pokój Kubusia

Zaczęty przez magdalinska, 04 Wrz 2011, 11:21:31

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

magdalinska

no, wyglada to na razie tak https://picasaweb.google.com/108731259239972002210/PokojKubusia?authkey=Gv1sRgCNG9-avXjoz6yQE#

zamowiłam taka lampe

gdzie dac te półki? pasowałby mi nad expeditem, ale ta duza sciana taka pusta....  :hmm: na stolikiem bedzie szyna i te kubeczki beda wisiec, nad szyną dam cos magnetycznego. nad łozkiem tak pusto :/

moze lampke jakas? i gdzie? ten ksiezyc co mam, to tak srednio pasuje, nie? ;) to kupiłabym tego chrabaszcza

jakies pomysły? :)

jestynka

#101
jednak zazieleniliście :) ładnie  :)
a jaką masz półkę?

Dodany tekst: 11 Kwi 2013, 19:28:10

edit: już widzę

Dodany tekst: 11 Kwi 2013, 20:29:01

ja bym dała nad expedit, chrabąszcza na białą scianę
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

magdalinska

a jakbym dała na białą sciane taka szyne na zdjecia, jak u feeling?

elve

półeczki absolutnie nie, ani dekoracyjne ani użyteczne
u mnie nieżle sprawdza się ribba: http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/50152595/

zielona ścianą zostaw na razie w spokoju, Kuba się wprowadzi i ściana sama się zaaranzuje albo okaże się że nie ma potrzeby

magdalinska

aaa własnie o tym myslalam, na biała sciane nad łozko? i dac jakies zdjecia w kolorowych ramkach? bo ta sciana taka smutna......

a te poleczki na pewno nie? ;) kurde co ja z nim zrobie teraz :D

bozena.dp

#105
fajne te łóżko :)
i fajna lampa :)
i fajna zielona ściana ;)

zuzia

magda, gdzie kupowałaś lampe?


Lwica

magdalinska aaaaaaaa  :jejeje: :bravo: boski pokój a ściana zajebiaszcza!!!! Śliczny odcień pokój od razu nagrał życia! A lampa cudowna zastanawiam się sama czy by do dzieci nie kupić.
Kiedy życie daje ci sto powodów do płaczu, pokaż mu, że masz tysiąc powodów do uśmiechu!

aniak1211

magdalinska
Super pokoik :)

niewiemjaka

Magdalinska super ta lampa i sciana fajnie wyszła! :)

magdalinska

:)
dzieki :)
mysle i mysle co z tymi scianami i nic nie moge wymyslic. nawet nie ma czasu przykrecic szyne ani poszukac maty magnetycznej :/

marta85

Cytat: magdalinska w 21 Mar 2013, 11:56:07
białe kupuje. i białe łozko + kolorowa posciel. i własnie kurde4 to mi by pasowało bardziej na białej scianie
Mi też się białe podobają, a jakie te mebelki?