Ostatnie 5 minut Inkigeo - zdjęcia profesjonalne :)

Zaczęty przez inkageo, 16 Paź 2007, 21:28:29

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

inkageo

Nie to nie henzo, polska firma empol. Stronę mają odpychającą, ale album jest fajny i wolę mieć komplet :)
Imagine there is no hate

5czwartych

jasne że nie wkleja, jasne że nie wywołuje. po prostu chce mieć. żeby samemu sobie wywoływać. ludzie czasem mają dziwne pomysły.

na hasło 'ile dostajecie zdjęć' ciągle czytam 1000, 1500... kto to obrabia... trochę nie wierzę w te historie.

robię mocną selekcję, ale zostawiam odrzuty, bo tam czasem zagubiony wujek się odnajdzie :P

salsa

5czwartych, ja razem ze zdjęciami od fotografa, od tesciowej od kuzynki ktora robi, od kolegi ktory robi i jeszcze kilku osob , ktore tez robia niezłe fotki mam prawie 4 tys zdjec z slubu/wesela i ciagle jeszcze do mnie spływaja płytki z fotkami
i ogladam wszytsko
i wiem kto ktore fotki robił

jestem maniaczka wiem, ale z samych studiów mam 12 albumów zdjec ( po 200-300 kazdy)  na papierze i drugie tyle z cyfrówek w komputerze
do tego dodaj kolejne lata mojego zycia...
i te wcześniejsze.......
u mnie w domu fotki trzyma sie w szafie, ktora tylko do tego celu jest zakupiona i ustawiona w domu rodziców ( ja od czasu studiów swoje sama przechowuje i sie juz nie miszcze z tym...)

mam maksymalne zboczenie
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

zuzia

Cytat: "inkageo"fajnie mieć wszystkie zdjęcia (Kajetan nam nie dał). Przecież fotograf nie wie, które osoby są nam bliskie i chcemy mieć ich zdjęcia, nawet mniej udane..

zgadzam sie z tym. Ja np. prosiłam fotografa, zeby mi zdjecia z filmu wyciągał. Bo np. z tego jak nam goście życzenia składają miałam może 2 czy 3. Jak pytałam dlaczego to powiedział mi, że tak sie zazwyczaj robi bo pierwsi idą do życzeń rodzice etc. a później znajomi. A u mnie bylo inaczej. Babcia była chora i bardzo powolutku wyszła z kościoła z ciocią i moją mamą i one składały nam życzenia pod koniec. A z drugiej strony po błogosławieństwie można sie było domyśleć, która to moja mama, prawda?

foszek


zuzia

Cytat: "foszek"zuzia, czyzbys dostala swoje zdjecia ??

nie, tylko przeglądarkę

mayagaramond

Cytat: "salsa"na hasło 'ile dostajecie zdjęć' ciągle czytam 1000, 1500... kto to obrabia... trochę nie wierzę w te historie.

robię mocną selekcję, ale zostawiam odrzuty, bo tam czasem zagubiony wujek się odnajdzie

Mysle, ze zdjecia z reportazu rzadza sie innymi prawami niz np. fotografia mody. Przy tej ostatniej wybiera sie najlepsze zdjecie z kilkudziesieciu. A zdjecia ze slubu i wesela maja dokumentowac uroczystosc, para chce miec uwiecznionych wszystkich gosci itd. Pojecie "dobre zdjecie" ma tu zupelnie inne znaczenie.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

foszek

Cytat: "zuzia"nie, tylko przeglądarkę
a juz cos ruszylo ww sprawie ??

zuzia

Cytat: "foszek"a juz cos ruszylo ww sprawie ??

nie drażnij lwa....


mayagaramond

To "lezace" bardzo mi sie podoba. I jestem ciekawa, co tam retuszowalas. I jakim programem. masz Photoshopa? Niby tez mam, ale lezy i nikt sie nim nie interesuje...
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

inkageo

W picasie2 coś ponaciskałam ;) Dałam więcej światła, automatyczną korektę koloru, automatyczny kontrast, na więcej mnie nie stać ;) Można ocieplać albo wychładzać barwy, sporo tam można zrobić :)
Imagine there is no hate

salsa

inkageo,  to pierwsze, ktore obrobiłas bardzo ładne, wygladasz swieżo i w zyciu by nikt nie pomyslał, ześ chora była! :)

ale to drugie to nie dziwie sie ze odrzucili-wygladasz jakbyś szła spac albo ktos Cie wyrwał z drzemki :mrgreen:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

inkageo

Cytat: "salsa"ale to drugie to nie dziwie sie ze odrzucili-wygladasz jakbyś szła spac albo ktos Cie wyrwał z drzemki  
Taka jestem rozmarzona, zamyślona... Zaraz sobie wszystkie nieudane poobrabiam ;)
Imagine there is no hate

salsa

Cytat: "inkageo". Zaraz sobie wszystkie nieudane poobrabiam ;)

Inka oszalała:) :):) oj babo, Tobie toby sie ze 3 śluby przydało,m zebys miała "dosyt" :):):)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

gioseppe

Cytat: "inkageo"W picasie2 coś ponaciskałam ;) Dałam więcej światła, automatyczną korektę koloru, automatyczny kontrast, na więcej mnie nie stać ;) Można ocieplać albo wychładzać barwy, sporo tam można zrobić :)
śliczne to pierwsze ;)
nie ma to jak znaleźć sobie zajęcie zeby sie tylko odciągnąć od roboty :P
oj pzepraszam, zrelaksować :P
picasa ma trudne obrabianie obrazu? dlugo do tego dochodzilas?
http://www.szajnar.pl/   - makijaż Kraków - fotografia kobiet
http://www.facebook.com/EwelinaSzajnarMakeUP

inkageo

Cytat: "gioseppe"picasa ma trudne obrabianie obrazu? dlugo do tego dochodzilas?
Myślę że wymaga IQ powyżej 50 ;) Proste jak drut :)
Imagine there is no hate

gioseppe

http://www.szajnar.pl/   - makijaż Kraków - fotografia kobiet
http://www.facebook.com/EwelinaSzajnarMakeUP

inkageo

Wiem, wiem, macie już mnie dość, ale wygrzebałam właśnie ostatnie trzy odrzuty i nie mam komu pokazać :) Takie niechciane zdjęcia muszą być bardzo smutne :) A mi po lampce wina wszystko się podoba ;)

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Imagine there is no hate

zuzia

inkageo
ja Cie kiedyś pogryzę, zobaczysz!

Majeczka

Ah piekne te odrzuty  :mrgreen: chyba i ja sie napije...... narobilas ochoty  :-P
Inka coraz bardziej zakochuje sie w zdjeciach pospiesnych :) napisz mi prosze bo chyba gdzies to przeoczylam, ile kosztuje taki plener?? ile godzin trwa?? pojade do nich nawet na miejsce  :mrgreen:
url=http://www.przewodnikmp.pl] Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
[/url]
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

inkageo

Te ostatnie trzy fotki to nie Pośpieszni tylko Kajetan.
Nasz plener z Pośpiesznymi trwał 2-3 godziny, pogoda była okropna, a ja chora więc nie szaleliśmy. Normalnie może to trwa dłużej.. W tym roku plener kosztował 700 zł (40 zdjęć z albumie) lub 500 zł (20 zdjęć w albumie).
Te fotki nocą robiliśmy z fotografem od reportażu w trakcie imprezy i godzinę przed ślubem (od 15:00 do 16:00), w nocy jakieś 40 minut jeszcze.
Imagine there is no hate

gioseppe

http://www.szajnar.pl/   - makijaż Kraków - fotografia kobiet
http://www.facebook.com/EwelinaSzajnarMakeUP

inkageo

Ale kurcze nie widać, że my staliśmy na scenie..
Imagine there is no hate

salsa

Cytat: "inkageo"Ale kurcze nie widać, że my staliśmy na scenie..

jak powiedzialaks to widac:))))))
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)