Autor Wątek: Co ogladacie w TV?  (Przeczytany 24941 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zuzia

Co ogladacie w TV?
« Odpowiedź #50 dnia: 05 Lis 2007, 17:46:21 »
Cytat: "gioseppe"
ono wlasnie ja nie mam polsatu     a podobno fajny

co piątek wychodzi kolejny odcinek ekipy jako dodatek do Gazety, ale można bez gazety go kupić.
Na pewno można gdzieś dostać caly serial od początku - warto.

goga

Co ogladacie w TV?
« Odpowiedź #51 dnia: 05 Lis 2007, 18:08:43 »
A moi gimnazjaliści ostatnio oszaleli na punkcie "Włatcy móch" i Czesia Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  (wstyd przyznać ja też zaczęłam oglądać) ;-)
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

mary

Co ogladacie w TV?
« Odpowiedź #52 dnia: 05 Lis 2007, 18:24:07 »
Ja oglądam:
Twarzą w twarz (chyba że zasnę w trakcie, z czym staram się walczyć);
M jak m (chyba z przyzwyczajenia głównie, a i to nie zawsze, co skutecznie utrudnia mi P.);

Czasami
Taniec z gwiazdami

Poza tym z rzadka (dzięki żenującemu poziomowi posłów ostatniej kadencji) fakty itp. W tej chwili oglądam ślubowanie naszych nowych senatorów. Ot, polityczna miłość się odzywa Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 05 Sty 2012, 17:14:21 wysłana przez mary_popins »

siog

Odp: Co ogladacie w TV?
« Odpowiedź #53 dnia: 19 Lip 2010, 12:00:38 »
uwielbiam!!!!! Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ze smiechu. moje ukochane show na tv
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

koolibri

« Odpowiedź #54 dnia: 17 Gru 2010, 16:13:28 »
ja uwielbiam ma jak milosc i gotowe na wszystko.

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #54 dnia: 17 Gru 2010, 16:13:28 »

siog

« Odpowiedź #55 dnia: 25 Mar 2011, 17:46:43 »
Ludzie, koniecznie musicie obejrzec:

Mad men
Downton Abbey
Big C
(z Laura Linney wspaniale!)

z nowych z HBO to Boardwalk Empire

malutenka

« Odpowiedź #56 dnia: 05 Sie 2011, 21:13:00 »
To ja do rzeczy polecanych przez Siog dorzucę 'Breaking Bad'.
I'm not a psychopath, Anderson, I'm a highly-functioning sociopath. Do your research.

sonja

« Odpowiedź #57 dnia: 05 Sie 2011, 22:07:15 »
Mad men

Obejrzeliśmy wszystkie 4 serie ostatnio.
Jestem zachwycona! I serialem, i pięknymi strojami, i niesamowicie "kobiecymi kobietami".
Rewelacja!

annka-cygannka

« Odpowiedź #58 dnia: 22 Gru 2011, 11:31:27 »
"Mad men" genialny. Jest tylko jeden efekt uboczny - zawsze po oglądaniu mam ochotę zapalić papierosa, chociaż nigdy nie paliłam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Ale oni tyle kopcą w tym serialu i mają takie fajne papierośnice i jakoś tak fajnie to wygląda, że aż mam ochotę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Bardzo, bardzo polecam "Grę o tron". Myślałam, że mi się nie spodoba, ale dawno żaden serial tak mnie nie wciągnął. Obejrzeliśmy już całą pierwszą serię i czekam z niecierpliwością na drugą. Minusem dla mnie jest tylko to, że w każdym, dosłownie w każdym odcinku, są jakieś brutalne sceny, gdzie flak się ściele gęsto Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj. Ale bardzo polecam. I w każdym odcinku zawsze jest jakiś golas Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

OlaFasola

« Odpowiedź #59 dnia: 23 Gru 2011, 23:10:23 »
Mildred Pierce, świetna jak zawsze Kete Winslet i polecany już przez Siog, Boardwalk Empire.
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub ZalogujNie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

sonja

« Odpowiedź #60 dnia: 23 Gru 2011, 23:39:41 »
My oglądamy serial The Borgia.
Moim skromnym zdaniem świetny, choć historycznie no tak na dwa razy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

callja

« Odpowiedź #61 dnia: 24 Gru 2011, 02:30:54 »
świetny, choć historycznie no tak na dwa razy
Gdy oglądaliśmy z P. "Dynastię Tudorów" musiałam mu na bieżąco "prostować", co z wydarzeń ekranowych nie zgadza się z faktami historycznymi Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Zważywszy, że ścisłości historycznej tam niewiele... to i gadałam dużo Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
"Dynastia Tudorów" to jeden z naszych ulubionych seriali - ach, te kostiumy! muzyka Tallisa! Regularnie oglądamy teraz tylko "Kości", zdarza się nam jeszcze zerknąć na "CSI" i "Dr House'a"
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj /

malutenka

« Odpowiedź #62 dnia: 05 Sty 2012, 14:12:33 »
Obejrzałam 1 odcinek nowego Sherlocka i jest wspaniały i polecam
 Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mayagaramond

« Odpowiedź #63 dnia: 05 Sty 2012, 15:47:12 »
A abonament placicie? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

wrobelek0403

« Odpowiedź #64 dnia: 05 Sty 2012, 16:07:13 »
A abonament placicie? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #64 dnia: 05 Sty 2012, 16:07:13 »

margareta

« Odpowiedź #65 dnia: 05 Sty 2012, 16:26:24 »
Ja płacę   Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

malutenka

« Odpowiedź #66 dnia: 05 Sty 2012, 18:50:22 »
A abonament placicie?
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj kochamy seriale online Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

callja

« Odpowiedź #67 dnia: 06 Sty 2012, 01:30:46 »
po "Kochanicach króla" nie zaakceptuję na miejscu H. VIII nikogo poza E. Bana
Bana jest rewelacyjnym aktorem, nie wspominając o wyglądzie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj - ach, Hektor! Ale uwierz, Rhys Meyers jest iście bosssski... nie dość, że charyzmatyczny, to oczu od niego oderwac nie sposób, a spojrzenie ma ciarkopędne... Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
A serial - rewelacyjny, świetnie zainscenizowany i dobry aktorsko. Polecam!

Dodany tekst: [time]pią, 6 sty 2012, 01:31:28[/time]
A abonament placicie?
Płacimy, grzeczni jesteśmy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 06 Sty 2012, 01:32:07 wysłana przez callja »

claridad

« Odpowiedź #68 dnia: 06 Sty 2012, 11:59:24 »
ja TV nie mam, radia słucham tylko w samochodzie, jakieś seriale to oglądam na iitv.info w związku z czym abonamentu oczywiście nie płacę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
zawsze coś, zawsze coś...

Helena

« Odpowiedź #69 dnia: 06 Sty 2012, 12:04:31 »
clari a na iitv sa jakies opłaty?

wrobelek0403

« Odpowiedź #70 dnia: 06 Sty 2012, 12:05:07 »
clari a na iitv sa jakies opłaty?

nie, tylko ograniczenia czasowe.

margareta

« Odpowiedź #71 dnia: 06 Sty 2012, 13:25:44 »
O właśnie, na jakich stronach oglądacie filmy online? Ja oglądałam na seans24.pl ale też są ograniczenia czasowe.

Helena

« Odpowiedź #72 dnia: 06 Sty 2012, 13:32:55 »
sa strony bez ograniczen i darmowe? albo z jakim sensownym abonamentem?

wrobelek0403

« Odpowiedź #73 dnia: 06 Sty 2012, 13:40:08 »
Helena zalukaj.tv

3,60 za smsa na tydzien dostepu. głownie filmy, ale troche seriali tez mają.

malutenka

« Odpowiedź #74 dnia: 06 Sty 2012, 14:38:56 »
sa strony bez ograniczen i darmowe? albo z jakim sensownym abonamentem?
ja mam wtyczkę do chrome która oszukuje magaupload i inne, zwie się ilimitux Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj