pokój Kubusia

Zaczęty przez magdalinska, 04 Wrz 2011, 11:21:31

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

magdalinska

#75
pomocy :D im dluzej mysle, tym bardziej głupieje :D

w weekend malujemy i teraz pomyslałam sobie, ze moze zrobic na zielono sciane tą od wejscia po lewej, na przeciw okna? na której beda meble  i czesc łozka?  http://planmieszkania.pl/plan/rysuj/id/225949/code/8995066105 (zdjecia w pierwszym poscie)

bo: ta sciana na przeciw wejscia bardziej by mi pasowała biała, ona jest duza, tam by sie przydało cos kolorowego dac, tam ma byc farba magnetyczna na rysunki, to by fajnie było na białym tle, dałabym moze taka szyne kolorową na kredki, ew. jakies ramki kolorowe na sciane

i co myslicie? elve? ratunku :D
ta zielona byłaby takim urozmaiceniem, ale nie bedzie dominowac, i łatwiej byloby mi kolorowe dodatki dorzucic :)

Dodany tekst: 21 Mar 2013, 09:27:43

bozena.dp zamawiam dzisiaj albo jutro to łozko, jak przyjdzie to dam znac jakie jest

jestynka

w pokoju dzieciaków mamy intensywnie zieloną scianę,mi się to podoba.
jakiego koloru masz meble?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

magdalinska

białe kupuje. i białe łozko + kolorowa posciel. i własnie kurde4 to mi by pasowało bardziej na białej scianie

niewiemjaka

magdalinska ale zakupilas ta zielona zabe i zielona poleczke ? czy cos by bylo na tej zielonej scianie po lewej oprocz białej komody stojacej ?

jestynka

#79
Cytat: magdalinska w 21 Mar 2013, 11:56:07
białe kupuje. i białe łozko + kolorowa posciel. i własnie kurde4 to mi by pasowało bardziej na białej scianie

nie podoba Cisię biAłe meble na zielonej scianie? bo mi bardzo :)

Dodany tekst: 21 Mar 2013, 13:09:32

Cytat: niewiemjaka w 21 Mar 2013, 12:09:35
magdalinska ale zakupilas ta zielona zabe i zielona poleczke ? czy cos by bylo na tej zielonej scianie po lewej oprocz białej komody stojacej ?

ale zielona pólka i zielone dodayki na zielonej scianie beda dobrze wyglądac? ;hmm: nie widze tego
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

magdalinska

#80
nie!!!  :)
ten zestaw mebli bedzie na scianie po lewej od wejscia, gdzie teraz (na zdjeciach w pierwszym poscie) jest stara komoda. wg pierwszych planów zielona sciana miała byc na przeciwko wejscia, tam, gdzie na planie jest stolik + krzesełka i łozko. a reszta biała. No i meble bylyby na scianie białej, a stolik, krzesełka i lozko na zielonej.

myslalam, zeby  sciane na zielono zrobic tą, gdzie beda meble, a tam, gdzie stolik na biało.
Polki mam, ale one beda na trezciej sciane, białej, nad expeditem, obok grzejnika (chyba, takl mysle, ale zobacze jak bedzie to na zywo). zaby na razie nie mam gdzie powiesic, wiec zobacze jak beda meble, czy w ogole gdzies zawisnie



Dodany tekst: 21 Mar 2013, 13:22:14

a komody nie bedzie, ona jest tymczasowa :)

zosia2007

magdalińska ja mam pokój P pomalowany na biało, białe meble i razem z jego kolorowymi zabawkami wcale nie jest "za nudno" ;)

magdalinska

dzieki za porady   :beer:
jeszcze zastanowie sie, ale raczej ten sciany na przeciw drzwi na zielono nie bede malowac :hmm:

Angie

#83
 ;)

nie ten wątek :D

magdalinska


niewiemjaka

Cytat: magdalinska w 21 Mar 2013, 13:21:35myslalam, zeby  sciane na zielono zrobic tą, gdzie beda meble, a tam, gdzie stolik na biało.
tak ja to zrozumiałam, chyba Jestynka nie,

wg mnie ściana na wprost biała, na jej tle białe łóżeczka z kolorową pościelą
ściana po lewej na zielono, na jej tle białe mebelki,

dla mnie ta ściana może być zielona (pytanie JAKI to kolor zielony) ale nie musi
pytałam o tą żabę, bo ona ma specyficzny kolor przygaszony, bo wtedy pytanie gdzie by miała wylądować :knuje:

więc dla mnie magdalińska jak masz potrzebę zazielenić to zieleń! :D


Lwica

Oj tak tak! Zazieleń pokój! To jest tak cudny kolor a w połączeniu z białymi mebelkami będzie cudnie wyglądać.
Kiedy życie daje ci sto powodów do płaczu, pokaż mu, że masz tysiąc powodów do uśmiechu!

magdalinska

zazielenie :D  :beer:
a co do zaby to nie wiem co z nia zrobie, pewnie wyniose na góre i tam bedzie czekac na lepsze czasy ;)


siog

magdalinska zostaw pokoj bialy. dodaj kolorowe dodatki i zielona lampe. zielen na scianach jest dosc ryzykowna i trudzno dobrac dobry odcien. szalej z kolorami w innych rzeczach

magdalinska

kurde chyba musze zmienic plany...
miałam pomalowac nad stolikiem farbą magnetyczną (wszystkie są grafitowowe), a pozniej zamalować ją farbą biała (bo sciany białe). no i Nionczce nie trzyma ta farba, opinie w necie tez rózne, a jak ja mam jeszcze na nia nałozyc kilka wartsw białej, zeby przykryc ten szary (mam nadz ze przykryje) to juz całkiem nic  z tego nie bedzie.....

siog mysle nad tym :) dzieki!

feeling.good

A może naklejka magnetyczna na ścianę? Kupuje się na metry. Jak będę przy komputerze wrzuce link. Ją wciąż myślę nad nią bo chciałabym tylko dobrego miejsca nie widzę. Podobno działa. Jest grafitowa i biala

magdalinska

feeling  :beer: to byloby super!  biała by mnie urzadzała bardzo :)

feeling.good


magdalinska

feeling.good   :beer: :beer: :beer: takie cos bedzie o niebo lepsze :) jak juz bede miała wszystko gotowe, to wymierze i pewnie to zamowie :)


magdalinska

fajna :) ale chyba kupie cos kolorowego, bo mam wrazenie ze za mało kolorowo jest...

a malowanie nas wykonczy. M. kupił farbe dekorala :/ cały czas mi chodziło po głowie, ze dekoral jest zły. 5 warstw, a sciany rózowe a nie białe... kupił duluxa i w koncu są białe.... juz chyba 2 tyg maluje ten pokoj  :headbang:
ale za to meble prawie skrecone :D

siog

Cytat: magdalinska w 04 Kwi 2013, 21:33:52
fajna :) ale chyba kupie cos kolorowego


hmm...a ta kolorowa nie jest? :)

magdalinska

wyblakła jakas taka :D

bozena.dp

a łóżko już macie? ;)

magdalinska