Autor Wątek: Co ogladacie w TV?  (Przeczytany 24938 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

errata

Co ogladacie w TV?
« Odpowiedź #25 dnia: 17 Paź 2007, 11:12:14 »
Oj to mnie chyba nikt nie pobije, bo ogladam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
- Gilmore Girls
- lost
- prizon break
- Grey's Anatomy
- Desperate Housewives
- frend's
- CSI wszystkie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
- Ally Macbil
- a 4400
- Dr. House
- no i kryminalne, ale nie polskie, czyli prwo i porządek, jordam i inne

Na szczęście większość na komputerze, więc w dowolnie wybranym przeze mnie czasie, ale i tak tego dużo Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

gdziezby

Co ogladacie w TV?
« Odpowiedź #26 dnia: 17 Paź 2007, 11:24:56 »
Cytat: "malutenka5"
A Futuramę z tych kreskówek znasz?
no własnie nie! Ale to chyba dla tego , że mam 1000989 odcinków Family Guya i ciągle wracam do ulubionych epizodów. Jestem fanką Stewiego (a szczególnie jego Upper Class English accent).
maroonbug, a ja w weekend pyknełam śniadanie znowu. I lubię jak Audrey śpiewa Moon river w oknie. Jakoś tak :-).
Nawet świnka może wejść na drzewo kiedy jest chwalona.

maroonbug

• Gość
Co ogladacie w TV?
« Odpowiedź #27 dnia: 17 Paź 2007, 11:34:46 »
Cytat: "gdziezby"
maroonbug, a ja w weekend pyknełam śniadanie znowu. I lubię jak Audrey śpiewa Moon river w oknie. Jakoś tak  .

ja tez lubie :-D  ona jest taka slodka, uwielbiam po prostu!

nionczka

Co ogladacie w TV?
« Odpowiedź #28 dnia: 17 Paź 2007, 11:43:24 »
Cytuj (zaznaczone)
ja i moj luby namietnie ogladamy Grand Designs - program o ludziach ktorzy buduja sobie jakies niezwykle domy, albo kupuja stare zamki, koscioly i adaptuja i odnawiaja zeby w nich mieszkac. kazdy program to inny projekt, suuuper!

Rany, gdzie to daja??? Ja ogladam tylko na francuskiej dwa programy w tym stylu jeden o zamkach we Francji, drugi o wnetrzach. Ale cale liceum i studia ogladalam na BBC Prime Change That i inne tego typu programy. Uwielbiam!!!
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

maroonbug

• Gość
Co ogladacie w TV?
« Odpowiedź #29 dnia: 17 Paź 2007, 11:49:26 »
Cytat: "nionczka"
Cytuj (zaznaczone)
ja i moj luby namietnie ogladamy Grand Designs - program o ludziach ktorzy buduja sobie jakies niezwykle domy, albo kupuja stare zamki, koscioly i adaptuja i odnawiaja zeby w nich mieszkac. kazdy program to inny projekt, suuuper!

Rany, gdzie to daja??? Ja ogladam tylko na francuskiej dwa programy w tym stylu jeden o zamkach we Francji, drugi o wnetrzach. Ale cale liceum i studia ogladalam na BBC Prime Change That i inne tego typu programy. Uwielbiam!!!

my mamy irlandzka kablowke NTL, i daja to na programie 118 i 119, program nazywa sie Channel 4: Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

Co ogladacie w TV?
« Odpowiedź #29 dnia: 17 Paź 2007, 11:49:26 »

Kasia

Co ogladacie w TV?
« Odpowiedź #30 dnia: 17 Paź 2007, 11:50:39 »
Cytat: "errata"
- a 4400

a na czym to leci
obejrzałam tylko pierwszy sezon (chyba, może widziałam drugi) i chetnie zobaczę kolejne
Może nie jestem doskonała, może Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   ale doskonale sobie z tym radzę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

sweedee

• Wiedżma ze słowotokiem
  • Ilość polubień: 0
  • Ilość piw: 1458
  • lubim mamę! jeśt mondla i pyśna!
Co ogladacie w TV?
« Odpowiedź #31 dnia: 17 Paź 2007, 11:51:15 »
Obowiązkowo: Gotowe na wszystko (lecą w tym samym czasie, co Kuba Wojewódzki, więc Kubuś - sorrki  :-( ) i Szkło kontaktowe. Poza tym, Szymona Majewskiego, kocham kino, Supernianię (czy powinnam już wysłać do niej sms'a?  :-/ ).
Kiedyś, jak leciało to Ally McBeal, Sex w wielkim mieście, Miasteczko Twin Peaks, MdM.

nionczka

Co ogladacie w TV?
« Odpowiedź #32 dnia: 17 Paź 2007, 11:59:07 »
No i jeszcze zawsze obowiazkowo od Zagrzebia (czyli juz ladnych pare lat) ogladam Konkurs piosenki Eurowizji. W tym roku mialam wieczor panienski z pracy i 3 osoby z biura zostawily dla mnie DVD nagrywajce konkurs :-) Bo zagrozilam, ze nie przyjde.

Ze sportów lyzwiarstwo figurowe :-)

malutenka

Co ogladacie w TV?
« Odpowiedź #33 dnia: 17 Paź 2007, 14:51:21 »
Cytat: "maroonbug"
ja wiem ze one czekaja zniecierpliwione! ja tez o nich pamietam i na pewno zdjecia podesle. Kolega Grzegorz jest napastowany regularnie, ale on jest bardzo specyficzny :roll: :roll: :roll: , wrocil teraz do Polski i stamtad ma nam przeslac...
Wyślę mu celem przypomnienia ze trzy myszoskoczki kurierem :mrgreen:  :mrgreen: te najbardziej opętane oczywiście.

Cytat: "gdziezby"
malutenka5 napisał/a:   
A Futuramę z tych kreskówek znasz?   
no własnie nie! Ale to chyba dla tego , że mam 1000989 odcinków Family Guya i ciągle wracam do ulubionych epizodów. Jestem fanką Stewiego (a szczególnie jego Upper Class English accent).

Futurama na pewno by Ci się spodobała, tych samych Twórców co Simpsonowie, w Polsce to kiedyś szło na TV4 razem z Family Guy, miało tytuł 'Przygody Fry'a w kosmosie'
Też uwielbam Stewiego, a najbardziej jego dialogi z Lois, ona cś tam do niego 'guga', a on... :-D  :-D
I'm not a psychopath, Anderson, I'm a highly-functioning sociopath. Do your research.

zuzia

Co ogladacie w TV?
« Odpowiedź #34 dnia: 17 Paź 2007, 15:15:38 »
Cytat: "malutenka5"
Wyślę mu celem przypomnienia ze trzy myszoskoczki kurierem   te najbardziej opętane oczywiście.

dobre. Obawiam się, że mogłoby być ciekawie jakby facet padł na zawał.
Wczoraj przywiozłam moje prosiaki od mamy. A dzisiaj już jeden fruwał bo rano bo się kręcił pod nogami i weszła mi na nogę akurat jak dawałam kroka i fruuuuuu. Ale otrząsnęła się i spojrzała na mnie z wrogością. Została przekupiona ekstra liściem cykorii i jest ok. Znowu jestem cacy.

malutenka

Co ogladacie w TV?
« Odpowiedź #35 dnia: 17 Paź 2007, 15:18:36 »
Cytat: "zuzia"
obre. Obawiam się, że mogłoby być ciekawie jakby facet padł na zawał.
E tam padnie, będzie miał modeli do robieia zdjęć przez całą dobę :mrgreen:

Mysie skoczki są zdrowe już i chętne do zabawy, półtorej tygodnia wmuszania wigoru junior, sprytnie rozpuszczonego w wodzie :-P

kamu2

Co ogladacie w TV?
« Odpowiedź #36 dnia: 17 Paź 2007, 16:07:34 »
Ja oglądam z przyzwyczajenia m jak miłość i na wspólnej.
Lubie szymona majewskiego i kube wojewódzkiego.
Zawsze wiadomości na tvn.
W niedziele Dzień dobry tvn.
Z komedii serialowych to nianie i hele w opałach i to chyba wszystko.
Czasem kryminalnych ,dedektywów i w11 ale to jak się naprawde nudze
prawdziwa kobieta jest jak herbata: mocna i gorąca, jak posłodzisz-słodka, jak nie posłodzisz to pij kurwa gorzką!

salsa

Co ogladacie w TV?
« Odpowiedź #37 dnia: 17 Paź 2007, 16:46:47 »
Cytuj (zaznaczone)
Czy któraś ogląda może 'Tajemnicę Twierdzy Szyfrów'? Jakie opinie?

no no:) poczytała, poczytała:))) pisałam, ze ej czasem oglądam:) podoba mi sie
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mam6lat

Co ogladacie w TV?
« Odpowiedź #38 dnia: 17 Paź 2007, 18:52:51 »
z przyjemnoscią oglądam:
- "Boso przez swiat" Cejrowskiego
- "Magiel towarzyski" Korwin-Piotrowskiej i Kilena
- ''Super nianię"
- niedzielną mowę papieża
jako zabijacz czasu przy sprzataniu, prasowaniu, szorowaniu pięt Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj itd:
- TVNstyle - "jak leci"
- jakis serial przypominajacy klimatem "przystanek alaska"
generalnie: Tv mamy od  niedawna i spełnia rolę "gadacza" gdy jestem sama w domu...nawyk
a czasu studiów - w akademiku zawsze był gwar

salsa

Co ogladacie w TV?
« Odpowiedź #39 dnia: 17 Paź 2007, 18:57:08 »
Cytat: "mam6lat"
"Boso przez swiat" Cejrowskiego

o włąsnie o tym zapomniałam, tez to ogladam , Cejrowski jest super:)

Strefa Ślubna

Co ogladacie w TV?
« Odpowiedź #39 dnia: 17 Paź 2007, 18:57:08 »

mam6lat

Co ogladacie w TV?
« Odpowiedź #40 dnia: 17 Paź 2007, 19:11:46 »
no i "kocham kino"
kto oglądał wczoraj "21 gramów"?

salsa

Co ogladacie w TV?
« Odpowiedź #41 dnia: 17 Paź 2007, 19:15:37 »
Cytuj (zaznaczone)

ja ogladałam ale nie wczoraj, tylko kilka lat temu:)

fajny film, ogladałas Amores perros i  Babel  ? rewelacja , oba filmy tego samego reżysera co 21 gr Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

malutenka

Co ogladacie w TV?
« Odpowiedź #42 dnia: 17 Paź 2007, 19:50:14 »
Cytat: "mam6lat"
ja mam na DVD Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Niesamowity film, jak pierwszy raz oglądałam to przed końcem miałam 20 teorii co to tego, co się stało :->

errata

Co ogladacie w TV?
« Odpowiedź #43 dnia: 17 Paź 2007, 21:09:44 »
Cytat: "Kasia"
errata napisał/a:
- a 4400

a na czym to leci
obejrzałam tylko pierwszy sezon (chyba, może widziałam drugi) i chetnie zobaczę kolejne

pierwszą serie zaczełam w tvp, a teraz z internetu i na komputerze Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Aaaaa lubie jeszcze oglądać Pośpieszalskiego na tvp w programie "warto rozmawiać "

21 gramów oglądałam też ze dwa latat temu, i musze przyznać, że spodobał mi się, bo daje do myślenia. Choć trochę wstrząsający Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

nerinea

Co ogladacie w TV?
« Odpowiedź #44 dnia: 17 Paź 2007, 23:51:02 »
MONK (uwielbiam), Simpsons, Prison Break
No i z przyzwyczajenia M jak miłość, na wspólnej Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

vobi

• Gość
Co ogladacie w TV?
« Odpowiedź #45 dnia: 21 Paź 2007, 22:58:53 »
w TV
- Brzydula Betty
- Uwaga faceci
- Dr House
te trzy raczej regularnie (choc ostatnio Uwaga faceci chyba zniklo z anteny - czyzby podpadlo CBA? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

jak sobie przypomne (i jak leci, bo zongluja nimi tak ze samo znalezienie kiedy leci to niezla lamiglowka)
- Dowody zbrodni
- CSI Kryminalne zagadki...
- Bez sladu

i z plyt
- Gotowe na wszystko
- Lost
- Magda M. (jestem na etapie II serii, ale chyba nie dotrwam nawet do jej konca)

nionczka

Co ogladacie w TV?
« Odpowiedź #46 dnia: 04 Lis 2007, 15:38:18 »
Polecicie mi jakis polski serial do ogladania na oslim kanale? Cos co mogloby zainteresowac nawet mojego meza, zebyc cos po polsku ogladal. Bo na Magde M sie nie skusil :-)

Twarza w twarz jest OK?

gioseppe

• Trajkocząca wiedźma
  • Ilość piw: 556
  • mama Wiktora zmysłowoustego ;)
    • stylizacja, make-up, sesja portretowa Kraków
Co ogladacie w TV?
« Odpowiedź #47 dnia: 04 Lis 2007, 19:11:10 »
Twarza w twarz jest OK?

z polskich seriali według mnie najlepszy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
pierwszy odcinek mi się nie podobał ale dałam mu jeszcze jedna szansę i niespodzianka! kolejne naprawdę super!
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj w archiwum gdzies sa poprzednie odcinki
Obejrzyj dwa pierwsze i sprawdź czy Ci się podoba Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Drugi w kolejności jest serial Niania.

poza tym serialem nie znam zadnego fajnego.  
M jak milosc nudne jak flaki z olejem.
barwy szczescia jeszcze gorsze.
Na wspolnej ok ale tez lubie coraz mniej.
Klan podobnie.
Magde M lubiłam.
Jeszcze jest Hela w opałach.

albo może Kryminalni?

Poza tym sa jeszcze serie kryminalne - no ale to juz nie jest filmowate ze tak powiem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Detektywi
W 11
Niania
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   - makijaż Kraków - fotografia kobiet

zuzia

Co ogladacie w TV?
« Odpowiedź #48 dnia: 04 Lis 2007, 19:47:41 »
Twarza w twarz jest OK?

moim zdaniem jak najbardziej.

z aktualnych seriali to mi się jeszcze Ekipa podoba. Naprawdę fajny serial politial fiction. W Polsce na DVD można kupić z tygodniowym wyprzedzeniem.

gioseppe

• Trajkocząca wiedźma
  • Ilość piw: 556
  • mama Wiktora zmysłowoustego ;)
    • stylizacja, make-up, sesja portretowa Kraków
Co ogladacie w TV?
« Odpowiedź #49 dnia: 04 Lis 2007, 20:43:33 »
Cytat: "zuzia"

z aktualnych seriali to mi się jeszcze Ekipa podoba. Naprawdę fajny serial politial fiction. W Polsce na DVD można kupić z tygodniowym wyprzedzeniem.

ono wlasnie ja nie mam polsatu  :-(  :-(  :-(  :-(  a podobno fajny