Ile czasu poświęcamy na pracę

Zaczęty przez elve, 05 Wrz 2011, 21:59:20

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

elve

Było o zarobkach, teraz o czasie pracy
Pozwolę sobie zainicjować nową ankietę na temat czasu jaki poświęcamy na pracę. Wiele z nas jest matkami, kreatywnymi kucharkami, idealnymi paniami domu, hobbystkami.... ile czasu zostaje nam zatem na poza pracowe aktywności?
Przechodząc do rzeczy

Ile czasu poświęcamy na pracę włączając dojazd. Odliczamy odbieranie dzieci ze szkoły/przedszkola, fitness, zakupy po drodze. Nieregularnie pracujące/pracujące na zlecenie wyciągają średnią. Wliczamy drugie etaty i pracę dodatkową.

wrobelek0403

zagłosowałam 9 h, a potem zobaczyłam ze plus dojazdy. to powinno byc 10.

ale tak na prawde to bywa róznie, czasem 7, a czasem 12.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

elve

wrobelek0403 zagłosuj jeszcze raz
chodzi o uśredniony czas
statystyczny

rubin04

Jak pracowałam na etacie to 8 h plus 0,5 na dojazd do i 0,5h na powrót.

Teraz pracuję mniej, bo pracuje dla swojej firmy.
I na pewno średnio teraz jest to max około 6 h.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

nionczka

Chce zmienic glos, na 10 h lub nawet wiecej :-(
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

jusia

ja pracuje standardowo 8h, dojazd zajmuje mi ok. 1 godz w obie strony, ale usrednilam do 10, poniewaz ostatnio coraz czesciej zabieram prace do domu  :stupid: :stupid:
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

salsa

ja zaznaczyłam 9 bo do pracy jade 15 -20 min w jedna strone - czyli około godziny z dojsciem w obie
ALE nie wliczyłam mojej pracy dla patronki ktora zajmuje mi około 5-8 godzin tygodniowo (średnio, bo sa tygodnie ze nic mi nie zleca a są i takie ze pracuje dla niej codziennie po kilka godzin)
no i kilka razy sotałam godzinkę po pracy ale to jest ekstra wiec tez nie licze....
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

Kasia

#7
zaznaczyłam  8h bo tak mi z reguły wyuchodzi bo sobie spacerkiem wracam do domu
jakbym wracała szybciej to bym w pierwszym przedziale się zmiesciła
ogólnie wychodzę z domu po 7.30 a jestem po 15.30 (a spokojnie powinnam być przed 15.30)

gdybym miała dogodny autobus z domu pod prace to dojazd zająłby mi gdzieś 10-15 minut :D a ze mam przesiadkę i z reguły ten drugi autobus sobie odpuszczam i idę na piechote to musze te 10-15 minut doliczyc na ten spacerek (dwa przystanki)

mayagaramond

Zaznaczylam 11, ale powinno byc 10, bo zapomnialam, ze w piatki wychodze z reguly o 15:30.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

rudasekawf

Zaznaczyłam <8h. ALE.. Zajęć dydaktycznych w dniu mam ok 4-5 h, do tego dojazd 30 min i praca w domu. I tu jest kwestia dla mnie problemowa, dużą część rzeczy wykonuję w domu, cała dokumentacja, dzienniki, konspekty lekcji itp. czasem jest to 1h, bywa, że są to 4h i więcej. Bardzo często braki z tygodnia uzupełniam w weekendy. No i oczywiście wyjścia na zawody sportowe. Są one o różnej godzinie, nierzadko poza moimi godzinami pracy. I jak tu człowiek ma policzyć ile pracuje ...

magdalinska

ja 9h, 8godz w pracy + ok 30 - 40min na dojazd (zalezy czy są korki czy nie) + jakies małe zakupy po drodze + czasami zajade po drodze do rodziców po obiad ;) Wychodze o 7;30, wracam zazwyczaj ok 16:45 - 17.
i na nic nie mam nigdy czasu, jestem albo fatalnie zorganizowana, albo faktycznie mi go brakuje

jo_miekka

Zaznaczyłam moją średnią:

7:30 wyjście do pracy
18:30 powrót

Okropne jest takie życie :(

OlaFasola

Zaznaczyłam 8, bo średnio około tyle mi wychodzi. Dojeżdżam tylko 3 razy w tygodniu, dwa pracuję w domu. Przed narodzinami M to było średnio 12h i czasami mi brakuje takiego kieratu :)

jo_miekka

u nas w piątki kończy się o 30 minut wcześniej, ale mi się praktycznie nie udaje z tego nigdy korzystać, tak jak nie udaje mi się pracować 8h :(

niewiemjaka

#14
ale poswiecacie w sensie total
piiii [..] cut

zaznaczam 10 h z dojazdami
chociaz jak siedze w domu czasem czy w weekendy to ta srednią zawyaz i powinno byc wtedy wiecej...

emcia

#15
6.55 wyjście
15.05 powrót
:D
przynajmniej tyle

Kasia

emcia, masz 5 minut do pracy?

kurde czyli nie mam za dobrze, jednak mam pewrspektywy na zmienę na lepszą pracę :knuje: lepszą = blizej domu

konwalia

#17
elve ja teraz nei pracuję, mam zaznaczac jak pracowałam? bo teraz to zero musiałabym wpisać ;)
i jeszcze jedno, przeliczać na 5dniowy dzień pracy? bo ja często praxcowałam 8h pon-pt, sobora niedziela po 12h dyzuru+dojazdy
ciekawe jak to będzie po macierzyńskim u mnie....

elve

konwalia przelicz ile pracowałaś
jeśli regularnie pracujesz 6 dni w tygodniu to dodaj te godziny do 5 dniowego dnia pracy
to bardzo uproszczona wersja, ale nie jestem w stanie zaproponować nic lepszego

sama pracuje dość.... nieregularnie

konwalia

#19
zaglosowałam, choć zdarzało się dużo wiecej, ale to nei powód do dumy

mayagaramond

Cytat: golinda w 06 Wrz 2011, 10:51:25cudne są niemieckie firmy


w BMW w Monachium pracuja w piatki normalnie do 17...

Ale sa firmy, w ktorych pracuje sie do 12. Mnie by sie najbardziej podobalo, gdybym zima pracowala np. pol godzinny wiecej i latem (np. przez dwa miesiace) mogla wychodzic godzine wczesniej ;D
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

emcia

Cytat: Kasia w 06 Wrz 2011, 11:58:38
emcia, masz 5 minut do pracy?

kurde czyli nie mam za dobrze, jednak mam pewrspektywy na zmienę na lepszą pracę :knuje: lepszą = blizej domu
biegiem 2 :)
po przeciwnej stronie ulicy i jakieś 200m

elve

w naszym biurze w Mediolanie w wakacje pracują w piątki do 12

Kasia

Cytat: emcia w 06 Wrz 2011, 13:07:59
biegiem 2 :)
po przeciwnej stronie ulicy i jakieś 200m

ale super, idealna praca dla mnie :D

emcia

Cytat: Kasia w 06 Wrz 2011, 13:17:05
ale super, idealna praca dla mnie :D
po śniadanie 30m, po pomidory 15m :D
od 15.30 można po zakupach obiad robić /albo uciąć godzinną drzemkę  ;) /