Plaski brzuszek ....

Zaczęty przez foszek, 16 Paź 2007, 20:15:20

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zwierzatko_mojej_mamy

foszek,  ale powiem Ci, ze obie z rubinem tak narzekacie z podobnymi wymiarami i waga pia razy drzwi i ja mam tez gdzies naokolo Was i jak widze Wasze zdjecie to jest to pewne pocieszenie, ze jak wygladam mniej wiecej jak Wy to wrecz sie skacze do gory :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

nionczka

Cytujnionczka, problem w tym, ze ja majac 50 kg uwazalam ze jestem za gruba, maja teraz 59 uwazam dalej ze jestem za gruba.
Tylko plAKAC MI SIE CHCE JAK SLYSZE ZE dziewczyny 170 wzrostu i chca wazyc 50 kg
Ja zeby byc w miare usatyfakcjonowan musialabym zejsc do 52

Uwazam, ze powinnas zrzucic tyle ile mozesz, ale przy 55kg mozesz sie spokojnie zatrzymac. Jesli schodniesz 2kg, tez dobrze.
Kto chce wazyc 50kg przy 170? Niech sie nie wyglupia, bardzo prosze.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

foszek

O ile dobrze pamietam to nasz forumkowy lekarz :-)

malutenka

Cytat: "foszek"Tylko plAKAC MI SIE CHCE JAK SLYSZE ZE dziewczyny 170 wzrostu i chca wazyc 50 kg
<tuli> Nie płakaj foszku! Racja jest w tym, że waga w ogóle nie pokazuje tego, jak wyglądasz, ja jestem wizualnie najgrubsza z sióstr, natomiast obydwie ważą jakiś kilogram- dwa więcej ode mnie. Jedna w ogóle wygląda jak chodzący szkielet oświęcimski(tylko z biustem :evil: ).

abkasia

ja waze 55 kg przy wzroscie 169 i tez chcialabym miec tak 53. choc jak mi spadna te 2 kg to pewnie i tak nie w tych miejscach co trzeba
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

salsa

CytujKto chce wazyc 50kg przy 170? Niech sie nie wyglupia, bardzo prosze.

ja mam 170   i tak do 3 roku wazyłam 49-51 kg
teraz dobiłam juz do 53-54 kg
te wachania to polegaja na tym ze w zaleznosci od waznienia sie rano lub wieczorem:P
jakos specjalnie chuda nie ejstem, szczupła i tyle
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

mayagaramond

165, 52kg, ale chcialabym zejsc do 49/50, wczesniej (tak gdzies do 3. roku wazylam 45-47 kg), pozniej pojechalam do Anglii :-D

Z dzinsami tez mam problem, bo w talii cos ok. 62 cm a w biodrach chyba 93-95..., teraz modne sa dzinsy z podniesiona talia, ale nie kazdy lubi. Mi sie kroj podoba, ale musze jakies przymierzyc. Jak narazie chyba zamowie sobie przez internt moje ukochane lee felton, to jest boot but i leza jak ulal.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

misiak_maly

Cytat: "foszek"U mnie ta dietaodpada, ja sienie umiem odbyc bez kawy !!


Foszku, ja również a w dwa tygodnie schudłam na niej 4,5 kg pijąc po 2 kawy dziennie.


pozdrawiam

foszek

zwierzatko_mojej_mamy, no i gdzie Twoje pomiary ??

zwierzatko_mojej_mamy

foszek,  pani  mierzylam sie troszke ostatnio u rubina chyba w watku, a teraz sie nazarlam, wiec odmawiam mierzenia przez nastepne 4 godziny :Dale  uczynie to na pewno, bo przy ostatnim sprzataniu znalazlam kartke z pomiarami sprzed 7 miesiecy, po ktorych robilam diety i teraz troche mi wrocilo, wiec ciekawam ;D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

foszek


elizapj

dzieki kasi dzis dopiero ten watek poznalam
oprocz dwpakow, ma ktos ochote zweryfikowac swoja wage z postami  z pazdziernika;)? ciekawa jestem. fajnie i motywujaco by bylo jakby teraz ktoras napisala, ze swoja wage docelowa osiagnela:)

no i jakim sposobem:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

brawurka

jestem po pierwszej serii "6", do 17.05 bede laska:)

mika

Cytat: brawurka132 w 30 Kwi 2008, 11:09:35
jestem po pierwszej serii "6", do 17.05 bede laska:)

Brawurka czyżbyśmy szły na to samo wesele???

elizapj

Cytat: brawurka132 w 30 Kwi 2008, 11:09:35
jestem po pierwszej serii "6", do 17.05 bede laska:)
czyli na moje urodziny;) jak milo

badz twarda! uda sie nam!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

nionczka

No, ja do niedawna mialam piekny plaski brzuszek. Teraz jakos sie uwypuklil a to dopiero poczatek :-)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

OlaFasola

A ja na płaski brzuch i dobre samopoczucie polecam marszobiegi. Nigdy nie miałam problemów z sadelkiem na brzuszku, ale roczny pobyt na stypendium w hiszpani, a potem praca nad magisterką zrobiły swoje i dorobiłam się dodatkowych 8 kilogramów nie wiadomo kiedy - głównie niestety w okolicach tzw "oponki". Koleżanka namówila mnie na wieczorne marszobiegi i choć początkowo byłam sceptycznie nastawiona - "bo nie cierpię biegać" - już po dwóch tygodniach nie moglam się bez nich obyć. Początkowo były to raczej marsze niż biegi, ale z czasem proporcje się ustaliły na zdrowym poziomie. Efekty naprawdę szybko było widać.

brawurka

mika pewni enie na to samo szkoda. ja mam w płocku

foszek

Nionoczka, my powinnysmy mierzyc ile w tali nam przybylo :)

Bo ja na dzien dzisiejszy mam 94 cm :) I taki fajny okraglutki brzuszek.. jak pileczka :D

brawurka

ja miałam 100 w dniu ślubu:)

mary

Brawurka, byłaś w ciąży wychodząc za mąż?

abkasia

mary_popinskobietko!! masz prawie 4000 postow, a nie wiesz ze brawurka byla w ciazy wychodzac za  maz???? :hammer: :hammer: :D

brawurka


mary

no widzicie, ja w ogóle mało zorientowana jestem ;) W zeszłym roku słabo się udzielałam ;)

elizapj

brawurka  ajak idzie a6w?robisz nadal codziennie?:)

ja wczoraj 6 dzien...idzie wg mnie coraz lzej:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login