Co ogladacie w TV?

Zaczęty przez nionczka, 16 Paź 2007, 20:47:06

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zuzia

Cytat: "gioseppe"ono wlasnie ja nie mam polsatu     a podobno fajny

co piątek wychodzi kolejny odcinek ekipy jako dodatek do Gazety, ale można bez gazety go kupić.
Na pewno można gdzieś dostać caly serial od początku - warto.

goga

A moi gimnazjaliści ostatnio oszaleli na punkcie "Włatcy móch" i Czesia :)  (wstyd przyznać ja też zaczęłam oglądać) ;-)
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

mary

#52
Ja oglądam:
Twarzą w twarz (chyba że zasnę w trakcie, z czym staram się walczyć);
M jak m (chyba z przyzwyczajenia głównie, a i to nie zawsze, co skutecznie utrudnia mi P.);

Czasami
Taniec z gwiazdami


Poza tym z rzadka (dzięki żenującemu poziomowi posłów ostatniej kadencji) fakty itp. W tej chwili oglądam ślubowanie naszych nowych senatorów. Ot, polityczna miłość się odzywa ;)

siog


koolibri

ja uwielbiam ma jak milosc i gotowe na wszystko.

siog

Ludzie, koniecznie musicie obejrzec:

Mad men
Downton Abbey
Big C
(z Laura Linney wspaniale!)

z nowych z HBO to Boardwalk Empire

malutenka

To ja do rzeczy polecanych przez Siog dorzucę 'Breaking Bad'.

sonja

Cytat: siog w 25 Mar 2011, 18:46:43Mad men

Obejrzeliśmy wszystkie 4 serie ostatnio.
Jestem zachwycona! I serialem, i pięknymi strojami, i niesamowicie "kobiecymi kobietami".
Rewelacja!



annka-cygannka

"Mad men" genialny. Jest tylko jeden efekt uboczny - zawsze po oglądaniu mam ochotę zapalić papierosa, chociaż nigdy nie paliłam :D Ale oni tyle kopcą w tym serialu i mają takie fajne papierośnice i jakoś tak fajnie to wygląda, że aż mam ochotę :D
Bardzo, bardzo polecam "Grę o tron". Myślałam, że mi się nie spodoba, ale dawno żaden serial tak mnie nie wciągnął. Obejrzeliśmy już całą pierwszą serię i czekam z niecierpliwością na drugą. Minusem dla mnie jest tylko to, że w każdym, dosłownie w każdym odcinku, są jakieś brutalne sceny, gdzie flak się ściele gęsto :). Ale bardzo polecam. I w każdym odcinku zawsze jest jakiś golas :)

OlaFasola

Mildred Pierce, świetna jak zawsze Kete Winslet i polecany już przez Siog, Boardwalk Empire.

sonja

My oglądamy serial The Borgia.
Moim skromnym zdaniem świetny, choć historycznie no tak na dwa razy ;)

callja

Cytat: sonja w 23 Gru 2011, 23:39:41świetny, choć historycznie no tak na dwa razy
Gdy oglądaliśmy z P. "Dynastię Tudorów" musiałam mu na bieżąco "prostować", co z wydarzeń ekranowych nie zgadza się z faktami historycznymi ;) Zważywszy, że ścisłości historycznej tam niewiele... to i gadałam dużo :P
"Dynastia Tudorów" to jeden z naszych ulubionych seriali - ach, te kostiumy! muzyka Tallisa! Regularnie oglądamy teraz tylko "Kości", zdarza się nam jeszcze zerknąć na "CSI" i "Dr House'a"
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

malutenka

Obejrzałam 1 odcinek nowego Sherlocka i jest wspaniały i polecam
:dreaming: :dreaming: :dreaming:


mayagaramond

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

margareta


malutenka


callja

#67
Cytat: golinda w 05 Sty 2012, 19:46:20po "Kochanicach króla" nie zaakceptuję na miejscu H. VIII nikogo poza E. Bana
Bana jest rewelacyjnym aktorem, nie wspominając o wyglądzie ;) - ach, Hektor! Ale uwierz, Rhys Meyers jest iście bosssski... nie dość, że charyzmatyczny, to oczu od niego oderwac nie sposób, a spojrzenie ma ciarkopędne... :dreaming: :dreaming: :dreaming:
A serial - rewelacyjny, świetnie zainscenizowany i dobry aktorsko. Polecam!

Dodany tekst: pią, 6 sty 2012, 01:31:28

Cytat: mayagaramond w 05 Sty 2012, 15:47:12A abonament placicie?
Płacimy, grzeczni jesteśmy ;)
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

claridad

ja TV nie mam, radia słucham tylko w samochodzie, jakieś seriale to oglądam na iitv.info w związku z czym abonamentu oczywiście nie płacę :D

Helena

clari a na iitv sa jakies opłaty?

wrobelek0403

Cytat: Helena w 06 Sty 2012, 12:04:31
clari a na iitv sa jakies opłaty?


nie, tylko ograniczenia czasowe.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

margareta

O właśnie, na jakich stronach oglądacie filmy online? Ja oglądałam na seans24.pl ale też są ograniczenia czasowe.

Helena

sa strony bez ograniczen i darmowe? albo z jakim sensownym abonamentem?

wrobelek0403

Helena zalukaj.tv

3,60 za smsa na tydzien dostepu. głownie filmy, ale troche seriali tez mają.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

malutenka

Cytat: Helena w 06 Sty 2012, 13:32:55sa strony bez ograniczen i darmowe? albo z jakim sensownym abonamentem?
ja mam wtyczkę do chrome która oszukuje magaupload i inne, zwie się ilimitux :D