Ostatnie 5 minut Inkigeo - zdjęcia profesjonalne :)

Zaczęty przez inkageo, 16 Paź 2007, 21:28:29

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

inkageo

Imagine there is no hate

mika

Cytat: "inkageo"I jak dobrze, że nie zdecydowałam się na tą fryzurę  

hehe no zdecydowanie lepiej wyglądałaś w dzień ślubu

sierpniowajulka

CytujNa tych reportażowych czar pryśnie, ja znośnie wyglądam jak pozuję, a tak z zaskoczenia to niewyględnie
Inka, ależ z Ciebie kokietka!  :-P  A z resztą, co ja tutaj będę teraz język strzepić. Pogadamy wieczorem, jak już będą zdjęcia. :)
Cytat: "nionczka"Mialam tak samo (nie o zdjecia chodzilo, ale o calosc bo zdjec wtedy jeszcze nie mialam) po slubie Sierpniowej Julki! Ale potem zrozumialam, ze nie wolno tak myslec i ze to do niczego dobrego nie prowadzi.
Cytat: "magdalinska"dokładnie, po zdjeciach Julki zrozumialam, ze moje na pewno nie beda tak zajebiste, o takich nie mam co marzyc, wiec czekalam na swoje:)
Cytat: "elvelve"Ehh sierpniowajulka zadała szyku, każdy by się kompleksów nabawił.
ech, Baby Baby!!! Pocieszę Was, że mi się niespecjalnie za to profesjonalne podobają. Dostaliśmy w sobotę do podejrzenia nasze foty od fotografów i przeżyłam chyba jeden z cięższych w życiu zawodów... Jak już będziemy mieli je oficjalnie, to Wam wrzucę ku pociesze.  ;-)


Przejrzałam jeszcze raz zdjęcia od fotografów i doszłam do wniosku, że mój zawód tyczy się zdjęć ze ślubu. Z pleneru jednak są naprawdę ładne... ale i tak na razie nie mogę Wam pokazać.  :-|
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

gdziezby

sierpniowajulka, to te w Twoim albumie były robione przez gości? Jestem w fanklubie Twoich fot i gangstersko jazzowej stylizacji, tylko nie wiedziałam, w którym wątku oficjalnie moge sie do niego zapisać. Baaaardzo stylowo!
Nawet świnka może wejść na drzewo kiedy jest chwalona.

adrianna79

Cytat: "Kasia"
Cytat: "foszek"Mi jeszcze policzyli po starych cenach 2,5 najwikszy pakiet  

a największy pakiet to co
reportaż ?

mój termin mają niestety zajęty więc w gre wchodzi tylko plener w tygodniu
no i trzeba jeszcze brać poprawkę na to że oni musieliby do Warszawy przyjechać (1zł/km)

sprawdz studio moment.. maja zajebiste zdjecia.. ja wlasnie dla nich zrezygnwoalam z pospiesznych; niestety popolnilam blad, bo studio moment minie wykolowal i w ostatniej chwili (przed moim przyjazdem do polski zeby podpisac z nimi umowe) napisali do mnie twierdzac ze ktos juz zajal rano moja date. i jak sie skontaktowalam z pospiesznymi to juz mieli termin zajety... moze ty bedziesz miala z nimi szczescie.. a zdjecia sa najpiekniejsze jakie kiedykolwiek widzialam... pospieszni sa dobrzy, ale studio moment obok zbigniewa kruka, kalina studio sa jednymi z najlepszych fotografow i ich zdjecia sa zniewalajace! wiec sie nie martw.. masz duzy wybor! jakas dziewczyna pokazala zdjecia zbigniewa kruka na gazecie.. sa swietne!

magdalinska

Cytat: "sierpniowajulka"ech, Baby Baby!!! Pocieszę Was, że mi się niespecjalnie za to profesjonalne podobają. Dostaliśmy w sobotę do podejrzenia nasze foty od fotografów i przeżyłam chyba jeden z cięższych w życiu zawodów... Jak już będziemy mieli je oficjalnie, to Wam wrzucę ku pociesze.  
ale te co wklejalas kiedys, te sa piekne!! najpiekniejsze zdjecia jakie w zyciu widzialam  :)  obojetne, czy profesjonalne, czy nie, to nie ma znaczenia, liczy sie efekt

foszek

Cytat: "Kasia"a największy pakiet to co
reportaż ?
Tak, od przygotowan do oczepin + filmik na DVD, 2 albumy, wszystkie zdjecia jakie zrobia na platce tez dostane.
Te 1000 do juz z dojazdem '??
Inka, zgodzilas sie na ewetualne publikacje swoich zdjec??

inkageo

Zgodziliśmy się przy podpisywaniu umowy na wykorzystanie naszych wizerunków ;)
Wyszliśmy z biura i pytam Maćka - dlaczego się zgodziłeś? Bo jak będą mogli wykorzystać nasze fotki to może bardziej się postarają :) Ja godząc się pomyślałam o tym samym ;)
Imagine there is no hate

Kasia

Cytat: "foszek"Te 1000 do juz z dojazdem '??

niestety nie

dojaz + 1zł/km

nie wiem czy tamiej by nie wyszło pojechac na plener do wrocławia :)

sierpniowajulka

Inka, a czemu Ty do tej pory swoich zdjęć do galerii nie wrzuciłaś???
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Kasia

no własnie !!!
ostatnio chciałam komuś pokazać Twoje zdjęcia i musiałam przez salsową galerię Ciebie szukać

foszek

adrianna79, a jak wyglada cennik  
Cytat: "adrianna79"studio moment
:?:  :?: Tez ceny pokroju Kaliny?

[ Dodano: 17-10-2007, 12:43 ]
Cytat: "Kasia"nie wiem czy tamiej by nie wyszło pojechac na plener do wrocławia
Przyjedz :-)

inkageo

Wrzucę wszystkie razem, jak dostaniemy dzisiaj reportaż :)
Imagine there is no hate

mona_liza

Cytat: "adrianna79"sprawdz studio moment.. maja zajebiste zdjecia..

adrianna79, czy możesz podać mi namiar na to studio, bo na ich stronce nie znalazlam takowego.... :-/

foszek

Cytat: "mona_liza"adrianna79, czy możesz podać mi namiar na to studio, bo na ich stronce nie znalazlam takowego...
http://www.moment.com.pl/www_moment/contact/index.htm

mona_liza


mary

Inka, zdjęcia piękne. Piękna Panna Młoda (ja tam w te niby retusze z zasady niedowierzam) w pięknej sukni. No po prostu pełen zachwyt!
Na zdjęciach piękne słońce, absolutnie nie widać, że było Ci zimno. Cudownie!

justyna.e

PIEKNE zdjecia! raz jeszcze wszystkiego najlepszego!
pozdrawiam, J.

salsa

Cytat: "golinda"no cóż, może ze swojego pogrzebu będę miała lepsze niż ze ślubu :mrgreen: :lol: :mrgreen:
humor Ci sie wyostrzył, jak widze:P

[ Dodano: 17-10-2007, 16:50 ]
inkageo, hmmm a to nie dostałaś albumu od fotografa?! myslałam, ze album od foto to standard....

ja zrobiłam taki wklejany album mojej przyjaciółce na jej wieczór panienki-były tam zdjęcia z moich zbiorów ( a mam obsesje i robie co roku cała masę fotek, prawie zawsze mam aparat przy sobie) opowiadające o ich związku-historia od początku

płakała z wrażenia, ale co ja sie narobiłam to moje:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

marax

eeeeeeeeeee co to ma byc chala totalna ?? jak wy wygladacie jak 2 sieroty

[ Dodano: 17-10-2007, 17:03 ]
ok to byl opczywiscie zart piekne zdjecia zazdroszcze slicznie ci uwidocznil elementy sukni .moje gratulacje

gioseppe

Cytat: "inkageo"I jak dobrze, że nie zdecydowałam się na tą fryzurę ;)
no wygladałabyś jak ciocia wiesia zza miedzy ;)
http://www.szajnar.pl/   - makijaż Kraków - fotografia kobiet
http://www.facebook.com/EwelinaSzajnarMakeUP

Kasia

Cytat: "salsa"hmmm a to nie dostałaś albumu od fotografa?!
od Pośpiesznych dostała
od kajetana nie
i pewnie kupiła od Pośpiesznych dodatkowy na kajetanowe zdjęcia

salsa

Cytat: "Kasia"od kajetana nie
i pewnie kupiła od Pośpiesznych dodatkowy na kajetanowe zdjęcia

a to w takim razie Kajetanowe juz były???

bo mowiła, ze dopiero bedzie kleić.....
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

foszek

Kajetana zdjecia dostanie dzisiaj, ale nie w albumie, dlatego rozwaza czy nie kupic u pospiesznych albumu na zdjecia od Kajetana

salsa

CytujKajetana zdjecia dostanie dzisiaj, ale nie w albumie, dlatego rozwaza czy nie kupic u pospiesznych albumu na zdjecia od Kajetana

":)))))
widze, ze jesteście zorientowane-no to czekamy na Kajetana;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)