


elfana

Średnio 8-9 godzin dziennie zajmuje mi praca wraz z dojazdem i powrotem.

mayagaramond

Od czasu praca trzeba jeszcze odjac facebook i strefe lol lol
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

errata

Cytat: mayagaramond w 13 Cze 2012, 14:25:57
Od czasu praca trzeba jeszcze odjac facebook i strefe lol lol

to dzisiaj mnie w pracy nie ma :D
no dobra 15 minut jechałam do niej :D

cherry

Cytat: mayagaramond w 13 Cze 2012, 15:25:57Od czasu praca trzeba jeszcze odjac facebook i strefe
u mnie fb zablokowany strefa tylko chwila w przerwie obiadowej, no nie mam czasu
Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better. (Samuel Beckett)

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login