Autor Wątek: Co ogladacie w TV?  (Przeczytany 24936 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

callja

Odp: Co ogladacie w TV?
« Odpowiedź #100 dnia: 21 Lut 2012, 00:04:57 »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Kończę oglądać Tudorów.
Odświeżam sobie pierwszą serię na TVP1 Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie da się ukryć, że z przyjemnością, choćby z powodów czysto wizualnych - ech, te kostiumy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj /

cherry

« Odpowiedź #101 dnia: 27 Lut 2012, 20:21:30 »
Mad men

Obejrzeliśmy wszystkie 4 serie ostatnio.
Jestem zachwycona! I serialem, i pięknymi strojami, i niesamowicie "kobiecymi kobietami".
Rewelacja!

jestem na etapie seson 2 i tez jestem zachwycona tymi strojami.
Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better. (Samuel Beckett)

rudasekawf

« Odpowiedź #102 dnia: 25 Mar 2012, 11:15:14 »
Co myślicie o nowym serialu "Prawo Agaty"? Widziałam początkowe odcinki i nawet mi się podoba, o dobrej porze leci, niedziela 21 Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Kojarzy mi się trochę z Magdą M Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

marlen_ka

« Odpowiedź #103 dnia: 25 Mar 2012, 11:18:30 »
rudasekawf ja oglądam i nawet mnie wciąga. Z tym, ze ja nie ogladałąm Magdy M, wiec nie mam porównania
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #104 dnia: 26 Mar 2012, 11:17:57 »
ja jakis czas temu trafiłam na powtórki Magdy M i padlam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj matko, jakie to infantylne i cukierkowe do mdłosci Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ze tez ogladałam wszystkie serie to na prawde chyba jakies zacmienie miałam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #104 dnia: 26 Mar 2012, 11:17:57 »

jusia

« Odpowiedź #105 dnia: 26 Mar 2012, 11:46:11 »
a ja teraz ogladam "Usta usta" kiedyś widziałam parę odcinków, a pozniej nie miałam czasu...fajne toto Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

szelma

« Odpowiedź #106 dnia: 26 Mar 2012, 11:48:06 »
A ja niezmiennie polecam "Cold feet" - oryginał "Usta usta" Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj.
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

ishka82

« Odpowiedź #107 dnia: 27 Mar 2012, 10:13:42 »
a ja teraz ogladam "Usta usta" kiedyś widziałam parę odcinków, a pozniej nie miałam czasu...fajne toto Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
ja się ciągle zbieram do obejrzenia całości Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj na razie obejrzałam pierwszy odcinek Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Po burzy zawsze wychodzi słońce Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

aniak1211

« Odpowiedź #108 dnia: 27 Mar 2012, 10:58:44 »
Co myślicie o nowym serialu "Prawo Agaty"? Widziałam początkowe odcinki i nawet mi się podoba, o dobrej porze leci, niedziela 21 Smiley
Tez ogladam i nawet fajne to Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Ogladam tez,choc nie kazdy odcinek "przepis na zycie"
ale to juz nie to samo co pierwsza seria;D
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj    Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Kobiety i koty zawsze będą robić to,co chcą,a mężczyźni i ps

margareta

« Odpowiedź #109 dnia: 27 Mar 2012, 12:11:46 »
Cytat: aniak1211

Ogladam tez,choc nie kazdy odcinek "przepis na zycie"
ale to juz nie to samo co pierwsza seria;D
Podpisuję się pod tymi słowami