Co ogladacie w TV?

Zaczęty przez nionczka, 16 Paź 2007, 20:47:06

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

callja

Cytat: sonja w 31 Sty 2012, 15:56:53Kończę oglądać Tudorów.
Odświeżam sobie pierwszą serię na TVP1 ;)
Nie da się ukryć, że z przyjemnością, choćby z powodów czysto wizualnych - ech, te kostiumy :dreaming:
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

cherry

Cytat: sonja w 05 Sie 2011, 22:07:15Mad men

Obejrzeliśmy wszystkie 4 serie ostatnio.
Jestem zachwycona! I serialem, i pięknymi strojami, i niesamowicie "kobiecymi kobietami".
Rewelacja!

jestem na etapie seson 2 i tez jestem zachwycona tymi strojami.
Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better. (Samuel Beckett)

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

rudasekawf

Co myślicie o nowym serialu "Prawo Agaty"? Widziałam początkowe odcinki i nawet mi się podoba, o dobrej porze leci, niedziela 21 :)

Kojarzy mi się trochę z Magdą M :P

marlen_ka

rudasekawf ja oglądam i nawet mnie wciąga. Z tym, ze ja nie ogladałąm Magdy M, wiec nie mam porównania

wrobelek0403

ja jakis czas temu trafiłam na powtórki Magdy M i padlam lol lol matko, jakie to infantylne i cukierkowe do mdłosci :bad: ze tez ogladałam wszystkie serie to na prawde chyba jakies zacmienie miałam lol lol
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

jusia

a ja teraz ogladam "Usta usta" kiedyś widziałam parę odcinków, a pozniej nie miałam czasu...fajne toto :)
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

szelma

A ja niezmiennie polecam "Cold feet" - oryginał "Usta usta" :D.
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

ishka82

Cytat: jusia w 26 Mar 2012, 11:46:11
a ja teraz ogladam "Usta usta" kiedyś widziałam parę odcinków, a pozniej nie miałam czasu...fajne toto :)
ja się ciągle zbieram do obejrzenia całości ;) na razie obejrzałam pierwszy odcinek lol

aniak1211

Cytat: rudasekawf w 25 Mar 2012, 12:15:14Co myślicie o nowym serialu "Prawo Agaty"? Widziałam początkowe odcinki i nawet mi się podoba, o dobrej porze leci, niedziela 21 Smiley
Tez ogladam i nawet fajne to :)

Ogladam tez,choc nie kazdy odcinek "przepis na zycie"
ale to juz nie to samo co pierwsza seria;D

margareta

Cytat: aniak1211

Ogladam tez,choc nie kazdy odcinek "przepis na zycie"
ale to juz nie to samo co pierwsza seria;D
Podpisuję się pod tymi słowami